Nasz Cud #3

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3785
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Nasz Cud #3

Post autor: Itachi Uchiha » sob sie 20, 2016 5:15 pm

Obrazek
Premiera 3 tomu zaplanowana jest na ok. 18 września 2016.

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » sob sie 20, 2016 5:43 pm

Dość krzykliwa biorąc pod uwagę poprzednie.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » sob sie 20, 2016 6:29 pm

Autorka złamała rękę bohaterce :< A jeśli nie, i jest to taka szalona perspektywa, to trzymanie tak ręki jest bardzo niewygodne i trochę bolesne.
Obrazek

Awatar użytkownika
miaka88
nołlife
Posty: 3831
Rejestracja: śr wrz 24, 2008 8:51 pm
Status: Offline

Post autor: miaka88 » sob sie 20, 2016 6:38 pm

Czcionka i ten szlaczek tytułu mnie nadal boli ale chyba jak będzie promocja to kupie ten tytuł.
Obrazek

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » sob sie 20, 2016 7:30 pm

Meliona pisze:Autorka złamała rękę bohaterce :< A jeśli nie, i jest to taka szalona perspektywa, to trzymanie tak ręki jest bardzo niewygodne i trochę bolesne.
Anatomia jest dla mięczaków, a nie mangaków :twisted: .

Meivel
Status: Offline

Post autor: Meivel » wt wrz 13, 2016 8:54 pm

Już nie mogę się doczekać.
Ciekawe tylko, czy zdąży się pojawić na Coperniconie (w co szczerze wątpię), czy będę musiała latać po Empikach i innych tego typu instytucjach. .-.

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » pn wrz 19, 2016 4:16 pm

Jeżeli dobrze rozumiem manga łapie opóźnienie:

https://twitter.com/WanekoWaneko/status ... 97?lang=pl
Przez źle założone obwoluty Naszego Cudu #3, musieliśmy wycofać cały nakład ze sprzedaży.

BARDZO PRZEPRASZAMY!
Edit: jeszcze z facebooka:
Musimy przeobwolutować cały nakład. Postaramy się, aby Nasz Cud #3 trafił do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu.
Obrazek

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanami » śr wrz 21, 2016 10:38 pm

A ja tam mam tylko cichą nadzieję, że typesetting się przyłoży i dialogi będą normalnie, solidnie wyśrodkowane w dymkach... bo słyszałam zgrzyt własnych zębów przez cały poprzedni tomik. A najgorsze, że jak już się zacznie zwracać na to uwagę, to nie ma ratunku i widzi się wszystko jak to krzywo, niedbale wrzucone.
Acz żeby sprawdzić czy korekta nadal śpi pewnie zajrzę od razu na... ostatnią stronę 8-)

Niemniej już się nie mogę doczekać 3 tomiku :mrgreen:

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » pt paź 21, 2016 10:52 am

Seria bardzo mnie wciągnęła, ale obawiam się, że jeżeli w mandze pojawi się cały skład, który był wtedy na zamku (około 60 osób), to nie będę w stanie w ogóle zapamiętać postaci, bo już teraz mam z tym problem. Dopasowanie imion do wyglądu to wielka sztuka, a jeszcze do tego pamiętać, kto kim był. :evil: Mam nadzieję, że w toku wejdzie mi to w końcu do głowy.
Swoją drogą miałam jakieś niezwykłe szczęście, bo trafiły mi się dwie nierozcięte strony (w sumie 4 kartki), przez co musiałam nurkować, żeby je przeczytać. Rozcinania nie próbuję, bo ostatnio nie skończyło się to za dobrze. :?

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » pt paź 21, 2016 2:50 pm

Nanami pisze:Acz żeby sprawdzić czy korekta nadal śpi pewnie zajrzę od razu na... ostatnią stronę
A co takiego jest na tej ostatniej stronie?

Awatar użytkownika
Nanami
Adept
Posty: 125
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:22 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Nanami » pt paź 21, 2016 6:16 pm

W 1 i 2 tomie na stopce redaktorskiej jest prosta i błaha literówka "ruk i oprawa" i w angielskia stopka wybrakowana - bez roku. Pojawiła się w 1 tomie - zdarza się. Pojawiła w 2-gim - nooo... coś korekta śpi :P W 3 już nie ma :)

(ale ja po prostu mam tomiki recenzenckie, więc moim zadaniem jest się czepiać i wynajdować takie drobności, więc nikt poza mną tego pewnie nawet nie zauważy)

I nareszcie mam w łapkach 3 tom! W weekend się go zje. :D
engrisz pisze:Seria bardzo mnie wciągnęła, ale obawiam się, że jeżeli w mandze pojawi się cały skład, który był wtedy na zamku (około 60 osób), to nie będę w stanie w ogóle zapamiętać postaci, bo już teraz mam z tym problem. Dopasowanie imion do wyglądu to wielka sztuka, a jeszcze do tego pamiętać, kto kim był. :evil: Mam nadzieję, że w toku wejdzie mi to w końcu do głowy.
Ja pamiętam, że tak do 3 tomu miałam problem, potem tylko z niektórymi postaciami, a potem już tylko na niektórych ujęciach. Później to jest o wiele łatwiej, bo nie ma przeskoków czasowych, owszem pojawiają się kolejne postaci, ale część wcześniejszych jest odstawiana na bok i tylko sporadycznie się pojawia - wyodrębnia się grupa tych najbardziej zaangażowanych w sprawę. Nawet w pakiecie z poprzednimi wcieleniami nie jest tak trudno. :)
Tylko że okazjonalnie ktoś blefuje co do swojej poprzedniej tożsamości i to wprowadza mały zamęt ;) Oraz druga kwestia, każdy może być "czarnym koniem", no ale na tym właśnie ta manga polega. Po 3-krotnym przeczytaniu sporo się nowych rzeczy zauważa, jest się tez w stanie całkiem logicznie poukładać wydarzenia z przeszłości w czasie :) Ja uwielbiam właśnie takie zabawy w puzzle fabularne!

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości