Manga Artist 3 - The Renga Portfolio

Wasze wrażenia na temat pierwszych artbooków wydanych w Polsce
Sana
Status: Offline

Post autor: Sana » pn sie 25, 2003 4:06 pm

Aoi Nanase nie jest autorką Pita-Ten. Pita-Ten jest mangą Koge Donbo. A już na 100% Nanase-san nie jest autorką DiGiCharat ^^; Rysunki wykonał tu także Koge.

Kasiotfur
Status: Offline

Post autor: Kasiotfur » wt paź 07, 2003 5:35 pm

O! ^_^ Ten juz sobie kupilam! W porownaniu z wczesniejszymi jest bardziej stonowany i miekki (?) .. takie odnioslam wrazenie ^_^ i chlopcy i dziewczyny (;PPP) w moim typie XDDD niektore rysunki prezentuja sie naprawde swietnie!

Kazik-chan
Status: Offline

Post autor: Kazik-chan » czw sty 25, 2007 12:58 pm

Ha! Mówiłam, że listonosz jutro przyjdzie! xD

Dla wszystkich, którzy się wachają - NAPRAWDĘ warto! Dobrze wydane, a same obrazki są kawaii ^^ Śliczne dziewuchy, delikatna kreska, pastelowe kolory... No po prostu śliczne ^^ Tylko niektóre elementy komputerowe brzydkie... Ale ogólnie śliczne jest ^^ No i część niekolorowa, której ABSOLUTNIE nie mam nic do zarzucenia ^^ Super!

A tak na marginesie... Nie wie ktoś przypadkiem, jakim jest gatunkiem ta gra? I o co w niej chodzi? Szukałam na googlach, ale jakieś zespoły mi wyskakują i Warcraft >.<# Pomożecie?

Pozdrowienia i niech kisiel miodowy będzie z Wami ^^

P.S. Aaaach! Pierwszy artbook w mojej kolekcji! Rewelacyjne uczucie ^^

ODPOWIEDZ

Wróć do „"The New Generation of MANGA ARTIST"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości