Nasz Cud #20

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Łukasz.T
nołlife
Posty: 2791
Rejestracja: wt lip 10, 2012 2:04 am
Lokalizacja: Jędrzejów
Status: Offline

Nasz Cud #20

Post autor: Łukasz.T » czw sie 27, 2020 3:04 pm

Obrazek
Premiera 21 września :P

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nasz Cud #20

Post autor: mika » czw sie 27, 2020 7:35 pm

Jakoś gryzie mi się, czy też za bardzo rzuca w oczy kolorystyka tytułu. Przeszkadza mi, gdy patrzę na tę obwolutę.
Ostatnio zmieniony czw sie 27, 2020 10:37 pm przez mika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Nasz Cud #20

Post autor: Kocurzyca » czw sie 27, 2020 9:05 pm

A mi się nawet całkiem podoba, chociaż ta czerwień w tle strasznie daje po oczach. Mocno odciąga od raczej delikatnych grafik postaci.
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Nasz Cud #20

Post autor: Nanami » czw sie 27, 2020 11:14 pm

Od tomu 20-tego Kumeta-sensei zmieniła kompozycję ogólną okładki na taką właśnie - czysta biel plus kolorowe kontrastowe pasy (w polskiej wersji jest dodana "mapa", ale to tylko w polskiej wersji). Mi się poprzednia o wiele bardziej podobała w oryginale. W Japonii wychodzą regularne wersje oraz limitowane - są one często swoimi "odbiciami" - np. motywem przewodnim mogą być kwiaty, wtedy na obu okładkach tego samego tomu się pojawiają, plus często na regularnej wersji postać z czasów obecnych, a na limitowanej poprzednie wcielenie tej osoby (choć to nie sztywna reguła).
Tom 20 jest jedynym wyjątkiem jak dotąd, gdyż na regularnej okładce pojawiają się postaci z przeszłości... :) Potem znów wraca stara reguła.

Ciekawi mnie bardziej czy na lewym skrzydełku faktycznie oryginalny obraz (płaszcz Eugienka) był ucięty? Bo wygląda dziwnie, acz przyznam, nie mam oryginalnego tomiku fizycznie by sprawdzić.

Yay, już 20 tom. Tylko 3 tomy za Japonią 8-)

Matii
Weteran
Posty: 1322
Rejestracja: ndz mar 29, 2015 6:18 pm
Lokalizacja: Katowice
Status: Offline

Nasz Cud #20

Post autor: Matii » pn sie 31, 2020 3:53 pm

Też ten czerwony mi nie pasuje. Za bardzo kojarzy mi się z krzyżakami XD Ale bardzo ale to bardzo podoba mi się kolorystyka loga :D
Czekam aż dogonimy Japonię i wtedy przeczytam hurtem kilka zaległych tomów ale nie wiem jak długo dam radę.
Czekam na wydanie - Trigun; Hunter x Hunter; Nana; Shaman King KZB; Ashita no Joe; Kiseijuu
Nakarm Prehistorycznego pokemona: Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości