Nie chciałem się zakochać...

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5412
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Nie chciałem się zakochać...

Post autor: Yuriko » pn lis 20, 2023 9:39 pm

Obrazek
Yoshino ma trzydzieści lat, jest gejem i daleko mu do flirciarza - ani razu w życiu się z nikim nie umówił. Gdy już prawie pogodził się z faktem, że umrze w samotności, pewnej nocy w barze dla gejów, w którym znalazł się po raz pierwszy, spotyka młodego, czarującego, srebrnowłosego Rou, i wypija z nim kilka drinków. Tajemniczy urok Rou przyciąga Yoshino, rozmowa łatwo się klei i szybko przeradza się w coś więcej...? Ckliwa i wesoła historia o relacji między skaczącym z kwiatka na kwiatek przystojnym studentem i pracującym dorosłym, który jeszcze nie poznał smaku miłości.

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1378
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Nie chciałem się zakochać...

Post autor: Koichi » śr sty 24, 2024 6:52 pm

wesoła historia
Czy ja wiem? Ktoś mógłby pomyśleć, że to komedia, a tak nie bardzo. Ja w każdym razie czułem kłucie w serduszku w kilku momentach, kiedy czytałem tą mangę. No, ale grunt że jest happy end :)

I też nie wiedziałem, że drinki mają jakieś ukryte znaczenie. O kwiatach słyszałem, ale o drinkach nie. Aż strach w Japoni jakikolwiek gest robić wobec drugiej osoby, bo zaraz doszukują się drugiego dna XD

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości