Magi: The labyrinth of Magic #1

Wszystko o Magi
Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » czw lis 10, 2016 2:18 am

Poza kilkoma dymkami, na których tekst był niebezpiecznie blisko krawędzi strony, tomik fajnie się czytało i był bardzo ładnie wyczyszczony i przetłumaczony.
Ludziom w kwestii projektu obwoluty/loga nigdy się nie dogodzi, więc nawet przestałam zwracać na to uwagę. :P Uwag do polskiego wydania nie mam, natomiast bardzo się cieszę z tomiku i czekam na kolejne. <3

VicodinX
Adept

Post autor: VicodinX » czw lis 24, 2016 2:49 pm

Pierwszy tomik Magi przeczytałem już jakiś czas temu ale dopiero teraz przypomniałem sobie żeby coś o nim napisać :D Polska okładka jest o wiele lepsza od wersji angielskiej. Największa różnica jest na grzbietach, które w polskiej wersji są bardzo podobne do japońskiego oryginału i dzięki temu wyglądają bardzo ładnie. Tłumaczenie nie było najgorsze. Jedyne co mi się nie podobało to niektóre onomatopeje. Użyta w nich czcionka nie pasowała zbytnio do obrazka i przez to wyglądały one trochę nienaturalnie chociaż to i tak lepsze niż gdyby mieli zostawiać je w oryginale z małym polskim dopiskiem. Mam nadzieje, że z czasem będzie tylko lepiej bo mam w planach kupić całą serię.
"Im więcej się człowiek uczy, tym więcej umie. Im więcej umie, tym więcej zapomina. Im więcej zapomina, tym mniej umie. Im mniej umie, tym mniej zapomina. Wiec po co się uczyć?!".

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife

Post autor: Gotenks » sob gru 17, 2016 5:56 pm

Uśmiałem się przy czytaniu tej mangi :mrgreen: Taki typowy shonen, którego trochę mi brakowało na naszym rynku. Bardzo chętnie kupię następne tomiki.
My anime & manga list

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

ODPOWIEDZ

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”