Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy jesteś zainteresowany/a tą mangą?

Tak
36
65%
Może
7
13%
Nie
12
22%
 
Liczba głosów: 55

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Akiho » ndz kwie 16, 2023 3:29 pm

Tytuł: Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru
Gatunki : komedia,dramat,romans, okruchy życia
Liczba tomów : 7+
Autor: Mashiro
Wydawca: Kadokawa
Posiada anime : Tak, sezon wiosna 2023
Rok wydania: 2018
Opis: Historia opowiada o Akane Kinoshicie, studentce, która została rzucona przez chłopaka po tym, jak ten zdradził ją z dziewczyną poznaną w grze online. Porzucona Akane postanawia rozładować swoją złość, grając w grę o nazwie Forest of Savior w którą zaczęła grać przez namowę byłego już chłopaka. Podczas rozgrywki spotyka Akito Yamadę, jednego z członków jej gildii. Nietowarzyski i szorstki Yamada raczej nie jest typem osoby, przy której Akane mdleje. Jednak podczas gdy jego statystyki w grach mogą być naprawdę wysokie, Yamada nie ma żadnego doświadczenia w sprawach sercowych i wbrew wszelkim przeciwnościom, Akane budzi w nim nieznane mu wcześniej uczucia.
Opinia: Ogólnie zainteresował mnie pierwszy odcinek anime na tyle by sięgnąć po mangę i serio to był mega strzał w dziesiątkę bo praktycznie przeczytałam ciągiem 91 rozdziałów. Uwielbiam relację Akane - Yamada, wbrew temu co można sądzić jest naprawdę bardzo dojrzała emocjonalnie relacja i nawet jeżeli występują jakieś dramy są one stosunkowo szybko rozwiązywane gdyż bohaterowie ze sobą o tym rozmawiają, pozostałe postacie również są bardzo charyzmatyczne i po prostu sympatyczne. Sceny w grze to czysta perełka, Yamada bywa wręcz bezlitosny wobec błędów Akane, która nigdy nie miała wcześniej do czynienia z grami tego typu a entuzjazm Akane stanowi świetne dopełnienie jego osoby.
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
k.x.
Adept
Posty: 291
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 10:34 am
Gender:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: k.x. » ndz kwie 16, 2023 4:22 pm

Opis brzmi ciekawie, ale przykładowe kadry nie zachęcają - nie lubię nadmiernego zastępowania tła rastrami, wygląda to dość ubogo... No i 7+ tomów, romansom zazwyczaj rozwlekanie nie służy...
Ktooo stwooorzyyyył.... falujące morze, falujące morze.... ~~~~~~

Madsmiau
Posty: 10
Rejestracja: śr gru 14, 2022 5:14 am
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Madsmiau » ndz kwie 16, 2023 9:48 pm

Czytałam i marzw by w końcu jakiś dobry romans został wydany! Piękne to jest! ❤

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 163
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: MonsterBebe » pn kwie 17, 2023 6:55 am

Trochę martwi mnie to 7+, bo ile w romansie może się zdarzyć, żeby starczyło konkretnej fabuły na tyle tomów? Chyba dałabym szansę i kupiła dwa pierwsze tomy, żeby zobaczyć, jak się historia rozwija, ale musiałoby być naprawdę fajnie, żebym przebolała te pustki w kardach.

Quokka
Posty: 1
Rejestracja: wt maja 16, 2023 10:43 pm
Gender:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Quokka » wt maja 16, 2023 10:49 pm

Oddałabym duszę za przeczytanie tego po polsku. Od pierwszych odcinków to anime mnie zainteresowało, przez co sięgnęłam po mangę, jednak czytanie w innym języku jest dosyć męczące i zabiera emocje, podczas tłumaczenia w swojej głowie każdej sceny. Ale nawet to nie zmienia mojego zdania, że miło się to czyta i chętnie bym to kupiła i przeczytała po polsku. W DODATKU te okładki są przecudowne...

Awatar użytkownika
Łajza
Adept
Posty: 359
Rejestracja: śr cze 30, 2021 8:00 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Łajza » śr maja 17, 2023 8:00 am

Opis mnie zachęcił. Też chętnie przeczytałabym to po polsku.

Awatar użytkownika
Tequilka
Wtajemniczony
Posty: 621
Rejestracja: ndz gru 15, 2019 9:59 am
Lokalizacja: Tarnów
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Tequilka » czw maja 18, 2023 9:41 am

Na tą chwilę wystarczy mi anime, jakoś mnie nie oczarowało na tyle, abym sięgnęła po mangę. Do tego protażka mnie wkurza ;/

stop_time
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 04, 2023 1:27 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: stop_time » ndz cze 04, 2023 1:30 pm

Czytam po angielsku i bardzo chciałabym mieć ten tytuł u siebie na półce po pl 😊

Ameedoll
Posty: 1
Rejestracja: ndz cze 25, 2023 9:36 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Ameedoll » ndz cze 25, 2023 9:42 pm

Zdecydowanie, cały czas czekam aż tylko manga się skończy by zamówić ją w języku angielskim ponieważ w Polsce wciąż nie jest wydana. Jak tylko którekolwiek wydawnictwo to wyda kupuje preorder na całą serię. Historia jest o tyle ciekawa i nietypowa, że to coś co każdy kto lubi romans powinien mieć w kolekcji ❤

Madsmiau
Posty: 10
Rejestracja: śr gru 14, 2022 5:14 am
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Madsmiau » wt cze 27, 2023 7:35 am

Ameedoll pisze:
ndz cze 25, 2023 9:42 pm
Zdecydowanie, cały czas czekam aż tylko manga się skończy by zamówić ją w języku angielskim ponieważ w Polsce wciąż nie jest wydana. Jak tylko którekolwiek wydawnictwo to wyda kupuje preorder na całą serię. Historia jest o tyle ciekawa i nietypowa, że to coś co każdy kto lubi romans powinien mieć w kolekcji ❤
Mam tak samo! Póki co czytam w necie ale gdyby była w Polsce to od razu kupuję wszystko co wydadzą. Dawno nie czytało mi się tak dobrze romansu a czytałam ich naprawdę mnóstwo. 😍 Marzy mi się mieć ją na swojej półce 😍😍

karin91
Posty: 1
Rejestracja: pn lip 10, 2023 8:56 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: karin91 » czw lip 13, 2023 12:25 pm

Jezu anime było boskie. Z wielką chęcią poczytałabym mangę. Z pewnością przytuliłabym tomiki po pl. Waneko czekam! 8-)

Gira36
Posty: 12
Rejestracja: pt lip 12, 2019 6:55 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Gira36 » czw sie 24, 2023 9:42 pm

Tytuł bardzo przyjemny dla oka i ducha. Na pewno bym kupił, ale tematyka bardziej chyba pasuje do Dango niż Waneko i sądzę że prędzej tam możemy się go spodziewać.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1236
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Mr.Chiquita » czw sie 24, 2023 10:21 pm

Tak z ciekawości, co w tej mandze jest przyjemnego dla oka? Bo z tego, co widzę, autorka nie potrafi rysować teł, i najczęściej wali raster na rastrze. :)

Gira36
Posty: 12
Rejestracja: pt lip 12, 2019 6:55 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Gira36 » czw sie 24, 2023 11:25 pm

Bardziej w sensie oglądania relacji między postaciami w gildii niż samym stylem autorki, ale braki tła i rastery też mi jakoś wielce nie przeszkadzają bo to nie jest tak że manga tylko z nich się składa. W porównaniu do takiego Fire Puncha i tak ma dużo tła. :D

Madsmiau
Posty: 10
Rejestracja: śr gru 14, 2022 5:14 am
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Madsmiau » ndz sie 27, 2023 2:13 pm

Przyjemne dla oka jest ich relacja która naprawde fajnie się rozwija. Jestem bardzo ciekawa czy w tym roku Waneko jeszcze coś ogłosi. Bo póki co chyba już obydwa i SJG chyba pokazało swoje plany wydawnicze na ten rok i Waneko chyba też. Wiec teraz tylko liczyć na nowy rok że coś się pokaże.

Awatar użytkownika
MonsterBebe
Adept
Posty: 163
Rejestracja: pn paź 03, 2022 4:20 pm
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: MonsterBebe » pn sie 28, 2023 6:48 am

Gira36 pisze:
czw sie 24, 2023 9:42 pm
tematyka bardziej chyba pasuje do Dango niż Waneko i sądzę że prędzej tam możemy się go spodziewać.
Oby nie, bo ich tłumaczenia ostatnio są coraz słabsze.
Też się zastanawiam jak Mr.Chiquita, co tam jest ciekawego dla oka, bo graficznie nie zachęca. Nadal podtrzymuję, że kupiłabym pierwsze tomy dla sprawdzenia, ale pod względem wizualnym zupełnie mi nie siada ten tytuł.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5392
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Yuriko » pt wrz 29, 2023 12:04 pm

Okładka tomu 8
► Pokaż Spoiler

Madsmiau
Posty: 10
Rejestracja: śr gru 14, 2022 5:14 am
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: Madsmiau » pn lis 06, 2023 11:42 am

Yuriko pisze:
pt wrz 29, 2023 12:04 pm
Okładka tomu 8
► Pokaż Spoiler
Oh jakbym chciała ja w Polsce :( moja najbardziej ulubiona Manga shoujo 🥺❤️

MangowyBzik
Posty: 1
Rejestracja: wt gru 19, 2023 1:05 pm
Kontakt:
Status: Offline

Yamada-kun to Lv999 no Koi o Suru

Post autor: MangowyBzik » wt gru 19, 2023 1:12 pm

OMG! Tak ^.^
Czytałam wszystkie dostępne chaptery ale zdecydowanie chciałabym mieć tą mangę u siebie i przeczytać po polsku :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość