Air Gear

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
24
34%
Nie
35
50%
Być może
11
16%
 
Liczba głosów: 70

Adrinix
Status: Offline

Air Gear

Post autor: Adrinix » wt gru 28, 2010 4:02 pm

Tytuł- Air Gear
Autor- Oh Great

Opis:
"W niedalekiej przeszłości daleko idąca miniaturyzacja pozwoliła opracować napęd do nowego rodzaju rolek. Wynalazek ten, nazwany Air Treck, dał początek nowej subkulturze młodzieżowej – Storm Riders. Liczne zespoły zaczęły nie zawsze w pełni sportową walkę o wpływy. Ikki Minami, zwany przez członków swojego gangu Baby Face, mieszka z czterema siostrami Noyamano. Pewnego dnia odkrywa, że należą one do Sleeping Forest, tajemniczego i znanego głównie z opowieści zespołu. Wydarzenie to stanowi dla niego pierwszy krok w niebezpiecznym świecie Air Trecka, gdzie stawką w rywalizacji może być sprzęt, wpływy, sława, a czasem nawet życie."

Bardzo polecam.Manga poprostu świetna
Ostatnio zmieniony sob maja 11, 2013 8:16 am przez Adrinix, łącznie zmieniany 1 raz.

Ineluki
Status: Offline

Post autor: Ineluki » sob sty 01, 2011 10:25 am

Niedługo chyba zyskam rangę uzupełniacza :lol: ...

Komuś może ta manga się spodoba, ale mi wydaje się trochę naciągana... chociaż z pewnością posiada szerokie grono wiernych fanów, o czym świadczy dość imponująca ilość tomów...

Ilość tomów: 31
Status: Niezakończona

I to jest główny powód, dlaczego Waneko nie wyda tej mangi...
Waneko nie chce wydawać tak długich serii... już i tak wydaje kilka tytułów, które jeszcze się nie zakończyły, i nie wiadomo kiedy się zakończą...
Tak czy inaczej - jestem na nie...
I jeszcze jedno - nie każdy wie, że Oh Great to Ito Ōgure :mrgreen: ...

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » sob sty 01, 2011 11:06 am


Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » czw kwie 19, 2012 1:31 pm

Obecnie 35 tomów i zmierza ku końcowi, bo już jest walka miedzy głównym protagonistą i antagonistą. No i tak jak napisał Ine-chan momentami wydaje się ta manga naciągana, ale czego tu wymagać od shonena? Jest zabawna, postaci są ciekawe i "kolorowe", jest fun service, jest harem i są widowiskowe pojedynki. Ode mnie wielkie Tak dla tego tytułu.

d0nut
Status: Offline

Post autor: d0nut » czw kwie 19, 2012 4:53 pm

Tak. Fajna seria z widowiskowymi dziewczętami tfu... walkami. Co prawda z klimatów elo elo podwórko i gangi robią się turbo-kosmo-saiyanie, ale po jakimś czasie urok postaci przezwycięża uczucie przegięcia serii. No i zaraz koniec będzie :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » pn maja 07, 2012 7:18 pm

Odpuściłam czytać po pierwszym rozdziale.

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » pn maja 07, 2012 9:00 pm

d0nut pisze:Tak. Fajna seria z widowiskowymi dziewczętami tfu... walkami. Co prawda z klimatów elo elo podwórko i gangi robią się turbo-kosmo-saiyanie, ale po jakimś czasie urok postaci przezwycięża uczucie przegięcia serii.
Niestety powiedziałabym, że o ile część elo elo podwórko z pewnością bym kupiła, tak przejście na tryb turbo-kosmo odbiło się bardzo źle na mandze. Mniej więcej tylko połowa serii jest dobra (15-20 pierwszych tomów), nad resztą poważnie bym się zastanawiała. Zresztą dla Waneko seria i tak jest za długo, a od Oh! Great'a wolałabym Tenjou Tenge, który nie jest aż tak długi.

Sonia
Status: Offline

Post autor: Sonia » pn maja 07, 2012 9:17 pm

Zgadzam się z opinią - poczatek nie najgorszy, z czasem coraz gorzej. Jestem na nie.

Jaskol
Status: Offline

Post autor: Jaskol » pn maja 07, 2012 9:20 pm

Bo ja wiem, da się przeżyć te ich wrotki przeczące prawom fizyki i promienie świetlne, którymi strzelają. Poza tym jak ktoś tego nie lubi, to nie sięga po shonena.
Ostatnio zmieniony sob sie 04, 2012 1:02 pm przez Jaskol, łącznie zmieniany 1 raz.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » czw maja 10, 2012 1:44 pm

Przez ładnych parę tomów miałam do tej mangi sporo sympatii. A potem stała się nie do czytania.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Emi
Status: Offline

Post autor: Emi » pt maja 11, 2012 4:32 pm

Sonia pisze:Zgadzam się z opinią - poczatek nie najgorszy, z czasem coraz gorzej. Jestem na nie.


U mnie dokładnie tak samo.

Choć w sumie mogłabym kupić tomy, które mi się podobały :P

OgóreKiszony
Status: Offline

Post autor: OgóreKiszony » pt cze 01, 2012 1:14 am

Tak teraz oglądając serię OVA sobie przypomniałem, że seria TV bardzo mi się podobała. Niestety, przez długość nie ma szans na wydanie, ale pomarzyć zawsze można. Eh, gdyby chociaż wszystkie tomy po angielsku były dostępne :[

Tima
Status: Offline

Post autor: Tima » sob sie 04, 2012 2:08 am

Nie wiem jak sama manga wygląda, jednak anime mi się podobało. Chociaż to zakończenie mnie bynajmniej boli. Jeśli miałabym się wypowiadać: i tak na TAK ;)

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » sob sie 04, 2012 11:31 am

Nie kupiłabym tego.

Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2797
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Post autor: Łukasz.T » pn wrz 03, 2012 4:52 pm

humor jest rozbrajający w tej mandze xD Ikki wymiata normalnie.. haha xD ale niestety za dużo tomików ma i nie ma szans;/ ale bym na pewno kupował ^^

Demotari
Status: Offline

Post autor: Demotari » ndz lut 10, 2013 12:07 pm

Nic ciekawego :d
Na Nie~

graczykij
Status: Offline

Post autor: graczykij » wt lut 12, 2013 12:57 pm

Nigdy w życiu.

Golibroda7
Status: Offline

Post autor: Golibroda7 » wt wrz 16, 2014 6:26 pm

Anime całkiem dobre, ale mangą nie jestem kompletnie zainteresowany, więc jestem na nie.

Xsadi
Status: Offline

Air Gear

Post autor: Xsadi » pn cze 18, 2018 11:52 am

A ja jestem na tak. Ta manga zauroczyła mnie na długi czas, anime niestety trochę mniej, ale wciąż w jakiś sposób inspirowała aby ruszyć się z domu na rolki. Im dalej w rozdziały tym ładniejsza kreska. No i manga już zakończona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości