Magi - The labirynth of magic

Wszystko o Magi
Zablokowany

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
225
60%
Może
60
16%
Nie
90
24%
 
Liczba głosów: 375

Dunya
Status: Offline

Post autor: Dunya » wt wrz 03, 2013 7:54 pm

Manga znacznie lepsza od anime! Kupiłabym dla mojej ulubionej Kougyoku i spełnienia mych ukochanych arabskich marzeń = )

Darya
Status: Offline

Post autor: Darya » śr wrz 04, 2013 2:44 pm

Pisałam, że kupiłabym, ale patrząc na najnowsze chaptery mam pewne wątpliwości... Chodzi oficjalna plotka, że kazano autorce kończyć i obecny arc ma wszystkie znamiona finałowego... Jeśli na prawdę ma się kończyć, to nie wiem czy nie będę za bardzo rozczarowana, by się skusić na tą serię... Ale nie zaprzeczam, że do pewnego momentu jest naprawdę świetna (i dużo lepsza od anime!).
No cóż, bardzo bym główkowała czy zainwestować w tą serię, może jednak warto mieć nadzieję, że jeszcze coś do mnie niej przekona D:

noodle
Status: Offline

Post autor: noodle » śr wrz 04, 2013 3:19 pm

serio? jak dla mnie to świetna wiadomość! XD

co prawda z manga jestem zaznajomiona jako tako, bo zabrałam się za pierwsze rozdziały ale później zrezygnowałam by nie tracić przyjemności czytania z papierowa wersją w ręku za jakiś czas ;D a ze tasiemców nie lubię to jakby magi zamknięto w 20 tomach byłabym zachwycona!

jeżeli to prawda to mamy kolejny powód, dla którego waneko powinno zabrać się za tą serię ;D

bell
Status: Offline

Post autor: bell » wt wrz 10, 2013 4:29 pm

Anime było bardzo ciekawe, kilka chapteów mangi tez przeczytałem i nie nudziły mnie. Kupowałbym.

Onee-sama
Status: Offline

Post autor: Onee-sama » wt wrz 10, 2013 5:14 pm

Jestem zdecydowanie za. Jeśli zostanie wydana to na pewno kupię :)

Marusera
Status: Offline

Post autor: Marusera » wt wrz 10, 2013 5:18 pm

Słyszałam dużo dobrego o tej mandze, kreska mi się podoba, fabuła również - na pewno bym kupiła :)

Kana24
Status: Offline

Post autor: Kana24 » śr wrz 11, 2013 2:21 pm

Zaznaczyłam "może" bo fabuła jest ciekawa ale bohaterowie średnio przypadli mi do gustu. Głównie przez zbyt wyraźny podział na tych "dobrych" i "złych". Jeśli nie miałabym zbyt dużo pozycji do kupowania to być moze bym się skusiła na pare pierwszych tomów ale w przeciwnym przypadku to raczej nie :P .

Hampnie Hambart
Status: Offline

Post autor: Hampnie Hambart » sob paź 19, 2013 3:48 pm

Tak ! :D

bastek66
Adept
Posty: 144
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 5:16 pm
Status: Offline

Post autor: bastek66 » śr lis 13, 2013 2:06 am

Po okropnie przeciągniętym arcu w Magnostadt seria wróciła do wysokiej poziomu. Ostatnie chaptery czyta się wspaniale.

Sofi
Status: Offline

Post autor: Sofi » wt lis 19, 2013 7:41 pm

Mange niby czytam, niby ją lubię ale nie wiem czy bym kupiła polskie wydanie.
Niby ostatnie chapy są dobre ale nie zmienia to faktu, że najdłuszy Arc mangi kwiczy i leży prosząc o dobicie albo chociaż o zapomnienie o nim. Pewnie bym kupiła kilka tomów do zakończenia Balbadd Arc kiedy to jeszcze fabuła szła w górę a kreska nie wyglądała jakby ktoś wylał szklanke wody na kartke

Awatar użytkownika
ageha
Adept
Posty: 161
Rejestracja: śr wrz 18, 2013 1:25 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: ageha » śr lis 20, 2013 1:08 pm

Też nie do końca jestem pewna czy zdecydowałabym się na zakup tej mangi. Seria będzie miała niedługo 20 tomów i nie widać żeby się kończyła, generalnie czyta się ją w miarę przyjemnie, ale zdarza się, że ostro zanudza :roll: Hmmm... jeśli manga zamknie się w max 25 tomach, a zakończenie będzie satysfakcjonujące, to może się skuszę na polskie wydanie :D

Abcd
Status: Offline

Post autor: Abcd » pt gru 20, 2013 9:14 pm

Bardzo chętnie bym kupiła ten tytuł. Podoba mi się baśniowy klimat, główni bohaterowie dają się lubić, a kreska też pasuje do tej opowieści. Trudno mi określić, czy liczba tomów to wada czy zaleta (nie czytałam do końca)- jeśli jest to uzasadnione fabularnie, to dobrze. Mam nadzieję, że manga nie jest przeciągana ,,na siłę".

Shinigami_Niko
Status: Offline

Post autor: Shinigami_Niko » sob sty 11, 2014 6:30 pm

Moje ulubione anime jak i manga. *^* Gdybym się dowiedziała o wydawaniu tej mangi w Polsce, chyba bym zaczęła płakać ze szczęścia. Kocham to. *^* Całą historie i wszystkich bohaterów. :D

Kasz
Status: Offline

Post autor: Kasz » wt sty 14, 2014 12:29 pm

Magi to jeden z moich ulubionych tytułów, więc zdecydowanie bym go kupiła. Bardzo przyjemnie się go czyta i humor jest fantastyczny :D

isei
Wtajemniczony
Posty: 553
Rejestracja: pt cze 15, 2012 3:02 pm
Lokalizacja: Poznań
Status: Offline

Post autor: isei » wt sty 14, 2014 10:57 pm

Mój baner sam sa siebie mówi, że TAK! Jak najbardziej za wydaniem, a powodów jest całkiem sporo. Przede wszystkim dla bohaterów, których nie da się nie lubić, za kreskę i niesztampową fabułę :)

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » śr sty 15, 2014 12:48 pm

Podpisuję się obiema rekami i nogami pod wypowiedzią towarzyszki isei. Dodam tylko od siebie to, iż jeżeli mangusia nie pojawi się do końca roku u nas to inwestuję w angielskie wydanie :mrgreen:

Kirimichi
Status: Offline

Post autor: Kirimichi » ndz lut 16, 2014 6:07 pm

Jak wyjdzie to kupie !! Czytałam mangę więc to kreski już przywykłam. Ilość tomów mi nie straszna, mogę zbierać tak jak dengeki daisy więc spoko. Kupie wszystkie tomy (może nie od razu, ale i tak kupie) :wink:

Yuzuki Trancy
Status: Offline

Post autor: Yuzuki Trancy » sob kwie 05, 2014 5:02 pm

Zdecydowanie jestem na tak.
Nigdy nie czytałam mangi, ale strasznie mi się podoba kreska.
Na pewno bym kupiła gdyby wyszła po polsku~!

Melly
Status: Offline

Post autor: Melly » ndz kwie 06, 2014 6:35 pm

Może, ponieważ chciałabym przeczytać mangępo polsku (jest zdecydowanie lepsza od anime), jednak tomów jest dosyć dużo...

toriande
Status: Offline

Post autor: toriande » ndz kwie 06, 2014 11:59 pm

TAK Cóż tu dużo gadać, niczego nie polubiłam tak bardzo (no może po za kenshinem) jak magi :mrgreen: Byłoby to spełnienie najskrytszych mych marzeń - wydanie polskie. Już mam jeden tom po angielsku, jeśli nikt nie wyda (a najbardziej liczę tu na waneko) to będę dalej nadwyrężać kieszeń, nic tak nie cieszy jak ulubiony tytuł na półce!

Zablokowany

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości