Nasz Cud #7

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Nasz Cud #7

Post autor: Ame » śr kwie 19, 2017 4:54 pm

Obrazek
Tak prezentuje się obwoluta siódmego tomu Naszego Cudu. Kto jest księciem Eugene? Jak wpłynie na pozostałych jego obecność? Czy rozwiązanie tajemnicy przeszłości jest w zasięgu ich rąk…?
Premiera tego tomu 18 maja.

Widać poprawę kreski na twarzach postaci. :o

Awatar użytkownika
Zugai.
Adept
Posty: 239
Rejestracja: pt mar 03, 2017 11:57 pm
Status: Offline

Post autor: Zugai. » śr kwie 19, 2017 7:42 pm

Trzeba przyznać, że z tomu na tom kreska autorki wyraźnie się poprawia :) . Okładki najnowszych tomów są naprawdę ładne i przyciągają wzrok.

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » pn maja 29, 2017 2:48 pm

Powinnam z Cudem zrobić chyba jak z Pandorą i kupować po trzy tomy minimum dopiero, bo czytanie trzech rozdziałów na dwa miesiące to nie na moją cierpliwość...

Awatar użytkownika
Kocurzyca
nołlife
Posty: 2397
Rejestracja: ndz lis 09, 2014 1:48 am
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kocurzyca » pn maja 29, 2017 10:05 pm

Wciąż nie mogę patrzeć na paskudność tego zawijasa przy tytule :/ fajnie, że wychodzi już siódmy, ja stanęłam na czytaniu na 4 bo chciałam uzbierać kilka i przeczytać hurtowo. Nawet kumpla wciągnęłam i zaczął kupować, tak jak normalnie nie kupuje mang :D
Wishlist:
Haikyuu!! --- Hanasakeru Seishounen --- Diamond no Ace --- Giant Killing --- Hunter x Hunter --- Hiyokoi

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt maja 30, 2017 11:41 am

Ja przeczytałam 7 i żałuje że resztę tomów zostawiłam w swojej rodzinnej miejscowości, bo co chwila łapie się na tym że sprawdziłabym o kim/ o czym mówią. Nadal mi się poboczne postaci mieszają kto był kim, szczególnie że na początku jest tylko ogólna rozpiska bez twarzy (tylko główni bohaterowie mają portrety z przeszłości).
Wgl ostatnio mam wrażenie jakby to Ootomo był główną postacią XD
[spoiler]Wgl od początku coś czułam że z tym Zeze coś nie tak, ciekawe tylko czy jest świadom tego kim jest i to ukrywa czy nie[/spoiler]

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Nasz Cud #7

Post autor: mika » wt maja 30, 2017 3:21 pm

► Pokaż Spoiler
Ostatnio zmieniony ndz paź 08, 2017 7:18 pm przez mika, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » wt maja 30, 2017 7:04 pm

[spoiler]Książę nie jest taki zły, jak się na początku wydaje. Późniejsze tomy trochę przybliżą nam jego osobowość. Będzie też kilka fajnych scen z przeszłości. :) [/spoiler]

Co do postaci pobocznych, to nie ma się czym przejmować. Autorka lubi zmieniać "głównych" bohaterów, więc zdążysz lepiej poznać większość z nich. :)

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » wt maja 30, 2017 8:20 pm

Trochę mnie pocieszyłaś :) A ja niedobra zaczęłam pobieżnie czytać kolejny tom...

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości