D.Gray-man

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
212
60%
Nie
89
25%
Być może
50
14%
 
Liczba głosów: 351

Iori
Status: Offline

D.Gray-man

Post autor: Iori » śr kwie 11, 2007 11:36 am

Mnie podoba się bardzo d.gray-man. Świetna manga, jak na razie w całości w Japonii wydało się 9 tomów. Jako jeszcze świeży tytuł waneko pewnie miałoby probley z wydaniem tego, ale trzymam kciuki.
Ostatnio zmieniony pt maja 10, 2013 9:31 am przez Iori, łącznie zmieniany 4 razy.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 11, 2007 1:01 pm

Tytuł moze i swiezy, ale juz zdobyl spore grono fanow :D osobiscie tez bym chciała zobaczyc go wydanego w Polsce ^^

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » śr kwie 11, 2007 1:43 pm

Ja też jestem za. Z pewnością bym kupiła. Co prawda przeczytałam tylko parę rozdziałaów i obejrzałam kilka pierwszych epków (mam zamiar to nadrobić później), ale spodobało mi się.

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » śr kwie 11, 2007 1:57 pm

Melmothia pisze:Co prawda przeczytałam tylko parę rozdziałaów i obejrzałam kilka pierwszych epków (mam zamiar to nadrobić później), ale spodobało mi się.
Kiepsko, kiepsko :) Ja jak narazie przeczytałem 9 tomów i obejrzałem 20 epizodów i stwierdzam jedno D.Gray-man jest super!

rappu
Status: Offline

Post autor: rappu » śr kwie 11, 2007 2:06 pm

a mozna jakies info? ja w ogole nie kojarze tego tytulu T_T

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr kwie 11, 2007 4:06 pm

rappu pisze:a mozna jakies info? ja w ogole nie kojarze tego tytulu T_T
No, dajcie jakieś info, no...

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » śr kwie 11, 2007 4:35 pm

Iori pisze:Kiepsko, kiepsko :)
Obiecuję się poprawić na wakacjach xD
Info oparte na mojej dziurawej pamięci: Allen Walker, młody egzorcysta, przybywa do siedziby organizacji zrzeszającej takich jak on (i podobnych) - Black Order. Zadaniem egzorcystów jest walka z Milenium Erlem i "tworzonymi" przez niego Akuma (z ludzi, którzy nieopatrznie zgodzili się na propozycję Erla). Allen ma ramię (dzięki Innocent, czyli specjalnej materii kompatybilnej z niektórymi ludźmi), które może zwiększać lub zmieniać rozmiary (i czort wie co tam jeszcze), pomaga mu ono w walce.
To na tyle. Streszczać to ja nie umiem :(
Może ktoś inny jeszcze coś dopowie.

dragon007
Status: Offline

Post autor: dragon007 » śr kwie 11, 2007 4:39 pm

Znalazłam recenzje anime

Seria zapowada się ciekawie ;]

Ashka-chan
Status: Offline

Post autor: Ashka-chan » śr kwie 11, 2007 5:44 pm

Gdyby którekolwiek z naszych rodzimych wydawnictw wydało D.Gray-mana byłabym mu wdzięczna do końca życia! xD
Jak do tej pory przeczytałam 12 tomów mangi i jest ona zdecydowanie moim numerem jeden! xD Co prawda anime muszę jeszcze obejrzeć do końca, ale... e tam! I tak twierdzę, że DGM to jedna z tych pozycji, która jest warta przeczytania!

(bo niby dlaczego mam Allena w avatarze xD)

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » śr kwie 11, 2007 6:04 pm

Ashka-chan pisze:Jak do tej pory przeczytałam 12 tomów mangi i jest ona zdecydowanie moim numerem jeden! xD Co prawda anime muszę jeszcze obejrzeć do końca, ale... e tam! I tak twierdzę, że DGM to jedna z tych pozycji, która jest warta przeczytania!
Oki, przekonaliście mnie, muszę na tą mangę rzucić okiem ;)

Ashka-chan
Status: Offline

Post autor: Ashka-chan » śr kwie 11, 2007 6:08 pm

Kisara pisze:
Ashka-chan pisze:Jak do tej pory przeczytałam 12 tomów mangi i jest ona zdecydowanie moim numerem jeden! xD Co prawda anime muszę jeszcze obejrzeć do końca, ale... e tam! I tak twierdzę, że DGM to jedna z tych pozycji, która jest warta przeczytania!
Oki, przekonaliście mnie, muszę na tą mangę rzucić okiem ;)

Sama widzisz! ^^ Ale powtarzam: naprawdę warto przeczytać tę mange! ^^

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr kwie 11, 2007 10:05 pm

Ale proponuje mange przeczytac najpierw, bo anime ma duzo niepotrzebnych fillerow i imo ogolnie jest gorsze (zreszta jak wiekszosc anime adaptowanych z mang *roll*)

Rubinka
Status: Offline

Post autor: Rubinka » śr kwie 11, 2007 11:47 pm

Witam!
Jestem nowa na forum:)
Manga ciekawa, ale chyba nie predko wyjdzie w Polsce:>

Ashka-chan
Status: Offline

Post autor: Ashka-chan » czw kwie 12, 2007 2:25 pm

Kira the Demon pisze:Ale proponuje mange przeczytac najpierw, bo anime ma duzo niepotrzebnych fillerow i imo ogolnie jest gorsze (zreszta jak wiekszosc anime adaptowanych z mang *roll*)

I tu niestety muszę się zgodzić. Jak zwykle nie wiadomo po co, twórcy anime chcieli "trochę" poprawić historię. No i wszyscy się pewno domyślają z jakim skutkiem. ;P

A manga jest cudowna i tyle! Nie gadać tylko wydawać! >3

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » czw kwie 12, 2007 4:47 pm

Tak... DGM jest świetny *__* uwielbiam ten tytuł ^ ^ fabuła ciekawe, świetni bohaterowie... czego chcieć więcej xD no i Kanda :3

Ashka-chan
Status: Offline

Post autor: Ashka-chan » czw kwie 12, 2007 10:44 pm

Sir Hellsing pisze: świetni bohaterowie... czego chcieć więcej xD no i Kanda :3

no i Kanda.... ^^" Ja tam jestem zagorzałą fanką Allenka! xD A Kanda... hmm... Kanda...
E tam... Czy to ważne? Jak już wspomniałaś wszyscy bohaterowie są świetni i każdy znajdzie jakiegoś swojego ulubieńca. ^^
Ale najpierw niech wydadzą DGM w Polsce! >3

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pt kwie 13, 2007 12:21 am

Jasne ze wszyscy świetni :) poza tym każdego da sie lubić :) hehe koleżanka woli Allena xD a druga z kolei Laviego xDDD mam nadzieje że ta manga sie ukarze ^ ^ bo naprawdę warto przeczytać!!!

Ashka-chan
Status: Offline

Post autor: Ashka-chan » pt kwie 13, 2007 2:14 pm

Właśnie, właśnie!! Musimy dołożyć wszelkich starań to może wreszcie ktoś (np. Nasze Drogie Waneko ;)) weźmie się za wydawanie tego genialnego tytułu!! ^^

Melmothia
Status: Offline

Post autor: Melmothia » pt kwie 13, 2007 2:38 pm

Ashka-chan pisze:np. Nasze Drogie Waneko ;)) weźmie się za wydawanie tego genialnego tytułu!!
Tak, niech to będzie Waneko. Ja chcę śliczną błyszczącą okładkę...chociaz jak JPF przycisnąć wystarczająco mocno to też wydaje z okładką (vide DN) xD
Ale marzenia...tyle tych tematów z serii "Wasze propozycje"...
A co do postaci, na przykładzie tego anime/mangi widać moją słabość do głównych bohaterów, Allenka lubię najbardziej. ....muszę jeszcze raz zabrać się za mangę i tym razem nie przerwać po paru chapterach :D

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » pt kwie 13, 2007 2:48 pm

A tak przy okazji... powstało polskie forum o DGM... trochę nas tam na razie mało ale fajnie tam xDDD ja chce DGM z Waneko *___* echhh skąd w ogóle JPF wpadł na pomysł by wydawać mangi bez obwoluty... wole dopłacić a kupić porządnie wydane...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości