Quan Zhi Gao Shou

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj
ODPOWIEDZ

Czy kupiłbyś light novel ,,Quan Zhi Gao Shou"?

Tak
14
37%
Może
8
21%
Nie
16
42%
 
Liczba głosów: 38

Ksssa
Status: Offline

Quan Zhi Gao Shou

Post autor: Ksssa » pn lip 31, 2017 8:48 pm

Tytuł: Quan Zhi Gao Shou
Autor: Butterfly Blue
Liczba tomów: Dziesięć (1728 rozdziałów - Light Novel ukończone)
Gatunek: Akcja, Komedia, Przygodowy, Sport Online, Obyczajowe
Wydawca chiński (oryginalny): Qidian
Wydawca Angielski: Qidian International
Opis: Główny bohater Ye Xiu, szerzej znany jako Ye Qiu, zostaje zmuszony do opuszczenia drużyny w grze Glory, w której grał jako profesjonalny gracz przez dziesięć lat. Nie zostaje mu nic, a w dodatku będąc zawieszony na najbliższy rok, znajduje prace w kafejce internetowej i zaczyna grać od zera. Jako najlepszy gracz Glory, szybko uzyskuje uznanie i wybija się ponad profesjonalistów. Przez swoj talent i uwielbienie do gry, postanawia nie dać się tak łatwo z niej wyrzucić i planuje powrót.
Anime: Tak. (Wydane w sezonie wiosennym 2017. Drugi sezon zapowiedziany na rok 2018.)

Osobiście uważam, że anime, choć chińskie, zostało bardzo dobrze przyjęte także przez polskich fanów. W dodatku niedługo możemy spodziewać się drugiego sezonu, więc na pewno, jeśli jacyś ludzie zapomną o tym tytule szybko zostanie im o nim przypomniane. W dodatku w porównaniu do japońskich bardzo się różni, co także może przyciągnąć wielu ludzi. Głównymi bohaterami są dorośli, którzy faktycznie zachowują się jak na swój wiek przystało. Mają różne charaktery w tym czasem też cechy szczególne dla Chińczyków w grach (co może wywołać u nas lekką konsternacje, gdyż to zachowań Japończyków jesteśmy już przyzwyczajeni). Główny bohater nie jest krzyczącym z brakiem pewności siebie ciamajdą, ale pewnym siebie facetem, który ma parę talentów. Poza nimi jest całkowitym przeciętnym facetem, co byłoby niedopuszczalne w japońskich shounenach. To tylko moja własna opinia, ale mam nadzieję, że wiele ludzi znających ten tytuł, ją podziela. A nawet, jeśli nie - to tak jak ja, kupiłoby ten tytuł.

ObrazekObrazek Obrazek

DriftersKing
Status: Offline

Quan Zhi Gao Shou

Post autor: DriftersKing » wt sie 01, 2017 6:12 pm

Animu mi sie podoba, LN bym kupił :))

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Quan Zhi Gao Shou

Post autor: KubciO » pn gru 11, 2017 11:03 pm

Oglądam właśnie anime. Co tu powiedzieć? Jestem prostym człowiekiem, podoba mi się. Tylko ten chiński rani uszy. :P W trakcie czytania LN, moje uszy by tak nie cierpiały.^^
Last Man 6 - +4/5
Ragna Crimson 2 - 4/5
Chainsaw Man 11 - +4/5
Chainsaw Man 10 - 4/5
One-Punch Man 23 - +4/5

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości