Magi - The labirynth of magic

Wszystko o Magi

Drogi użytkowniku, czy po wydaniu tej mangi w Polsce zdecydowałbyś się na jej kupno?

Tak
225
60%
Może
60
16%
Nie
90
24%
 
Liczba głosów: 375

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » czw wrz 17, 2015 9:36 pm

Cóż jeżeli to naprawdę będzie Magi będę naprawdę mega zadowolona, bo w końcu wyjdzie coś o co bardzo często jojczyłam na tym forum. Naprawdę trzymam mocno kciuki za Magi [-o<
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » pt wrz 18, 2015 10:40 am

Z ask'a napisali, że ogłoszą nowość około 2016 roku.

Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3782
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Post autor: Itachi Uchiha » sob wrz 19, 2015 10:19 am

Obrazek
This year's 43rd issue of Shogakukan's Weekly Shonen Sunday magazine is announcing on Wednesday that Shinobu Ohtaka's Magi - The Labyrinth of Magic manga has ended its Kou Empire Arc, and will start its final arc in the magazine's 48th issue, which will ship on October 28.
Autorka ogłosiła iż manga wchodzi w ostatni finałowy ark :P

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob wrz 19, 2015 10:51 am

A większość wróżyła nie wiadomo ile tomów :P Ja strzelam ,że będzie maksymalnie 38 :) Wciąż mam nadzieje, że ktokolwiek to wyda, nawet studio JG. Mam nadzieję, że plotki okażą się prawdą
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob wrz 19, 2015 11:14 am

Itachi Uchiha pisze: *Obraz*
Cytat:
This year's 43rd issue of Shogakukan's Weekly Shonen Sunday magazine is announcing on Wednesday that Shinobu Ohtaka's Magi - The Labyrinth of Magic manga has ended its Kou Empire Arc, and will start its final arc in the magazine's 48th issue, which will ship on October 28.


Autorka ogłosiła iż manga wchodzi w ostatni finałowy ark
TAK! Nie mogę się doczekać! Mam nadzieje, że autorka zaskoczy nas jakimś sensownym zakończeniem.
Akiho pisze:A większość wróżyła nie wiadomo ile tomów Ja strzelam ,że będzie maksymalnie 38 Wciąż mam nadzieje, że ktokolwiek to wyda, nawet studio JG. Mam nadzieję, że plotki okażą się prawdą
Ja wróżyłam coś około 40+ tomów. (ale to dobrze, że będzie krótsze. Niech autorka nie naciąga na silę niczym Kishimoto z Naruto. Byłoby to tragiczne. Do teraz mam niesmak po zakończeniu :lol: )

Co do wydania to też mam nadzieje, że ktoś się weźmie za ten tytuł. Nawet Studio ^^/ Manga jest naprawdę warta uwagi moim zdaniem. Akiho, ale jedyne co mnie martwi to terminy jeżeli chodzi o Studio. (Są takimi jakby sadystami w tej sprawie)

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » sob wrz 19, 2015 11:29 am

A miało być niby 50 tomów. Ponoć sama autorka tak powiedziała w jednym z wywiadów. Cieszę się, że będzie mniej. Teraz jeszcze bardziej zastanawiałabym się nad kupnem.
Obrazek

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob wrz 19, 2015 11:31 am

Ale wiecie, że może ciągnąć ostatniego arca przez kilkadziesiąt tomów, prawda? :P

Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Post autor: SallyCzarownica » sob wrz 19, 2015 11:33 am

Nawet nie strasz :P
Obrazek

Awatar użytkownika
Bajnor
Adept
Posty: 385
Rejestracja: śr cze 25, 2014 7:00 pm
Lokalizacja: Kościan
Status: Offline

Post autor: Bajnor » sob wrz 19, 2015 11:34 am

Kubo Tite (autor Bleacha) zapowiedział swego czasu (po arcu o Fullbringerach), że jego manga rozpoczęła ostatni Arc i będzie on trwał mniej-więcej 5 lat, czyli ~20 tomów. Z Magi może być podobnie.

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob wrz 19, 2015 11:44 am

Quithe pisze:Ale wiecie, że może ciągnąć ostatniego arca przez kilkadziesiąt tomów, prawda?
I czar prysł... Ale jeżeli to nie będzie przeciągane na silę niczym w Naruto, a bardzo fajne zwroty akcji oraz wyjaśnienie wątków i tym podobnych, dążących do dobrego zakończenia to... nie mam nic przeciwko 8-)

Quithe
Status: Offline

Post autor: Quithe » sob wrz 19, 2015 11:52 am

Mnie tam ten tytuł zwisa i powiewa. Po prostu czułem potrzebę zrujnowania waszego optymizmu, szczególnie gdyby JG miało się podjąć wydania. Może po prostu za wcześnie dzisiaj wstałem :D

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » sob wrz 19, 2015 12:30 pm

Ja tam jestem wciąż dobrej myśli ;D
Cavaliere pisze: Akiho, ale jedyne co mnie martwi to terminy jeżeli chodzi o Studio. (Są takimi jakby sadystami w tej sprawie)
Wiesz dla mnie liczy się już teraz, że ktokolwiek to wyda ... Przestałam się łudzić jak JPF zapowiedziało OP-M a Waneko wciąż po czwartn karnawale tego nie zapowiedział :cry:
Obrazek

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob wrz 19, 2015 4:04 pm

Akiho pisze:Wiesz dla mnie liczy się już teraz, że ktokolwiek to wyda ... Przestałam się łudzić jak JPF zapowiedziało OP-M
Też straciłam nadzieję, że JPF wyda Magi po tym jak zapowiedziało OP-M. Waneko jeżeli chodzi o tasiemce to wszyscy wiedzą, że omijają szerokim łukiem jeżeli nie są pewni czy się sprzeda... Studio jest naszą nadzieją! <3 (Okładki Magi są cudowne... Tak bardzo bym chciała poczytać w wersji papierowej, a nie na komputerze. Biorąc też pod uwagę fakt, że teraz dzieje się naprawde sporo!)
Akiho pisze:Ja tam jestem wciąż dobrej myśli ;D
*HighFive* Ja się akurat staram być dobrej myśli XD

PS. Itachi Uchiha, co do twojego newesa. Taka ciekawostka ostatni arc będzie sie rozgrywał 2 lata po obecnych zdarzeniach w mandze! Sama jestem zaskoczona. Czytałam na tumblr. Jeżeli ktoś zainteresowany moge podać post na priv by nie robić dużych spoilerów na forum.

bastek66
Adept
Posty: 144
Rejestracja: czw kwie 12, 2012 5:16 pm
Status: Offline

Post autor: bastek66 » śr wrz 30, 2015 10:36 pm

Miało być jeszcze długie ale niestety nowy szef ma takie pomysły
http://www.animenewsnetwork.com/news/20 ... ges/.91924

Esme
Status: Offline

Post autor: Esme » sob paź 03, 2015 12:54 pm

Z radością powitałabym Magi na mojej półce. (~>_<)~

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » sob paź 03, 2015 1:33 pm

Esme pisze:Z radością powitałabym Magi na mojej półce. (~>_<)~
Ja tak samo. W dodatku bardzo ładnie się prezentują :)

Obrazek

Esme
Status: Offline

Post autor: Esme » ndz paź 04, 2015 1:21 pm

Cavaliere pisze:
Esme pisze:Z radością powitałabym Magi na mojej półce. (~>_<)~
Ja tak samo. W dodatku bardzo ładnie się prezentują :)

Obrazek


Dokładnie.Nie ma co zaprzeczać. 8-)

Awatar użytkownika
Cavaliere
Weteran
Posty: 1211
Rejestracja: czw maja 14, 2015 7:41 pm
Status: Offline

Post autor: Cavaliere » wt paź 20, 2015 6:52 pm

Obrazek
Finally, the announcement of the new chapter.

The beginning of the end will have color pages, and Magi will be featured on the cover :). With Sinbad as its center, how would this world have changed?

&#8220;In this new &#8220;world without wars&#8221;, this epic story continues moving towards its conclusion&#8230;!!&#8221;
Nowy rozdział będzie miał kolorowe strony :D Mam nadzieje, że zakończenie będzie satysfakcjonujące ^^

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pn mar 28, 2016 7:23 pm

Jestem na tak, bo anime było całkiem ciekawe, a liczba tomów nie jest (na razie) straszna. Teraz wyjdzie anime na bazie spin offu Magi, więc dobrze by było :D

Shiro-chan
Status: Offline

Post autor: Shiro-chan » pn maja 16, 2016 9:14 am

Mam już 10 tomów po angielsku, ale z wielką przyjemnością kupowałabym również po polsku. :D Anime może i dupy nie urywa, choć druga seria jest całkiem niezła, ale to co jest tam pokazane, to tylko przystawka do dania głównego. Kontynuacja w mandze jest REWELACYJNA, fabuła niesamowicie wciąga. :D Z manga jestem na bieżąco i ode mnie ma 9/10. Potężne zwroty akcji, przeogromna intryga, która nie ustępuje mimo wyjaśniania wielu tajemnic i jeszcze więcej ciekawych zwrotów akcji. Jeśli wydaje Wam się, że to co zobaczyliście w anime było wszystkim, śpieszę z wyjaśnieniem: nie, to co pokazuje anime, to zaledwie skrawek niezwykle udanej, głębokiej i przemyślanej historii, która powinna zaskarbić sobie serca prawie każdego, bez względu na ulubioną tematykę anime/mangi. :lol:

Zablokowany

Wróć do „Magi: Labyrinth of Magic”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość