Relife #4

Wszystko o mandze ReLife
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2787
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Relife #4

Post autor: Łukasz.T » śr mar 08, 2017 3:17 pm

Obrazek

Premiera 31 marca.

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Naama » śr mar 08, 2017 3:31 pm

Jestem mega happy za ten tytuł. Czytam na bieżąco i strasznie żałuję, że takie krótkie rozdziały :)

Jeśli ktoś oglądał anime, to manga ma nieco inaczej skonstruowane "zakończenie" i dużo wątków jest urwanych.
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Post autor: Reviolli » wt kwie 11, 2017 8:04 am

Słabszy tomik. Głównie dlatego że jest tomikiem przejściowym, wprowadzeniem do następnego.
Tam rozwiąże się zaczęta tu historia
[spoiler]problem żeńskiej drużyny siatkarskiej. [/spoiler]
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn kwie 24, 2017 10:37 pm

Dzisiaj przyszedł do mnie tomik i od razu go przeczytałam. Nie wiem, jak to jest, ale niezależnie od tego ile razy podchodzę do tej serii, to podoba mi się równie mocno. Niby widziałam anime i czytałam już wcześniej mangę w internecie, ale nadal jestem zachwycona historią. Jest taka lekka, zabawna, a przy tym ma emocjonujące momenty - dobrze prezentujące problemy zarówno licealistów, jak i ludzi dorosłych. Przede wszystkim jednak ujął mnie własnie humor. Postacie są bardzo przyjazne - niektóre trochę głupiutkie, niektóre ciut złośliwe... Wyszła z tego bardzo fajna różnobarwna paleta charakterów.
Jeśli chodzi o ten tom, to wcale nie uważam go za słabszy od innych. Bawiłam się przy nim równie dobrze, co przy poprzednich tomach. Przekonują mnie problemy (tak jak ten zapoczątkowany w tym tomie), podoba mi się również rozwiązanie sytuacji, która zaistniała pod koniec trzeciego tomu :D Za każdym razem rozwala mnie ta scena ^^
Bardzo polecam tę mangę, ponieważ to ciekawy, przyjemny tytuł. Świetny na odstresowanie i poprawienie humoru :)
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

ODPOWIEDZ

Wróć do „ReLife”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości