Ogólnie o wydawnictwie Dango

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Sebek » śr lis 27, 2019 4:35 pm

Off Topic
Kochani,

Black Friday już za dwa dni, więc mamy dla Was garstkę informacji. :)

1. Jutro o 21.00 sklep zostanie wyłączony i przygotowany pod promocje. Powróci o północy.
2. Zostaną dodane preordery na 4 i 5 tom Bestii oraz 7 i 8 tom Kempingu (niestety opóźni się dodanie preorderów na Kronikę oraz kolejnego Lwa, ponieważ Hakusensha wprowadza zmiany personalne w dziale licencji).
3. Uzbierane punkty za zamówione produkty nie będą działać podczas Black Weekend.
4. Będą działać rabaty poziomowe przy Kartach Klienta.
5. Pakiety mang zostaną wyłączone.
6. W miarę możliwości będziemy dodawać do zamówień losowe dodatki, które nam zostały.

W takim razie zapraszamy w piątek na zakupy. ;) Pamiętajcie, że wtedy będą najwyższe rabaty!
Zatem trzeba co nieco nabyc :D
Obrazek

Awatar użytkownika
maciek1232
Posty: 23
Rejestracja: pn paź 07, 2019 2:49 pm
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: maciek1232 » wt gru 10, 2019 6:21 pm

Moje zamówienie z Black Friday nadal nie zostało nawet wysłane? Czy to normalne, czy powinienem się martwić i pisać do nich :roll:
Obrazek

Awatar użytkownika
Sebek
Weteran
Posty: 1319
Rejestracja: ndz wrz 08, 2019 12:27 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Sebek » wt gru 10, 2019 6:23 pm

maciek1232 pisze:
wt gru 10, 2019 6:21 pm
Moje zamówienie z Black Friday nadal nie zostało nawet wysłane? Czy to normalne, czy powinienem się martwić i pisać do nich :roll:
Obrazek
Mowili, ze te BF zakupy byly spore i kazali uzbroic sie w cierpliwosc, ale dla pewnosci mozesz do nich napisac w sprawie paczki.
Obrazek

Agatszpagat
Posty: 75
Rejestracja: śr lis 30, 2016 10:34 pm
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Agatszpagat » wt gru 10, 2019 6:52 pm

maciek1232 pisze:
wt gru 10, 2019 6:21 pm
Moje zamówienie z Black Friday nadal nie zostało nawet wysłane? Czy to normalne, czy powinienem się martwić i pisać do nich :roll:
Edit: Przepraszam, nie spojrzałam na nazwę tematu i myślałam, że o mangastore chodzi, mają takie same komunikaty w sklepie, jak Dango to spoko, jeszcze nie ma co reagować :)
Ostatnio zmieniony wt gru 10, 2019 7:11 pm przez Agatszpagat, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Meliona » wt gru 10, 2019 6:57 pm

Na fejsie pod ostatnim postem napisali coś takiego: "Cały czas są wysyłane. Planuję wszystko wysłać w tym tygodniu."
Obrazek

Awatar użytkownika
maciek1232
Posty: 23
Rejestracja: pn paź 07, 2019 2:49 pm
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: maciek1232 » wt gru 10, 2019 8:27 pm

Ciekawe czy szybciej dostanę preorderki Kempingu i Marcowego niż moja BF paczkę

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1252
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Mr.Chiquita » wt gru 10, 2019 9:53 pm

Pre-ordery "Lwa" i "Kempingu" będą podobno wysyłane dopiero w przyszłym tygodniu. Do mnie ich polecone przychodzą szybko. Wczoraj 2 tom "Kronik", wysłany 5 grudnia (ale należy pamiętać, że był weekend).

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Yuriko » sob gru 14, 2019 4:09 pm

Dango zaktualizowało plan na ich stronie. Sądziłam, że będzie jakaś nowość na Pyrkon, a tu dopiero coś nowego można się spodziewać w okolicach sierpnia. Na drugą połowę roku szykują 6 nowości.

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1252
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Mr.Chiquita » sob gru 14, 2019 11:07 pm

O, czyli miałem rację, że nie zwiększą liczby premier w miesiącu. ;) Nawet mi to pasuje. I tak jest już co kupować na Pyrkonie, a przecież jeszcze sporo ogłoszeń przed nami.

Awatar użytkownika
Alzea
Weteran
Posty: 1379
Rejestracja: wt kwie 09, 2013 11:46 am
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Alzea » ndz gru 15, 2019 11:16 am

W sumie fajnie, że nie porywają się z motyką na słońce. Mam nadzieję, że Lew będzie wchodził zgodnie z planem :) Czekam na zapowiedzi, choć jeszcze trochę sobie raczej poczekam :D

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: pittegawll » ndz gru 15, 2019 12:37 pm

Bardzo interesujące będzie obserwować teraz, co zapowiedzą i w jaką stronę pójdą. Tytuły takie jak Marcowy Lew i Nasze marzenia o zmierzchu, bardzo mnie ucieszyły. Kronika Wojny była z kolei zaskoczeniem, bo to totalnie inna bajka niż ich wcześniejsza oferta. To pokazuje, że nie chcą się zamykać na jednego odbiorcę. A i serie dłuższe już są w ich zasięgu. W przeciwieństwie do takiego Yumegari, które terminowością i brakiem profesjonalizmu na wielu płaszczyznach zabiło własny pomysł i niszę na manhwy czy hentai. Dango rośnie w siłę. Widać, że cały czas coś się dzieje. Przykładem niech będzie chociażby strona internetowa, która zmienia się co chwilę. Także szybki i łatwy kontakt z czytelnikami. Tak trzymać :wink:

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Kakaladze » ndz gru 15, 2019 1:10 pm

pittegawll pisze:
ndz gru 15, 2019 12:37 pm
Dango rośnie w siłę. Widać, że cały czas coś się dzieje
Myślisz że ciągle zmieniająca się strona internetowa jak i sklep to dobre świadectwo? Myślę że nie bez powodu zmiany w stronach internetowych normalnie są strasznie rzadkie.

Według mnie to świadectwo zupełnie czegoś innego.
Obrazek

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Alexandrus888 » ndz gru 15, 2019 1:25 pm

Dobrze, że poprawiają. Jak jakiś czas temu wlazłem na ich stronę, to kompletnie nie wiedziałem co, gdzie, jak... Straszny był chaos. Jak teraz wchodzę to już coś widać. Przydałoby się może ustawić wydane mangi w 3 kolumny zamiast 2, dodać strony tytułów po kliknięciu w okładkę, wyciągną ważne newsy - nie będące ani zapowiedzią, ani okładką - bardziej "na wierzch". Znalazłbym pewnie jeszcze kilka drobiazgów... Ale lepiej cały czas grzebać i usprawniać, niż nie mieć w cale i by przez lata wisiał napis "w budowie" (jakby się ktoś nie domyślił piję do JPFu ;))

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Kakaladze » ndz gru 15, 2019 1:32 pm

Alexandrus888, Grzebanie w stronie i ulepszenia UX jest okej. Tylko ja tu pije do tego że strona wydawnictwa jak i sklep przechodzą kompletne metamorfozy średnio co pół roku xD.
Obrazek

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Meliona » ndz gru 15, 2019 1:35 pm

A na ich stronie i tak nie chce im się wklejać niusów, okładek i trzeba przeszukiwać fb.
Obrazek

Awatar użytkownika
Mormicc
Weteran
Posty: 1277
Rejestracja: pn kwie 25, 2016 12:58 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Mormicc » ndz gru 15, 2019 1:56 pm

Raz wszedłem na ich stronę, żeby sprawdzić listę wszystkich wydanych przez nich tytułów. Była mocno nieaktualna o kilka pozycji :roll: Taką listę znalazłem dopiero na ich grupie na fb.
Mój profil MAL <- przyjmuję do znajomych :v
Chcem: Houseki no Kuni, K no Souretsu :v
...Marzenia o zmierzchu - Dango<3, Beastars - SJG <3

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Weteran
Posty: 1252
Rejestracja: czw paź 03, 2019 10:58 am
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Mr.Chiquita » ndz gru 15, 2019 1:59 pm

Kakaladze pisze:
ndz gru 15, 2019 1:10 pm
Według mnie to świadectwo zupełnie czegoś innego.
Dokładnie. Mnie się wydaje, że w ogóle strony nikt od nich nie ogarnia. I tylko co jakiś czas komuś ponownie zlecają projekt z uwzględnieniem aktualizacji.

Awatar użytkownika
Yuriko
nołlife
Posty: 5411
Rejestracja: wt sie 14, 2012 4:50 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Yuriko » ndz gru 15, 2019 2:08 pm

Kakaladze pisze:
ndz gru 15, 2019 1:32 pm
strona wydawnictwa jak i sklep przechodzą kompletne metamorfozy średnio co pół roku
Faktycznie, strona cały czas się zmienia i jak dla mnie, wciąż jest mało przejrzysta. Pal licho okładki do nadchodzących tomów, czy inne pierdółki, ale listę serii wydanych powinno sie fajnie zrobić, coś jak ma Waneko lub Kotori. Co do sklepu, to aż tak często chyba się nie zmienia. Ostatnio co zmienili, to tylko kolorystkę na pomarańczową, a reszta bez zmian.

Awatar użytkownika
pittegawll
Wtajemniczony
Posty: 944
Rejestracja: czw sty 24, 2013 12:49 am
Lokalizacja: Kraków
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: pittegawll » ndz gru 15, 2019 2:40 pm

Mnie raczej strona odpowiada. Wizualnie jest ok i informacyjnie wystarczająca. Sugeruję się sytuacją np JPF, który strony nie posiada już chyba 2 lata i dopiero niedawno obiecali konkret w tej sprawie. Także wcześniej wspomniana sytuacja z Yumegari jako małego wydawcy, który o swoją stronę nie dbał zupełnie. Z tymi newsami typu okładka, premiera tomu itd się zgodzę. Ale to trochę znak naszych czasów. FB stał się głównym źródłem szybkiego info i to raczej będzie się pogłębiać. Strona internetowa sama w sobie jest coraz częściej zastępowana formą fejsbukową. Mnie to średnio odpowiada i zarówno Waneko jak i Studio fajnie to optymalizują. Dają wszystkie newsy na większość swoich mediów. Może Dango wraz z rozwojem też się postara o takie funkcjonowanie.

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3301
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Ogólnie o wydawnictwie Dango

Post autor: Alexandrus888 » ndz gru 15, 2019 4:03 pm

Tak, fb nadaje się bezkonkurencyjnie do aktualnych info, ale jak trzeba coś sprawdzić (jak na przykład ilość tomów, japoński tytuł, archiwalne dane, etc.) to strona jest niezastąpiona.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości