D.Gray-man

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
212
60%
Nie
89
25%
Być może
50
14%
 
Liczba głosów: 351

Wukau
Status: Offline

Post autor: Wukau » wt maja 13, 2014 12:19 pm

Skoro tak mówicie, to wezmę się za jakiś czas za skany i ocenie ponownie.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » wt maja 13, 2014 6:49 pm

Wukau pisze:Skoro tak mówicie, to wezmę się za jakiś czas za skany i ocenie ponownie.
Szczerze, to myślę, że autorka ma plan (a przynajmniej głęboko w to wierzę), tylko ostatnie rozdziały wychodziły nieregularnie i cała koncepcja jeszcze nie została przedstawiona.

Awatar użytkownika
Shiki
Weteran
Posty: 1391
Rejestracja: czw sty 03, 2013 6:40 pm
Status: Offline

Post autor: Shiki » śr maja 14, 2014 8:04 am

Hmm, seria była świetna, momentami mniej lub bardziej ale na ogólnie dosyć wysokim poziomie... I no właśnie - była. Już naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatni raz przeczytalam choćby rozdział. Tak dawno nic nowego się nie ukazało, że aż zaczynam wątpić, że kiedykolwiek ten moment jednak nastapi :p Ale skoro Berserk dał radę, to tu też może cud się zdarzy. Btw, to prawda z tym, że autorkę wywalili z tamtego wydawnictwa? O.o
Obrazek

Shakkaho
Status: Offline

Post autor: Shakkaho » śr maja 14, 2014 8:51 am

Shiki pisze:Hmm, seria była świetna, momentami mniej lub bardziej ale na ogólnie dosyć wysokim poziomie... I no właśnie - była. Już naprawdę nie pamiętam, kiedy ostatni raz przeczytalam choćby rozdział. Tak dawno nic nowego się nie ukazało, że aż zaczynam wątpić, że kiedykolwiek ten moment jednak nastapi :p Ale skoro Berserk dał radę, to tu też może cud się zdarzy. Btw, to prawda z tym, że autorkę wywalili z tamtego wydawnictwa? O.o
Autorka ma problemy ze zdrowiem i z nadgarstkiem, stąd zawieszenie, a co do SJ... DGM najpierw ukazywał się tygodniowo, potem był zawieszony, potem ukazywał się miesięcznie - nie zawsze - i teraz jest znów zawieszony.
Nawet jeśli autorka już doszła do siebie, jest problem z tym gdzie DGM miałby wejść, bo miejsca w magazynie są zajęte. Z tym jest główny problem.

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » wt lis 04, 2014 1:56 pm

Internety plotkują, że autorka pracuje nad kolejnymi chapterami DGM.
Klik

Nie ma żadnych oficjalnych info o powrocie, ale może...? ;>
Obrazek

Clair
Status: Offline

Post autor: Clair » sob sty 31, 2015 12:43 am

Odgrzebuję z otchłani piekieł. Chciałabym żeby w końcu ktoś to wydał, nawet jeśli DGM jest już trochę zakurzone po rocznej przerwie. Tym bardziej, że sądząc po instagramie KH coś się zaczyna dziać... Co prawda ani słowa o tym co, gdzie i jak na temat serializacji DGM :o

Blendonka
Status: Offline

Post autor: Blendonka » pn lut 23, 2015 5:40 pm

Skoro autorka już może normalnie pracować to sądzę że wznowienie tej mangi to tylko kwestia czasu. Na instagramie co chwile wrzuca nowe rysunki a czasem nawet zdjęcia gotowych stron :P Co prawda na kontynuowanie Animca są małe szansę jednak sądzę że gdy manga wróci to ci wszyscy fani nie będą dawać jej o to spokoju i może coś się uda :P Ja tam jestem cierpliwym człowiekiem i będę czekać i na to i na polskie wydanie mangi choć nie wiem czy jest na to większa szansa ;_; Mam nadzieję że jednak jest :P

Komisia111
Adept
Posty: 214
Rejestracja: czw cze 12, 2014 11:24 pm
Status: Offline

Post autor: Komisia111 » pn lut 23, 2015 6:28 pm

Kurczę, a myślałam, że się już tutaj wypowiadałam :? D.Gray-mana bardzo chętnie widziałabym u siebie na półce i mam nadzieję, że autorka w końcu wróci do wydawania w Shounen Jumpie, a jak widać po twitterze jest to bardzo możliwe 8-)

