Ogólnie o wydawnictwie Dango

Temat poświęcony mangom wydawnictwa Dango
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Akiho
Fanatyk
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt sty 03, 2020 2:13 pm

Mr.Chiquita pisze:
pt sty 03, 2020 1:54 pm
To wzbudza niepotrzebne nadzieje. Nie wszyscy orientują się, czym są drafty. Założę się, że większość widzi tylko liczbę 10.

Wiesz, i tak nie znamy tytułów, więc czy coś to zmienia? Szukasz za bardzo dziury w całym. Nikt się na nic nie nastawia nie znając tytułów, ale miło wiedzieć, że o coś się starają i że można się spodziewać w przyszłości więcej jednotmówek

Awatar użytkownika
Mr.Chiquita
Adept

Post autor: Mr.Chiquita » pt sty 10, 2020 5:02 pm

Z FB:
Dango pisze:Kochani,
dzisiaj mamy dla Was kilka informacji.

Jesteśmy wydawnictwem, które bardzo lubi Was rozpieszczać, jednak musimy też patrzeć na to, aby nie zjeść własnego ogona i trwać przy Was jak najdłużej.
1. W związku z tym, że ceny ciągle i nieubłagalnie rosną, zmieni się kilka rzeczy. Nie chciałyśmy ograniczać się w produkcji dodatków dla Was (za często nam piszecie, że je uwielbiacie!), dlatego też do sklepu wraca darmowa dostawa listem ekonomicznym, za priorytetowy oraz polecony można dopłacić. Liczba zwrotów listów poleconych przez to, że listonosz nie zostawił awizo (dwa razy), jest o wiele wyższa, niż przesyłki, które do Was nie dotarły. A my nie chcemy Was obarczać kosztami za ponowną wysyłkę (nie spodziewałyśmy się odwrotnego skutku wprowadzenia poleconych :(). Natomiast jeśli przesyłka nie dojdzie - bierzemy to na klatę. Bardzo przepraszamy za ciągłe zmiany, ale przy tak niestabilnych cenach i ciągłych zmianach ustawowych, jako małe wydawnictwo, próbujemy się do tego dostosować.
2. Program Stałego Klienta zostaje chwilowo zawieszony. Musimy wypracować nowy, lepszy program z kompromisem, dopasowany do potrzeb dwóch stron, który będzie uwzględniał zmiany i prognozy rynkowe. Wilk musi być syty i owca cała. Osoby, które mają nadany rabat, nadal mogą z niego korzystać. Nie będziemy zmieniać poziomu klienta podczas zawieszenia programu.
3. Ceny naszych mang będą zróżnicowane i zależne od ilości stron. Będą się wahać od 23.90 zł (do 220 stron), przez 24.90 zł (od 220 do 260 stron), do 25.90 zł (do około 300 stron).
4. Do sklepu został ponownie dodany "Odbiór w punkcie Poczty Polskiej". Moduł został skonfigurowany tak, żeby można wybrać tylko placówki pocztowe.
5. W menu pojawiła się kategoria "Pakiety mang". Znajdziecie tam pakiety naszych tytułów (dzisiaj zostaną dodane).
6. Wkrótce w sklepie znajdziecie różne produkty z dangowymi postaciami. :)
7. Wraz z ogłoszeniem pierwszej tegorocznej BLki czeka Was niespodzianka!
Mangowe zakupy na ➨ YouTube

Awatar użytkownika
Alexandrus888
Weteran

Post autor: Alexandrus888 » pt sty 10, 2020 6:35 pm

Mr.Chiquita pisze:
pt sty 10, 2020 5:02 pm
wraca darmowa dostawa listem ekonomicznym
:klask:
Mr.Chiquita pisze:
listonosz nie zostawił awizo (dwa razy)
Potwierdzam ten problem. Raz mi się zdarzyło i jedyne co mi poczta powiedziała to "Sorry. Zostawienie awizo nie jest czynnością wymagającą pokwitania, więc nie ma żadnych dowodów, że nie zostawił. Żyj z tym, bo my palcem nie kiwniemy". A że była to paczka z kubkiem SDS to musiałem opłacić wysyłkę na własny koszt, przez co 1 tomik kosztował mnie prawie 100% więcej. Co ciekawe za 2 razem też nie zostawił awizo i zorientowałem się po śledzeniu przesyłki. A innym razem zostawił mi awizo do jakiejś nieznanej mi zupełnie osoby...
Mr.Chiquita pisze:
Ceny naszych mang będą zróżnicowane i zależne od ilości stron
Chyba są pierwszym wydawnictwem, które tak różnicuje ceny. Dotąd była segregacja na format, nie grubość. Ciekawe jak się sprawdzi taka formuła :mysli:
Mr.Chiquita pisze:
Wkrótce w sklepie znajdziecie różne produkty z dangowymi postaciami.
To może być fajne. Na pewno przyjrzę się bliżej ^^

majo
Adept

Post autor: majo » pt sty 10, 2020 7:16 pm

Alexandrus888 pisze:
pt sty 10, 2020 6:35 pm
Zostawienie awizo nie jest czynnością wymagającą pokwitania, więc nie ma żadnych dowodów, że nie zostawił.
To jednak dobrze zrobiłam, że swego czasu podpisałam na poczcie umowę co by polecone też zostawiali w skrzynce, przynajmniej nie trzeba tam biegać po małe listy, skoro bezpośredni wymóg podpisania odbioru i tak niewiele gwarantuje. Jeśli chodzi o śledzenie to dobrze jak jest i nadawca poda numer przynajmniej ma się jakiś nadzór bo np. ostatnio dowiedziałam się, że do odbioru na poczcie mam paczkę tylko bo akurat odbierałam inną, czy też przesłane przez kuriera nawet nie wiadomo, którego tak, że wróciły (w jednym przypadku wiedziałam od sąsiadki, której jednak zadziwiająco nie chciał zostawić, że był) i tyle warte te numery - 'klient nie odebrał' i kłóć się, że nie jesteś duchem świętym by zgadnąć, że coś gdzieś było.

Awatar użytkownika
Canis
nołlife

Post autor: Canis » pt sty 10, 2020 7:28 pm

A czy Dango nie miało zrobić rocznego podsumowania na początku stycznia, podobnie jak miało to miejsce rok temu? Czy może to już było, tylko to przespałem?

Awatar użytkownika
Alexandrus888
Weteran

Post autor: Alexandrus888 » pt sty 10, 2020 7:46 pm

majo pisze:
pt sty 10, 2020 7:16 pm
skoro bezpośredni wymóg podpisania odbioru i tak niewiele gwarantuje
No moją przesyłkę kurierską PP kochany pan zostawił u sąsiada piętro niżej i uznał, że sprawa załatwiona. Sąsiad ścigał mnie potem przez fb, także tego...
Canis pisze:
pt sty 10, 2020 7:28 pm
A czy Dango nie miało zrobić rocznego podsumowania na początku stycznia
Wyników ankiet też nie podali. A już nawet nie pamiętam pytań więc mi nie zależy :P

majo
Adept

Post autor: majo » pt sty 10, 2020 8:50 pm

Alexandrus888 pisze:
pt sty 10, 2020 7:46 pm
No moją przesyłkę kurierską PP kochany pan zostawił u sąsiada piętro niżej i uznał, że sprawa załatwiona
Nawet ostatnio miałam podobnie, tylko SMS, że paczka pod numerem, nawet łaskawie nie konsultował tego wcześniej i dlatego właśnie w innej sytuacji zdziwiło mnie, że skoro jakiś sąsiad sam się ofiarował, że odbierze to się kurier nie zgodził, ale nawet nie przejmował się co by awizo w skrzynce zostawić, a tu to już nawet nie wiedziałam jaka to tajemnicza firma.

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife

Post autor: miaka88 » pt sty 10, 2020 9:32 pm

Mr.Chiquita pisze:
3. Ceny naszych mang będą zróżnicowane i zależne od ilości stron. Będą się wahać od 23.90 zł (do 220 stron), przez 24.90 zł (od 220 do 260 stron), do 25.90 zł (do około 300 stron).
Podoba mi się ta wersja z ceną. W sumie ilość stron też wpływają na ilość kosztów w druku i edycji stron.
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Dango”