To nie tak, że cię kocham!

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
SallyCzarownica
nołlife
Posty: 2041
Rejestracja: pn wrz 16, 2013 5:39 pm
Status: Offline

To nie tak, że cię kocham!

Post autor: SallyCzarownica » śr paź 25, 2017 2:20 pm

Autor: Chise Ogawa
Tomy: 1
Gatunki: komedia, romans, szkolne życie
Opis: Taisei Fujima jest w swoim mieście prawdziwą gwiazdą – podziwiany i rozpieszczany niemal przez wszystkich, staje się typowym samolubnym dzieciakiem. Jedyną zmorą w jego idealnym życiu pozostaje niejaki Keita Okachimachi, kolega z czasów gimnazjalnych.

Kiedy spotykają się po trzech latach przerwy, Taisei wprowadza w życie swój genialny plan zemsty na Okachimachim! Ale… chyba nie wszystko udaje się tak, jak powinno.

Przecież Taisei nienawidzi Okachimachiego tak bardzo, że… serce bije mu mocniej na jego widok i nie może racjonalnie myśleć w jego obecności?! Czy to możliwe, że się zakoch…?! Nie ma mowy!

Premiera 25 listopada.
Obrazek

Dodatki:
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Naama
Wtajemniczony
Posty: 831
Rejestracja: wt kwie 28, 2015 1:17 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

To nie tak, że cię kocham!

Post autor: Naama » czw paź 26, 2017 6:11 pm

Skusiłam się i zakupiłam. Historia bardzo mi się podoba i czasami jak nie miałam co czytać, to sobie do niej wracałam :D
NO BLOOD! NO BONE! NO ASH!
Naama@MyAnimeList
Oddam duszę za: Saiyuki Gaiden, Memory of Red, Barakamon, Hoozuki no Reitetsu, Gintama

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

To nie tak, że cię kocham!

Post autor: Meliona » wt gru 12, 2017 5:20 pm

Chise Ogawa zraziła mnie do siebie fatalnym Caste Heaven, więc nie miałam specjalnej ochoty czytać inne jej mangi. Tę tak sobie wzięłam, bo Dango ciągle robi promocje, dodatki dają fajne i wydania robią w porządku, to stwierdziłam, że warto ich wspierać, nawet jak nie do końca jest się przekonanym. A tu proszę, pozytywne zaskoczenie.
To durna komedyjka, nie traktująca się, ani bohaterów serio. Przeczytałam ją bardzo szybko chichrając się od czasu do czasu. Tylko ostatni rozdział był trochę słabszy i jedna scena pozostawiła pewien niesmak. Nie jest to pozycja wysokich lotów, ale przyjemny średniaczek, do którego myślę, że jeszcze wrócę, by znowu się pośmiać.
► Pokaż Spoiler
Obrazek

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

To nie tak, że cię kocham!

Post autor: Reviolli » pt gru 29, 2017 7:08 pm

Standardowa historia która plusuje głównie głupotą postaci, na szczęście mnie to bawiło.
No i podobały mi się te bliźniaki z dziwnymi fryzurami.

Ogólnie można wziąć jak ma się nadmiar kasy i wolnego czasu, a jak nie mamy to nic na tym nie stracimy.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

Awatar użytkownika
Kuroneko
Weteran
Posty: 1166
Rejestracja: śr kwie 01, 2015 4:18 pm
Gender:
Status: Offline

To nie tak, że cię kocham!

Post autor: Kuroneko » wt sty 16, 2018 5:09 pm

Manga mi się podobała. Lubię kreskę Chise Ogawy, projekty postaci były zróżnicowane. Co do opowieści, czytałam ją dwukrotnie i na pewno znowu będę do niej wracała. Atmosfera jest lekka, relacja między bohaterami urocza. Mam nadzieję na kolejne mangi Chise Ogawy. Uwielbiam Caste Heaven, więc mam nadzieję na mrocznejsze tytuły, ale kolejne komediowe jednotomówki też chętnie bym poczytała.
ObrazekObrazekObrazekObrazek Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości