Kimi ni Todoke

Jeśli macie jakąś ulubioną mangę, którą chętnie przeczytalibyście po polsku to swoją propozycję możecie przedstawić tutaj

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
70
47%
Nie
56
37%
Być może
24
16%

Liczba głosów: 150

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Status: Offline

Kimi ni Todoke

Post autor: Itachi Uchiha » czw paź 12, 2017 7:27 pm

Manga oficjalnie zakończy się na 30 tomach, ostatni rozdział już w listopadzie tego roku. :P
https://www.animenewsnetwork.cc/news/20 ... er/.122574

Waneko, kocham was za Soumę i Magi ♥
Moje komentarze na temat anime/mang są
moją prywatną opinią - każdy ma swój indywidualny gust

Awatar użytkownika
Reviolli
Fanatyk

Kimi ni Todoke

Post autor: Reviolli » czw paź 12, 2017 9:59 pm

Matko i córko 30 tomów historii która powinna skończyć się na 12...

Nie jestem zainteresowany. Od anime dość szybko się odbiłem, choć początek miało niezły, ale później brak postępów zanudził mnie na śmierć.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
sumomo08
Adept

Kimi ni Todoke

Post autor: sumomo08 » pt paź 20, 2017 3:37 pm

Prędzej na wydanie tego tytułu bym liczyła na JPF niż na Waneko, bo nie kojarzę, żeby sięgali po takie długie Shoujo. 18 tomowe Kaichou z dużą ilością tekstów wzięli, tak samo jak Ouran, to czemu nie 30 tomowe Kimi ni Todoke. Napewno bym ten tytuł wzięła, bo mam do niego sentyment :)
Obrazek

Awatar użytkownika
DarkNighty
Weteran

Kimi ni Todoke

Post autor: DarkNighty » pt paź 20, 2017 3:57 pm

Mam nadzieję, że w ciągu najbliższych dziesięciu lat nikt nie zdecyduje się na wydanie Kimi ni Todoke. Jest tyle lepszych shoujo, dlatego liczę, że ta manga nie zajmie na długi czas miejsca jakiemuś innemu, lepszemu tytułowi :P
Początek nie był nawet zły (choć nigdy nie przepadałam za główną parą), ale ile można. Gdyby nie Chidori i Ryuu, to manga byłaby naprawdę strasznie nudna. Albo inaczej - byłaby jeszcze nudniejsza niż jest w tym momencie xD
Skip Beat, Cat Street, Liar Game, Magi: Sinbad no Bouken, Last Game, One Outs, Hikaru no Go
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), Lovely Complex
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Ame
nołlife

Kimi ni Todoke

Post autor: Ame » sob paź 21, 2017 2:51 pm

Fajnie, że się skończy. :D Wolałabym, aby nikt nie wydawał. Na necie powoli ją skończę. 30 tomów to sporo. Nie jest na tyle dobra, że chciałabym mieć ją na półce. Muszę przyznać, że podoba mi się jak autorka rysuje oczy.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Wasze propozycje”