Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Wszystko o mandze Wilczyca i Czarny Książę

Gdyby ta manga ukazała się w Polsce kupowałbyś/kupowałabyś ją?

Tak
79
38%
Nie
103
50%
Być może
26
13%

Liczba głosów: 208

Ayu
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ayu » śr kwie 13, 2016 9:16 am

Podczas oglądania anime miałam ochotę rzucać laptopem przez okno za każdym razem, jak główny "bohater" poniżał i traktował tę dziewczynę jak przedmiot (nie wspominając o tym, że ona była na tyle inteligentna, że na to pozwoliła). Jak napisał ktoś powyżej, nie ma co sensu wspierać patologii, więc jestem na nie.
MAL
Wish list: Natsume Yuujinchou, Kuroko no Basuke: Replace (i Replace+), Fruits Basket, Akatsuki no Yona, Ghost Hunt.

Awatar użytkownika
sumomo08
Adept

Post autor: sumomo08 » śr kwie 20, 2016 3:26 pm

Skoro koniec, to ten tytuł idealnie by się nadał, żeby go wydać za inne shoujo :). Uwielbiam go! Nic tylko mieć nadzieję na wydanie go w przyszłości, bo również chętnie go kupię <3.
Obrazek

Awatar użytkownika
ZenekPsychopata
Wtajemniczony

Post autor: ZenekPsychopata » pn maja 23, 2016 9:42 pm

W życiu nie zamierzam kupować romansu, w którym chłopak traktuje swoją dziewczynę jak śmiecia. A ją to najwidoczniej kręci. '50 twarzy Greya' wam nie wystarczy?
Obrazek

Awatar użytkownika
Otai
Wtajemniczony
Kontakt:

Post autor: Otai » pn maja 23, 2016 10:12 pm

Mnie się całkiem podoba wątek, że koleś z totalnego chama w wieku dojrzewania dorasta do bycia całkiem ogarniętym człowiekiem, to takie... dosyć życiowe patrząc na to jak różni są ludzie w wieku nastoletnim, a jak inaczej zachowują się, kiedy już troszeczkę bardziej dojrzeją. Pod tym względem akurat manga rozwija się dla mnie bardzo dobrze i jestem zadowolona z zakończenia.

Awatar użytkownika
DarkNighty
Fanatyk

Post autor: DarkNighty » pn maja 23, 2016 11:34 pm

Niektórzy trochę tutaj przesadzają. Porównanie Ookami Shoujo do 50 Twarzy Greya, to już przegięcie xD Jasne, Kyouya początkowo był strasznie apodyktyczny, ale tak naprawdę nie zrobił nic złego Erice. Z tym "psem", to chciał być po prostu wredny. Owszem, czasami nazywał ją swoim psem, mówił o machaniu ogonem itp., ale to tyle. Tak naprawdę od samego początku był po prostu arogancki, ale nadal momentami pokazywał się z dobrej strony. Tak naprawdę Kyouya jest bardzo ciekawą postacią, a nie idealnym chłopakiem z 80% shoujo. Potem jego charakter się trochę poprawia, ale nadal bywa stanowczy, wredny i zazdrosny. Bardzo się ucieszyłam, że nagle nie stał się idealnym księciem -.-
I w gruncie rzeczy Erika ma dużo wspólnego z niektórymi licealistkami. Też jest bardziej przemyślaną postacią niż początkowo się wydaje.
Skip Beat!, Cat Street, Magi: Sinbad no Bouken, ACCA, Last Game, One Outs, Hikaru no Go
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), Taiyou no Ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife

Post autor: Itachi Uchiha » sob paź 15, 2016 3:15 pm

Temat do przeniesienia z racji zapowiedzenia przez Waneko wydania mangu :P

Waneko, kocham was za Soumę i Magi ♥
Moje komentarze na temat anime/mang są
moją prywatną opinią - każdy ma swój indywidualny gust

Zablokowany