Beck

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
41
42%
Nie
40
41%
Być może
17
17%
 
Liczba głosów: 98

Ray
Status: Offline

Beck

Post autor: Ray » ndz kwie 22, 2007 2:46 pm

Co myślicie o tej mandze ? Jestep po całym anime i po 4 tomach mangi i co tu dużo mówić uważam, że to jedne z najlepszych anime jakie widziałem. Nie jest ta manga krótka (26 tomów) i sam jestem przeciwnikiem tasiemców, ale 5 tomów więcej niż GTO to nie duzó. Po za tym fabuła wszystko wynagradza. Ogólnie manga opowiada o chłopaku, który zaprzyjaźnia się z kolesiem z ameryki i ... No właśnie ^^ Nie chce spoilerować ale jest to manga o muzyce i w sumie gonitwie za marzeniami. Naprawdę polecam i byłbym dozgonnie wdzięczny za wydanie tego tytułu. Pozdr
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 8:11 am przez Ray, łącznie zmieniany 1 raz.

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » ndz kwie 22, 2007 4:25 pm

Przeczytałam jakiś czas temu ze dwa pierwsze rozdziały i wydało się ciekawe. Anime mam na liście do obejrzenia przez wakacje. A co uważasz za lepsze, anime czy mangę?

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz kwie 22, 2007 4:56 pm

W sumie anime nie wiele się różniło od mangi ( przynajmniej do końca 5 tomu dalej nie czytałem). Ogólnie bardzo mi się podobało anime i nie powiem, ale jest to chyba moje ulubione anime ^^ Nawet OST'a ściągnełem xD

Ran
Status: Offline

Post autor: Ran » ndz maja 06, 2007 8:08 pm

Czytam mangę i muszę przynać, że jestem pod wrażeniem. Jest świetna, zwłaszcza od piątego tomu ^^ Gdyby została wydana, kupiłabym wszystkie tomy niezależnie od ceny ^^'

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz maja 06, 2007 9:52 pm

No podobne jest moje zdanie ^^ Melmo jednak w anime troche obcieli niektóre sceny. Wiem że ostatni odcinek ma w sobie strzeszczone jakieś 6 tomów X_X Ale tak ogólnie to anime wymiata ^^

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » ndz maja 06, 2007 10:38 pm

Ray pisze:Melmo jednak w anime troche obcieli niektóre sceny. Wiem że ostatni odcinek ma w sobie strzeszczone jakieś 6 tomów X_X Ale tak ogólnie to anime wymiata ^^
Dobrze, że mi powoedziałeś :shock: Zacznę od mangi, bo ja tak nie lubię. Potem przy anime, a szczególnie przy ostatnim odcinku będę miała frajdę :P

Inez
Status: Offline

Post autor: Inez » czw cze 28, 2007 9:12 pm

Ja uważam, ze Beck, jest świetny. Mało osob zna te anime, a jeszcze mniej mange. Uwazam, ze to szczescie moc oglądnac anime, a jeszcze większe przeczytac mange. Czytając pochłaniałam każde zdanie, słowo. Przygladałam sie wspaniałej kresce ze szczegolnym napięciem.

Polecam. I mysle, że gdyby Beck miał większą sławe, miałby dużo fanów.

kemal
Status: Offline

Post autor: kemal » pt cze 29, 2007 2:04 am

Zgadzam sie całkowicie, prawdopodobnie mala popularnosc wynika z powodu produkcji ktora jest koreanska jesli sie nie myle :roll:

W kazdym badz razie polecam wszystkim zarowno mange jak i anime.

Gdyby zostalo wydane kupowalbym na 100%

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » ndz lip 01, 2007 9:53 am

Mangi nie czytałam, anime widziałam do pewnego odcinka już nawet nie pamiętam którego, ale ogólnie to mi się podobało więc jak coś to bym była na tak.

BTW:ma ktoś wogóle wszystkie odcinki ?. Odp na Pw
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

kumi
Status: Offline

Post autor: kumi » pt lip 27, 2007 1:32 am

Anime zarówno jak i manga jest świetne ^ ^ Ciekawa fabuła, przyjemna kreska i świetna muzyka w animce ;) Bardzo polecam :)

Inez
Status: Offline

Post autor: Inez » śr sty 23, 2008 5:19 pm

Madoka pisze:BTW:ma ktoś wogóle wszystkie odcinki ?. Odp na Pw
Ja mam, napisz do mnie na gg : 4455884. Pozdrawiam. :)

wacek
Status: Offline

Post autor: wacek » wt sie 12, 2008 10:37 pm

Anime widziałem i spodobało mi się bardzo, osta również słuchałem... i właśnie tu pojawia się pytanie, które jak na razie powstrzymuje mnie od czytania mangi.
Przeca w Becku muzyka stanowi prawie podstawę przekazu, a w mangach muzyki nie ma ._. I nie wiem jak to się ma do ogólnego odbioru mangi.
Tak czy siak przeczytać zamierzam, a jakby się pojawiła polska wersja to tym chętniej i radośniej, bo zacnie by na półce wyglądało.

Mori
Status: Offline

Post autor: Mori » śr sie 13, 2008 10:40 am

Czytałam kilka tomów i chciałabym żeby jakieś polskie wydawnictwo zabrało się za ten tytuł, chociaż nie obiło mi się o uszy żeby ktoś to brał pod uwagę niestety.

[ Dodano: Pią 15 Sie, 2008 ]
ale proponuję oddawanie głosów w liście zyczeń na na forum JPF :)

Hisui
Status: Offline

Post autor: Hisui » ndz maja 03, 2009 6:12 pm

Oglądam anime i trzeba przyznać, że ma w sobie to "coś". Mam nadzieję, że kreska w mandze jest lepsza ;] Ale jestem raczej za wydaniem. Bo anime jest naprawdę dobre.

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » sob lut 19, 2011 1:56 pm

Za długa seria, a pod koniec traci impet i wiele osób nie zbierałoby jej do końca.
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

Raafiki
Status: Offline

Post autor: Raafiki » sob lut 19, 2011 2:10 pm

Czytałem ją 3x po angielsku... Manga nie równa się z żadną inną typu muzycznych.
Daje jej 5/5 gwiazdek :>

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob lut 04, 2012 12:04 pm

wataken pisze:Za długa seria, a pod koniec traci impet i wiele osób nie zbierałoby jej do końca.
Chciałem zakładać temat, ale już jest, chciałem napisać jak bardzo chciałbym zobaczyć Becka po PL, ale decyzja o (nie)wydaniu zapadła ;'_(

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob lut 04, 2012 5:05 pm

Ogórek, może coś się zmieni za jakiś czas? Oby, też bym chciał (a animca nadal nie obejrzałem oO).

Ayaram
Status: Offline

Post autor: Ayaram » ndz lut 05, 2012 11:29 am

O ile wszystkie elementy związane z muzyką przedstawionę w Becku wypadały dobrze, tak elementy czysto obyczajowe, nie podobały mi się jak w mało której mandze... raczej na nie.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » czw kwie 19, 2012 1:22 pm

Tak. To jeden z tych tytułów, co przeczytałem więcej niż 1 raz i na pewno przeczytam jeszcze kilka razy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości