Śmiech na końcu świata

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2691
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: Angu » śr lip 18, 2018 12:30 pm

Obrazek

Tytuł oryginalny: Shuumatsu no Laughter
Autor: Yellow Tanabe
Cena: 22,90 zł
Ilość tomów: 1 (zakończona)
Ilość stron: ok. 170
Gatunek: Akcja, dramat, fantasy, moce nadprzyrodzone
Grupa docelowa: Shounen
Opis: W świecie nawiedzonym przez mrok i destrukcję żyją istoty zwane przez innych demonami. Nie cieszą się oni niczyją sympatią...
Czy ześlą ludzkości nadzieję? Czy może zwiastują nadejście wiecznej rozpaczy? Oto historia, która z niebywałą prędkością przybliża nas do końca...

Dodatkiem do pre-orderu jest matowa pocztówka
Obrazek
Obrazek

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: Kocurzyca » śr lip 18, 2018 1:37 pm

Nie jestem zainteresowana, bowiem jakoś tak kupowanie jednotomowych shounenów trochę mija się dla mnie z celem, ale muszę powiedzieć, że bardzo podoba mi się okładka. Jest ładna kolorystycznie, i grzbiet wygląda ekstra.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Bukafo
Fanatyk
Posty: 1781
Rejestracja: ndz gru 27, 2015 7:30 pm
Lokalizacja: Kasztankowy zagajnik
Gender:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: Bukafo » śr lip 18, 2018 2:46 pm

Może sobie kiedyś kupię, gdy nie będę miał co z kasą zrobić, ale na tą chwilą nie jestem zainteresowany.
Obrazek
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯ ¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: Akiho » śr lip 18, 2018 8:11 pm

Przeczytałam w sieci, jednak ten tytuł nie pasuje mi na jednotomówkę i aż prosi się na rozwinięcie akcji... której dalej nie ma, przez fakt, że to tytuł zakończony a jednak autor pozostawił czytelnika z kilkoma pytania na które nie dostał odpowiedzi. Jedyny tytuł, który na chwilę obecną odpuszczam sobie z oferty kluski
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: mika » śr lip 18, 2018 8:42 pm

Mam ochotę to kupić dla samej pocztówki :P

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: Mormicc » czw sie 30, 2018 6:58 pm

Spóźniłem się na autobus i miałem ponad godzinę do następnego, więc spontanicznie kupiłem to dla zabicia czasu.
Historia to taki "lekko mroczny shounen". Jest tajemnica, nawet zwrot akcji udało się zmieścić. Zakończenie było takie na jakie to historia pozwalała, ja je oceniam na plus, nie miałem większego poczucia urwania historii, chociaż
► Pokaż Spoiler
Kreska bardzo mi się podobała. Z technicznych rzeczy to jakoś wydania jest bardzo dobra, ale muszę zwrócić uwagę na to, że w moim tomiku czasami pojawiały się zabrudzenia maszyny drukującej.
Manga dobrze sprawdziła się w celu w którym ją kupiłem. Ja polecam :) i żałuję, że nie kupiłem jej w przedpłacie dla pocztówki :/
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3905
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Śmiech na końcu świata

Post autor: Ame » śr paź 10, 2018 10:47 am

Czy tylko ja miałam skojarzenie z Alchemikiem? Rodzeństwo przychodzi do miasteczka... Co prawda na tym podobieństwa się kończą, ale tak jakoś zaświtało mi.
► Pokaż Spoiler
No, właśnie czemu? Jak dla mnie zapowiadała się dobra seria. W dodatku poważniejszy shounen, a nie znów jakiś cukierkowy czy coś w tym stylu. :(
Zakupu nie żałuję, ale nie wiem czy warto polecać skoro nie będzie kontynuacja i podczas zakończenia czujesz zawód, bo chce się więcej. :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości