Magi: The labyrinth of Magic #5

Wszystko o Magi
ODPOWIEDZ
Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Magi: The labyrinth of Magic #5

Post autor: Matii » czw kwie 13, 2017 4:08 pm

Obrazek
Premiera 3 maja.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » czw kwie 13, 2017 7:49 pm

Ta okładka jest taka cudna, aaaaaaaa. Zaczynają się moje ulubione okładki. Aż szkoda, że nie kupuję tej serii, bo mimo wszystko nie lubię Magi aż tak, by pchać się w serię 30+. Zwłaszcza, że kupuję już mnóstwo innych shounenow.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » czw kwie 13, 2017 8:25 pm

Ach, jak zwykle cudna! Nie mogę sie doczekać, aż wyląduje u mnie na półce.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 942
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Post autor: pittegawll » czw cze 01, 2017 8:09 pm

O matko, ale mnie ten Judar zdenerwował. [spoiler]Ten jego tekst o "debilnym królu" w stronę Sindbada jest okropnie irytujący :D Oczywiście cieszę się, że jednak wreszcie mamy konkretnego antagonistę. Historia się robi ciekawsza. A może to jednak bardziej zasługa Sindbada i jego ekipy? Ten koleś jest genialny. Zwłaszcza jak się ironicznie pastwi nad niewinnym Jafarem :D[/spoiler]

Gwathgor
Status: Offline

Post autor: Gwathgor » sob cze 03, 2017 9:17 pm

Mnie może Judar nie zdenerwował, ale zastanawiam się, co takiego w nim ludzie widzą. Może z czasem się rozwinie w ciekawą postać, ale jakoś nie bardzo ufam pod tym względem tej mandze.
Za to przynajmniej Sindbada po tym tomiku polubiłam, wreszcie mam dla kogo czytać, nie tylko dla jednej Morgiany ;p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości