Dimension W #1

Forum ogólne dotyczące mangi Dimension W
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Dimension W #1

Post autor: Itachi Uchiha » wt cze 28, 2016 4:55 pm

Obrazek
Planowana premiera pierwszego tomu już ok. 26 lipca.

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Mormicc » śr sie 17, 2016 8:23 pm

Jestem właśnie po lekturze 1 tomu :)
Kupując to trochę się obwiałem co dostane z powodu niskiej popularności serii, ale się nie zawiodłem. Historia to typowe sci-fi akcji, przypomina po części takie stare amerykańskie filmy sci-fi (wiecie takie z złą organizacją, nie do końca dobrymi głównymi bohaterami) ale ja lubię takie historie. Poza tym lakier wybrany na obwolucie bardzo mi się podoba *-*
W sumie było by wszystko super gdyby nie cienki papier który lekko prześwitywał (chociaż rysunki na nim wydrukowane bardzo dobrze się prezentowały, no ale prześwitywał). :roll:

Jeśli komuś się DOGSy podobały (niech autor w końcu je skończy) i lubi sci-fi to mogę polecić zerknąć na 1 tom :)
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
dejikos
nołlife
Posty: 2710
Rejestracja: czw sie 10, 2006 2:04 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: dejikos » wt sie 30, 2016 6:02 pm

Chciałam tylko poinformować, że będąc dzisiaj w Empiku wzięłam do ręki pierwszą lepszą kopię i ku mojemu zdziwieniu, nie było lakieru wybiórczego. Zdziwiłam się bardzo, bo wcześniej w internecie czytałam recenzję, gdzie autor ten element obwoluty wychwalał. Obok leżały jeszcze dwa egzemplarze i te już lakier miały... Musiałam więc chwycić jakiś wybrakowany. Uważajcie na to.
Twitter * Discord: Dejikos#8562

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » śr sie 31, 2016 9:39 pm

Mormicc pisze:W sumie było by wszystko super gdyby nie cienki papier który lekko prześwitywał (chociaż rysunki na nim wydrukowane bardzo dobrze się prezentowały, no ale prześwitywał). :roll:
Właśnie miałem dzisiaj tomik w rękach i wydanie wyglądało na pierwszy rzut oka bardzo ładnie (obwoluta robi robotę, kilka ładnie zrobionych onomatopej też zauważyłem), ale papier wyglądał jakoś nietentego. Nie to, że się czepiam na siłę, bo mangi zapewne i tak nie kupię, ale niektóre strony prześwitywały dosyć mocno, a druk momentami wyglądał na wyblakły.
Miłą niespodzianką są kolorowe strony w środku tomu, bardzo fajnie to wyglądało :D

Otai
Status: Offline

Post autor: Otai » śr sie 31, 2016 11:26 pm

Ja postanowiłam przeczytać w ramach eksperymentu, bo ciągnie mnie do takich mniej popularnych rzeczy i popełniłam recenzję tutaj . (Jestem dziś za leniwa, żeby przeczytać ją kolejny raz i przekopiować tutaj co ważniejsze teksty).

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Dimension W #1

Post autor: Reviolli » czw sie 10, 2017 2:25 pm

A ja się zastanawiam czy w przypadku SF prawie zawsze musi być zła korporacja i świat w którym coś jest bardzo nie tak?
Już w standardowym świecie fantasy dokonał się jakiś postęp, bo tam nie zawsze trafiają się księżniczki i smoki.

Jak na razie program obowiązkowy odhaczany jest bez opóźnień.

A tak po za tym główny bohater przypomina mi trochę Mugena z wyglądu. Kreska ogólna bardzo przyjemna i o ile nie przesadzą ze schematami i szybko zaserwują (w następnych tomach) coś unikalnego to być może seria okaże się całkiem przyjemna.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Dimension W"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości