Magi: The labyrinth of Magic #1

Wszystko o Magi
Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw lis 10, 2016 2:18 am

Poza kilkoma dymkami, na których tekst był niebezpiecznie blisko krawędzi strony, tomik fajnie się czytało i był bardzo ładnie wyczyszczony i przetłumaczony.
Ludziom w kwestii projektu obwoluty/loga nigdy się nie dogodzi, więc nawet przestałam zwracać na to uwagę. :P Uwag do polskiego wydania nie mam, natomiast bardzo się cieszę z tomiku i czekam na kolejne. <3

VicodinX
Status: Offline

Post autor: VicodinX » czw lis 24, 2016 2:49 pm

Pierwszy tomik Magi przeczytałem już jakiś czas temu ale dopiero teraz przypomniałem sobie żeby coś o nim napisać :D Polska okładka jest o wiele lepsza od wersji angielskiej. Największa różnica jest na grzbietach, które w polskiej wersji są bardzo podobne do japońskiego oryginału i dzięki temu wyglądają bardzo ładnie. Tłumaczenie nie było najgorsze. Jedyne co mi się nie podobało to niektóre onomatopeje. Użyta w nich czcionka nie pasowała zbytnio do obrazka i przez to wyglądały one trochę nienaturalnie chociaż to i tak lepsze niż gdyby mieli zostawiać je w oryginale z małym polskim dopiskiem. Mam nadzieje, że z czasem będzie tylko lepiej bo mam w planach kupić całą serię.

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » sob gru 17, 2016 5:56 pm

Uśmiałem się przy czytaniu tej mangi :mrgreen: Taki typowy shonen, którego trochę mi brakowało na naszym rynku. Bardzo chętnie kupię następne tomiki.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości