Heroine shikkaku

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłbyś taką mange gdyby została wydana?

Tak
1
8%
Może
6
46%
Nie
6
46%

Liczba głosów: 13

Witam, drzewo jestem
Status: Offline

Heroine shikkaku

Post autor: Witam, drzewo jestem » wt sty 14, 2020 3:40 pm

Manga jest autotorstwa Koda Mamoko (nie wiem jak to odmienić więc po prostu nie będę bo nie chce odwalić czegoś głupiego). Sama manga nie posiada anime, ale jest film live-action. Tomów ma 10. Fabuła:
Hatori od zawsze chciała zostać główną bohaterką romansu, a że kocha się w swoim najlepszym przyjacielu z dzieciństwa wydaje się że nic nie stoi na przeszkodzie, aby stała się główną bohaterką tej historii. Czeka aż zauważy on, że to właśnie w niej powinien się zakochać. Pewnego dnia podczas obiadu Rita (jej najlepszy przyjaciel) dosiada się do nękanej przez innych uczennicy i po niedługim okresie czasu są razem. Hatori oczywiście próbuje zrobić wszystko, żeby ich rozdzielić ale jej to nie wychodzi. Podczas tych wszystkich perypetii poznaje innego chłopaka z którym zaczyna się coraz częściej spotykać i wydaje się że są dla siebie stworzeni, ale Hatori wciąż coś czuję do Rity.

Awatar użytkownika
Status: Offline

Heroine shikkaku

Post autor: Avatar97 » śr sty 15, 2020 3:18 pm

Nie znam tego tytułu, ale lubię romanse więc z ciekawości kupiłbym pierwsze 2 tomy. Jeśli historia i bohaterowie się broni oczywiście później na półce znalazłaby się cała seria. Bardzo mi się również podoba liczba tomów.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”