Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu (Classroom of the Elite) novel

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej light novel w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
60
68%
Nie
19
22%
Może
9
10%

Liczba głosów: 88

ainsxd
Status: Offline

Post autor: ainsxd » śr sie 14, 2019 12:14 am

Oczywiście że bym kupił to świetna historia! Anime pochłania na raz a novelka słyszałem że jest bardzo dobra. Nie wiem czemu jeszcze tego nie spolszczyli... jedyna dobra novelka w tym kraju to overlord :( a nie jakieś re zero czy inne no gejmy. Właśnie dlatego novelki sie słabo sprzedają bo takimi słabiznami się zajmujecie. Macie tak swietne propozycje jak własnie classroom of the elite czy nwm absolute duo. Serio weźcie to spolszczcie a mysle że szybko zniknie z półek sklepu tym bardziej że jest już 13 tomów!
Waneko chodz raz zróbcie coś dobrego bo tylko akame ga killa warto od was kupić :(

Awatar użytkownika
nikotynaimalina
Adept

Post autor: nikotynaimalina » śr sie 14, 2019 7:18 am

ainsxd pisze:
śr sie 14, 2019 12:14 am
jedyna dobra novelka w tym kraju to overlord :( a nie jakieś re zero czy inne no gejmy
Odważne stwierdzenie. Nie zgadzam się wcale. :D
Żeby nie było off-topu, jestem na tak, ale ilość tomów lekko mnie przeraża. :mrgreen:

Awatar użytkownika
IkiSatella
Status: Offline

Post autor: IkiSatella » czw wrz 26, 2019 1:38 am

Po 11.5 tomie doszłam do wniksu, że to jednak gniot bez 2 dna. Mam nadzieję, że waneko poświęci czas i hajs na coś bardziej odpowiedniego, typu origaru. A jeśli chodzi o mc autor później zapomina, że ma być socjopata i staje się normikiem który myśli o jednej z bohaterek w sposób "zrobię wszystko żeby ja chronić" także no wygląda na to że z socjopatyzmu można się od tak wyleczyć bo miłość i te sprawy... Pozdrawiam

Awatar użytkownika
Ame
nołlife

Post autor: Ame » czw wrz 26, 2019 1:16 pm

IkiSatella pisze:
czw wrz 26, 2019 1:38 am
A jeśli chodzi o mc autor później zapomina, że ma być socjopata i staje się normikiem który myśli o jednej z bohaterek w sposób "zrobię wszystko żeby ja chronić" także no wygląda na to że z socjopatyzmu można się od tak wyleczyć bo miłość i te sprawy...
Jak tak to wygląda to nie jestem już zainteresowana tą serią. :x

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”