Uśmiechnij się do mnie

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

Uśmiechnij się do mnie

Post autor: SallyCzarownica » pt mar 30, 2018 12:40 pm

Autor: Kei Ichikawa
Tomy: 1
Gatunek: komedia, romans, okruchy życia, yaoi
Opis: Asano pracuje dorywczo w barze. Pewnego dnia Kakei, niezbyt towarzyski przystojniak, wyznaje mu miłość, wprawiając go przy tym w niezłe zakłopotanie. Jednak po tym wyznaniu nic się nie zmienia i Kakei zachowuje się tak, jakby stracił jakiekolwiek zainteresowanie. Asano powoli staje się coraz bardziej świadomy uczuć, pojawiających się w jego sercu.

Miłość, która zaczęła się od wyznania.
Miłość, która powoli zbliża serca dwóch ludzi.

Obrazek

Premiera planowana na 27 kwietnia.
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Uśmiechnij się do mnie

Post autor: Meliona » sob maja 05, 2018 12:14 am

W końcu jakieś pozytywne zaskoczenie, jeśli chodzi o tegoroczne yaoi! :D A nawet nie byłam pewna, czy brać ten tytuł.
Kakei nie bardzo potrafi rozmawiać z ludźmi, więc kiedy poczuł miętę do kolegi z pracy, postanowił prosto z mostu mu o tym powiedzieć i mieć to za sobą. Asano zaskoczony i zaintrygowany niespodziewanym wyznaniem postanowił poznać bliżej tajemniczego chłopaka. Ten jednak wcale mu tego nie ułatwia. :wink:
Uśmiałam się podczas czytania. Dialogi i myśli bohaterów są świetne, realistyczne i zabawne. Kakei ze swoimi umiejętnościami rozmawiania z ludźmi trochę przypomina mi mnie, więc pewnie dlatego od razu poczułam do niego sympatię :lol: Asano też polubiłam.
Na pewno jeszcze wrócę do tej mangi, to takie przyjemne czytadło. Jak na razie to najlepsze yaoi, jakie kupiłam w tym roku.
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Uśmiechnij się do mnie

Post autor: Reviolli » czw lip 05, 2018 8:57 pm

Bardzo śmieszna manga, dorzuciłem ją tak jakoś przy okazji i mocno się zdziwiłem.
Udana para głównych bohaterów, ale przy marginalnych pozostałych postaciach.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości