Youkoso Jitsuryoku Shijou Shugi no Kyoushitsu (Classroom of the Elite) novel

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej light novel w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
53
69%
Nie
17
22%
Może
7
9%

Liczba głosów: 77

ainsxd
Status: Offline

Post autor: ainsxd » śr sie 14, 2019 12:14 am

Oczywiście że bym kupił to świetna historia! Anime pochłania na raz a novelka słyszałem że jest bardzo dobra. Nie wiem czemu jeszcze tego nie spolszczyli... jedyna dobra novelka w tym kraju to overlord :( a nie jakieś re zero czy inne no gejmy. Właśnie dlatego novelki sie słabo sprzedają bo takimi słabiznami się zajmujecie. Macie tak swietne propozycje jak własnie classroom of the elite czy nwm absolute duo. Serio weźcie to spolszczcie a mysle że szybko zniknie z półek sklepu tym bardziej że jest już 13 tomów!
Waneko chodz raz zróbcie coś dobrego bo tylko akame ga killa warto od was kupić :(

Awatar użytkownika
nikotynaimalina
Adept

Post autor: nikotynaimalina » śr sie 14, 2019 7:18 am

ainsxd pisze:
śr sie 14, 2019 12:14 am
jedyna dobra novelka w tym kraju to overlord :( a nie jakieś re zero czy inne no gejmy
Odważne stwierdzenie. Nie zgadzam się wcale. :D
Żeby nie było off-topu, jestem na tak, ale ilość tomów lekko mnie przeraża. :mrgreen:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”