Blendonka
Status: Offline

Post autor: Blendonka » pn lut 23, 2015 7:27 pm

Z tym Shounen Jump'em to może mieć problem bo manga była przerwana i mogą jej nie dać kolejnej szansy. Ale wydaje mi się że przez to że seria jest dość znana i lubiana to jakoś się uda ^^
A tak a propos, to ona ma Twittera? o.O

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » pn lut 23, 2015 9:20 pm

Niem wiem,czy Waneko dałoby szansę-ostatnio gustują w nowszych seriach ;//Oby,manga jest świetna i postacie również <3

Blendonka
Status: Offline

Post autor: Blendonka » pn lut 23, 2015 11:13 pm

Ale jeśli będzie wznowienie to od 25 tomu to będzie BARDZO nowa seria XDDDD Ale przed tym fajne by było jakby ktoś wydał obecne 24 tomy XD Niech ktoś się zlituje i to wyda ;_;

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » wt lut 24, 2015 12:34 am

Juz prędzej na jpf liczę jesli chodzi o d-gray manxD

Blendonka
Status: Offline

Post autor: Blendonka » wt lut 24, 2015 12:46 am

Mi też wydaję się to bardziej prawdopodobne, ale szczerze mówiąc to wolałabym żeby to Waneko go wydało :P Niby to JotPeEf jest od wydawania dłuższych serii i takich bardziej męskich XDD Ale lubię DGM i wolałabym żeby to Waneko je wydało. Jakoś tak sympatyczniej tu jest niż w u innych wydawnictw XDDD

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt lut 24, 2015 7:20 am

Nie lubię tej serii. Kreacja tego głównego złego mnie odrzuciła bardzo szybko. Nie ma szans bym ją kupił.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Reira20
Status: Offline

Post autor: Reira20 » wt lut 24, 2015 1:50 pm

No Waneko nie ma takich problemów z terminami i tez lubię ich wydania,tylko szanse są mniejsze :/

Raptus
Status: Offline

Post autor: Raptus » wt lut 24, 2015 8:01 pm

Manga różni się od anime? Bo to drugie jest tragiczne- pierwszy raz zdarzyło mi się porzucić serię (wytrzymałem do 30 odcinka). Pomysł dobry, ale wykonanie - akumy zostały wykreowane żałośnie, bardziej pasowałyby do jakiejś komediowej serii.

Blendonka
Status: Offline

Post autor: Blendonka » wt lut 24, 2015 8:41 pm

Moim zdaniem manga jest o wiele lepsza :P Lubię to anime ale ma za dużo filerów i innych dziadostw XD Manga jest lepsza i im dalej akcja idzie tym jest lepiej. Przynajmniej ja odniosła takie wrażenie :P A co do tego że główny Zły jest zrobiony źle to bym się mogła trochę kłócić. Fakt, nie jest taki jak wszyscy inni bo jest bardzo pozytywną postacią i nie wzbudza jakiejś grozy ale przynajmniej jest oryginalniejszy i nie idzie schematem XDDDD

MitcheliaVit
Status: Offline

Post autor: MitcheliaVit » sob mar 07, 2015 4:59 pm

Jestem zdecydowanie na "tak"! D.Gray-man to było jedne z najlepszych anime jakie oglądałam, więc tym bardziej chciałabym przeczytać mangę po polsku w wersji tomikowej :)

Awatar użytkownika
mati12.94
Adept
Posty: 269
Rejestracja: ndz lip 13, 2014 2:14 pm
Lokalizacja: Krotoszyn
Gender:
Status: Offline

Post autor: mati12.94 » pt mar 13, 2015 5:14 pm

Ten tytuł bym przeczytał po polsku. Jestem na tak. :D

Naureth
Status: Offline

Post autor: Naureth » pt mar 27, 2015 10:50 pm

Jest na mojej liście "musi have" xd uwielbiam scenki humorystyczne i samych bohaterów, a obecna kreska niesamowicie mi przypadła do gustu, chociaż ta z pierwszych tomów jest naturalnie gorsza. Niemniej jej poprawa jest fantastyczna i teraz zachwycam się nią za każdym razem jak czytam rozdział :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości