Coś podobnego do Mononokeanu.

Wszystko o mandze Posępny Mononokean
Koire
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: Koire » pn sie 27, 2018 3:49 pm

Ginny pisze:
ndz sie 26, 2018 7:38 pm
Z Noragami bym jednak poczekała jeszcze. Przychylam się do Natsume, Jak zostałam bóstwem.
Może jeszcze "W miasteczku piasku i błękitnych łusek". Może jeszcze Czwórcio i Szóstek,
► Pokaż Spoiler
usagisensei pisze:
pt sie 24, 2018 4:19 pm
W takich momentach aż mi szkoda, że żadne wydawnictwo nadal nie wydało Card Captor Sakura...
To by było świetne :)
Problem z mangami dla dzieci jest taki, że muszą istnieć rodzice, którzy chcieliby je kupić.

Ja jestem zbieraczem od czasów Sailorek. Mamy w domu tego sporo.Nie było problemu z trzymaniem horrorów Ito na półce, póki zainteresowanie latorośli nie było tak wielkie. Teraz by mi ściągała z półek wszystko i ustalamy, co może, a na co zaczeka.
Wyciągnęłam Utenę, sama zaczęłam czytać ponownie, hihihihi i zamówiłam Kuro. "W miasteczku piasku..." ma kupić babcia.

Przyjrzę się jeszcze wymienionym tutułom, bo zupełnie z taką grupą docelową się rozminęłam.

Awatar użytkownika
raywa
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 15, 2016 2:42 pm
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: raywa » wt sie 28, 2018 5:25 pm

jeśli rozmawiamy o takich „lekkich” mangach to moze bakuman, ja sakamoto, bestia z ławki obok, twoje imie, a jeśli chodzi o tematykę yokai/i inne duchy, stwory to moze rodzeństwo furo, moze w stronę lasu świetlików (autorstwa natsume), jeszcze na myśl przychodzi mi oblubienica czarnoksiężnika ale w sumie nie jestem przekonana co do tego, bo przeczytałam na razie 2 tomy

Ginny
Adept
Posty: 301
Rejestracja: pn mar 03, 2014 10:42 pm
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: Ginny » wt sie 28, 2018 5:40 pm

raywa pisze:
wt sie 28, 2018 5:25 pm
, jeszcze na myśl przychodzi mi oblubienica czarnoksiężnika ale w sumie nie jestem przekonana co do tego, bo przeczytałam na razie 2 tomy
Moim zdaniem to nie jest tytuł dla młodszego czytelnika.
► Pokaż Spoiler
Przeczytałam póki co 4 tomy, anime oglądałam, ale sporo momentów było dla mnie dość trudne do przyjęcia.
Nie pamiętam dobrze Zakuro, tam było chyba trochę "straszydeł", ale Zakuro po 8 tomach przerwano u nas.

Awatar użytkownika
raywa
Posty: 85
Rejestracja: pt lip 15, 2016 2:42 pm
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: raywa » wt sie 28, 2018 6:17 pm

dobra, spoko, w takim razie oblubienca odpada

Koire
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: Koire » czw sie 30, 2018 8:29 am

A manga Magi? To dla jakjego jest czytelnika?

Awatar użytkownika
Maur
Adept
Posty: 421
Rejestracja: śr sie 16, 2017 3:48 pm
Lokalizacja: Gdańsk
Gender:
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: Maur » czw sie 30, 2018 8:54 am

Na mandze jest zastrzeżenie 16+ (?).

Awatar użytkownika
dehirak
Adept
Posty: 272
Rejestracja: sob lip 05, 2014 11:01 am
Gender:
Status: Offline

Coś podobnego do Mononokeanu.

Post autor: dehirak » czw sie 30, 2018 9:00 pm

Gdybym była 10-latką pewnie przypadły by mi do gustu przygodówki w stylu dragon balla, naruto, fullmetala, soul eatera :)

Z takich mocno dziewczęcych dla najmłodszych pamiętam Kamikaze Kaitou Jeanne i Takamagaharę, chociaż stare to. I Fushigi Yuugi - dziewczęce z nutką fantastyki.
A takich z dreszczykiem tajemniczości, ale kolorowe - może "Karneval"? Nie pamiętam tam trupów, ale nie przeczytałam całości :) A może "Kobato"? - piękne rysunki, sukienki, kwiatki, dziewczynki, pieski itp. "Rock na szóstkę" - o zespole muzycznym w szkole - też było łagodne :)
"Kingdom", "Vagabond", "Real", "Slam Dunk", "Blade of Immortal" i "Hinomaru zumou" :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Posępny Mononokean”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości