Beck

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
41
42%
Nie
40
41%
Być może
17
17%
 
Liczba głosów: 98

Kowal155
Status: Offline

Post autor: Kowal155 » sob kwie 28, 2012 2:14 am

Jedno z niewielu anime, które wessałem w jedną noc. Mangę bym kupował, ale długa jest, a według wskazówek Waneko, niestety wyklucza to Becka z prawdopodobnych tytułów do wydania. No i kolejny tytuł muzyczny, który siłą rzeczy jest lepiej reprezentowany przez anime ze względu na muzyczną ilustrację.

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » sob cze 16, 2012 6:15 am

Anime w ogóle nie oglądałam, za to manga zrobiła na mnie duże wrażenie. Gdyby jakimś cudem została wydana z przyjemnością zaczęłabym kupować :)

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2794
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » śr sty 30, 2013 9:53 pm

Manga jest świetna.. bohaterowie bardzo ciekawi ^^ na pewno bym kupował:D jestem oczywiście na TAK ^^

sumomo08
Status: Offline

Post autor: sumomo08 » śr lut 13, 2013 11:20 pm

Obejrzałam film na podstawie tej mangi i był beznadziejny. Nie wiem jak jest z mangą, ale raczej jestem na NIE.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » śr lut 13, 2013 11:40 pm

sumomo08 pisze:Obejrzałam film na podstawie tej mangi i był beznadziejny. Nie wiem jak jest z mangą, ale raczej jestem na NIE.
Film to gówno w porównaniu do anime, a anime w porównaniu z mangą jest kiepskie, także nie dziwię się Twojej opinii.

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw lut 14, 2013 3:43 pm

A ni się film podobał, był całkiem całkiem mimo tego ,że trafiła mi się wersja z wyciszonym śpiewem Koyukiego i dopiero pod koniec filmu zorientowałam się, że to jednak nie był zamysł reżysera ^ ^"
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » czw lut 14, 2013 4:31 pm

Madoka pisze:że trafiła mi się wersja z wyciszonym śpiewem Koyukiego i dopiero pod koniec filmu zorientowałam się, że to jednak nie był zamysł reżysera ^ ^"
To była jakaś wersja gdzie Koyuki faktycznie śpiewa?

Awatar użytkownika
Madoka
Moderator
Posty: 3265
Rejestracja: śr sie 13, 2003 1:41 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Madoka » czw lut 14, 2013 5:20 pm

Zerknij sobie na fragmenty na youtubie ;)
"My shadows the only one that walks beside me
My shallow hearts the only thing that's beating
Sometimes I wish someone out there will find me
Till then I'll walk alone "

GG:5144161

D.Lilith
Status: Offline

Post autor: D.Lilith » czw lut 14, 2013 5:47 pm

Zupełnie nie rozumiem co się mogło w filmie nie podobać? :P Ja tam uważam, że film był od anime lepszy. Mistrzostwo po prostu. Ogółem w moim przypadku prezentuje się to tak: anime < film < manga. Z czym zaznaczam, że anime bardzo mi się i tak podobało. No, jedyną rzeczą która działała mi na nerwy w anime był Koyuki. Ten w filmie był jakiś bardziej zjadliwy (no i lubię tego aktora:P). Jako, że oglądałam wersję bez jego wokalu to faktycznie mogłam myśleć że głos ma cudny. Bo niestety tego w anime znieść nie mogłam... I jak tylko zaczynał śpiewać to przewijałam :(

Karya
Status: Offline

Post autor: Karya » śr kwie 23, 2014 6:01 pm

Odświeżam temat :D
Beck to jedna z tych pozycji, które przeczytałam niemal jednym tchem.
Bardzo bym chciała aby została wydana u nas.

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » czw sty 22, 2015 6:23 pm

Matko, jaki stary temat.
Dopiero niedawno odkryłam co cudo i jestem zachwycona! Anime poleciało w 2 dni, a manga w 3. Po przeczytaniu czuję taką pustkę, nie wiem co ze sobą robić, nie mam na nic ochoty. Dawno już się tak nie czułam.
Gdyby jakiś cudem manga u nas została wydana, to kupuję za ostatnie pieniądze. Tytuł na prawdę rewelacyjny! Brakuje mi takich mang na naszym rynku.
Obrazek

degel123
Status: Offline

Post autor: degel123 » czw sty 22, 2015 8:53 pm

Świetny tytuł :) Brałbym z wielką ochotą

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » śr lut 04, 2015 8:39 am

Jest to tytuł za którego oglądanie zabieram się od lat, ale zawsze coś się dzieje i zapominam lub nie mogę. Mangę bym kupił.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Atom
Adept
Posty: 254
Rejestracja: ndz mar 01, 2015 6:49 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Atom » czw mar 19, 2015 9:13 am

Większych szans, co prawda na ten tytuł nie ma (które wydawnictwo wpakuje się w 34 tomowego shounena bez walk i przygód rodem z Dragon Balla?), ale i tak jestem na tak. Anime było świetne, a manga jest ponoć jeszcze lepsza.

gruszkaxd
Posty: 1
Rejestracja: czw sty 28, 2021 4:08 pm
Status: Offline

Beck

Post autor: gruszkaxd » pt mar 19, 2021 7:46 pm

Pewnie że tak!! :angel:

Awatar użytkownika
Tomek
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: pn lip 09, 2007 5:23 pm
Status: Offline

Beck

Post autor: Tomek » pt mar 19, 2021 8:06 pm

Jestem na tak - najlepsza manga i anime muzyczne. Trzymająca się pewnego realizmu, którego brak w innych seriach. Moim zdaniem druga połowa komiksu (po fabule anime) jest jeszcze lepsza niż pierwsza. :D

PS Co do Koyukiego najbardziej zapamiętałem scenę dla której nauczył się angielskiego ;)

EDIT:

Aż sobie puściłem soundtrack z serialu animowanego na youtube i gęba się cieszy - dzięki za wyciągnięcie tematu z czeluści :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości