Manga Artist 4 - The Omnibus Collection

Wasze wrażenia na temat pierwszych artbooków wydanych w Polsce
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Manga Artist 4 - The Omnibus Collection

Post autor: Gotenks » pn gru 15, 2003 5:25 pm

No wiec czytajac nowy Mangamix zobaczylem na odwrocie tylnej okladki zobaczylem zapowiedz slicznego cudenka. Mianowicie tym razem otrzymamy zbior prac roznych autorow, co mnie nawet cieszy. Tylko jako, ze liczba stron nie ulegla zmianie (chyba...) wiec dostaniemy najwyzej po kilku grafikach na lebka... No ale kolejny prezent na swieta nie zaszkodzi :) . Juz nie moge sie doczekac chwili w ktorej bede mogl to zamowic :)

Btw Strasznie duzo sie w tym roku prezentow swiatecznych zrobilo :) Artbook, Arjuna, Mangazun Ekstra, Slayers, Love Hina (mam nadzieje, ze wyjdzie w tym roku...), GITS 2, Spirited Away (jak ktos wczesniej nie zamowil) i inne. Tylko skad na to wszystko kase brac...
Ostatnio zmieniony czw sty 01, 2004 2:19 pm przez Gotenks, łącznie zmieniany 1 raz.
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pn gru 22, 2003 8:08 am

Nowy artbook ukaze sie pod koniec grudnia, a okladka TU

RyuChanek
Status: Offline

Post autor: RyuChanek » wt gru 23, 2003 5:43 pm

oj kusi kusi :? mnie najbardziej ciagnie Koh Kawaeajima nio !!! Bardzo bym to chciala ale cena odstrasza :( ale to i tak tanio z tego co slyszalam to normalnie artbooki to minimom 100 zeta kosztuja :shock: ok kupie ale najpierw .... OBRABUJE BANK :twisted: :twisted: :twisted:

Heh ile to one kosztuja 50zeta ? Bede zbierac . Ach i mam pytanka i prosbe . Po pierwsze to gdzie mozna je nabyc i czy moglibtscie zamiescic tu (ci co maja dosteo do ksiazeczek) zamiescic jakies ze 3 skany - probki ? Plizzz :lol:

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » czw sty 01, 2004 2:21 pm

Kurcze chcialem to sobie sprawic na swieta, jednak nie wyrobilem sie finansowo, a jeszczee Arjune trzeba bedzie kupic. :evil: Skad tu kase brac :evil: Chyba rzeczywiscie bede musial na jakis bank naskoczyc, bo innego wyjscia nie widze, zwlaszcza, ze do banku niedaleko mam (wlsciwie jest w moim bloku :) ).

A czy Ktos z Was ma juz ten artbooczek, bo strasznie jestem ciekaw Waszej oceny...
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » czw sty 01, 2004 8:28 pm

RyuChanek pisze:Ach i mam pytanka i prosbe . Po pierwsze to gdzie mozna je nabyc i czy moglibtscie zamiescic tu (ci co maja dosteo do ksiazeczek) zamiescic jakies ze 3 skany - probki ? Plizzz :lol:
http://www.waneko.pl/mangaartist.html

A kupic je mozna poprzez formularz Waneko :]

wampirek
Status: Offline

Post autor: wampirek » śr mar 17, 2004 1:40 pm

Hmmmm muszę przyznać, że tren artbook zapowiadał się dla mnie najlepiej ze wszystkich dotychczasowych. Nawet go o mały łos nie kupiłam. Niestety w ostatniej chwili przypomniało mi się, że pieniądze miałam przeznaczyć na zakup brakujących tomów Chobits i Paradise Kiss... Ech, może kiedyś...

heglana
Status: Offline

Post autor: heglana » pn mar 29, 2004 9:19 am

Owszem, patrząc na okładkę, szczególnie na ostatnią jej stronę, miałam ochotę kupić. Z przyczyn finansowych tego nie zrobiłam, jednak załapałam się ostatnio na promocję i album mam. I wiecie co? Czemu ( :evil: ) muszę patrzeć na pół rozebrane panienki z biustem wielkości balonów?! (to sie skończy problemami z kręgosłupem)
A może więcej klimatu, jak właśnie ten obrazek z tyłu albumu? Albo dla odmiany coś dla pań? :D

Night Shojo
Status: Offline

Post autor: Night Shojo » sob kwie 25, 2009 2:33 am

Jestem za :) Ja z tego artbooka wycięłam 4 kartki a resztę sprzedałam. Nie chciałam sobie czymś takim zaśmiecać mojej kolekcji.

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The New Generation of MANGA ARTIST"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość