Onanie Master Kurosawa

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłbyś/kupiłabyś tę mangę?

Tak
10
45%
Może
1
5%
Nie
11
50%
 
Liczba głosów: 22

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Onanie Master Kurosawa

Post autor: SweetGuyKappa » ndz maja 27, 2018 12:50 pm

Obrazek

Tytuł japoński: オナニーマスター黒沢
Autor:Yoko
Gatunek: Drama, School, Psychological
Publikowana w: Neet-sha
Wydano: 2005
Ilość tomów: 4
Anime: Nie

Opis:

Głównym bohaterem tej mangi jest czternastoletni Kakeru Kurosawa, który z pogardą spogląda na swoich kolegów z klasy i stawia siebie ponad innymi. Ów bohater ma dziwne hobby, codziennie po szkole w damskiej toalecie masturbuje się, myśląc o swoich koleżankach z klasy.

Pewnego dnia w sali zauważa, jak dwie dziewczyny z jego klasy znęcają się nad nieśmiałą Ayą Kitaharę. Nie lubiący się wtrącać w problemy innych, tym razem postanawia jej pomóc. Po szkole kradnie ich mundurki i wymierza "białą sprawiedliwość".

Niestety, o sekrecie Kurosawy dowiaduje się sama Kitahara, która w zamian za milczenie szantażuje chłopaka i wymusza na nim kolejne zemsty w jej imieniu, nasycając tym samym swoje coraz większe ego.

Czemu warto:
Po opisie można odnieść wrażenie, że ta manga będzie się skupiała na ecchi, czy na haremie. Bynajmniej, jest to manga o mierzeniu się z konsekwencjami własnych wyborów, czy na przemocy wśród uczniów. Moim zdaniem ta manga bardziej jest dla dorosłych czytelników, gdyż ta książka skupia się bardziej na poważniejszych problemach gimnazjalistów.

Może się komuś nie spodobać kreska, ale moim zdaniem bardzo ona pasuje do tej mangi.
Ostatnio zmieniony ndz maja 27, 2018 1:54 pm przez SweetGuyKappa, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
Kilgore Trout
Adept
Posty: 259
Rejestracja: ndz gru 18, 2016 6:26 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Onanie Master Kurosawa

Post autor: Kilgore Trout » ndz maja 27, 2018 1:21 pm

Po przeczytaniu tego bełkotu z Google Translatora, odechciało mi się zapoznawać z prezentowaną mangą.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3299
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Onanie Master Kurosawa

Post autor: Alexandrus888 » ndz maja 27, 2018 1:33 pm

Czytałem tą mangę i potwierdzam - podchodzi do sprawy poważnie i nowatorsko. Nie jest to tytuł dla każdego, nie opiera się na samym wulgarnym żarcie, ważniejsza jest psychologia. Z chęcią bym zakupił tomikową wersję, bo to historia do której warto wracać.

Awatar użytkownika
mayhay
Adept
Posty: 285
Rejestracja: śr gru 16, 2015 11:35 pm
Status: Offline

Onanie Master Kurosawa

Post autor: mayhay » ndz maja 27, 2018 3:38 pm

Chciałem pierw pisać, że tak, ale przecież nie ma szans, żeby się pojawiło gdziekolwiek jak to tylko doujin. Ale!
Wygrzebałem, że to mimo wszystko ukazało się w 2013 w jednym tomiku wydanym przez Futabashę/Futaba Bunko (które wydawało też Orange), tyle że pod nazwą Catcher in the Toilet (brzmi jak zagrywka na Catcher in the Rye).
Żeby nie było, że zmyślam :P :
http://www.futabasha.co.jp/introduction ... r_onamasu/
► Pokaż Spoiler
@edit: Skoro Catcher in the Rye to Buszujący w zbożu, to proponuję Buszujący w toalecie :lol:

Awatar użytkownika
SweetGuyKappa
Adept
Posty: 149
Rejestracja: wt cze 28, 2016 7:36 pm
Status: Offline

Onanie Master Kurosawa

Post autor: SweetGuyKappa » ndz maja 27, 2018 7:05 pm

To szkoda, że doujiny nie mogą być wydawane, bo strasznie polubiłem tę historię i chciałbym mieć ją na półce, ale może by się udało z tym jednym tomem od Futabashy :D
Obrazek

Awatar użytkownika
Fani
nołlife
Posty: 2353
Rejestracja: sob cze 21, 2014 10:59 pm
Lokalizacja: Konstantynów Łódzki
Gender:
Status: Offline

Onanie Master Kurosawa

Post autor: Fani » ndz maja 27, 2018 8:19 pm

SweetGuyKappa pisze:
ndz maja 27, 2018 7:05 pm
To szkoda, że doujiny nie mogą być wydawane
Mogą :P. Ale to już wyższa szkoła jazdy i nie sądzę by jakieś polskie wydawnictwo było do tego zdolne.

Co do samej mangi jestem na tak :). Kilka razy ten tytuł rzucił mi się w oczy. Niestety do tej pory nie zebrałem się w sobie na tyle by rozpocząć czytanie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości