Nasz Cud #2

Marei
nołlife
Posty: 2216
Rejestracja: czw sie 09, 2007 12:56 pm
Status: Offline

Post autor: Marei » wt cze 21, 2016 3:29 pm

Przecież to wygląda jak rysowane cienkopisem przez osobę chorą na Parkinsona. Jeżeli tak to miało wyglądać, to najwyraźniej ktoś ma problem z poczuciem estetyki.

[ Dodano: Wto 21 Cze, 2016 ]
Na zdjęciu z wydruku próbnego ten zawijas wygląda jakoś... prościej?
https://pbs.twimg.com/media/CleazF9WEAA_ARI.jpg

Czy to moje przywidzenia, czy rzeczywiście to poprawiliście?

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » wt cze 21, 2016 4:23 pm

Wydaje mi się że poprawili. Poza kształtem, gradient jest znacznie ciemniejszy.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » wt cze 21, 2016 4:47 pm

Jest poprawiony

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pt lip 22, 2016 7:30 pm

Faktycznie wygląda to teraz znacznie lepiej. Sprawdzę jeszcze tomik na żywo, ale trochę mi ulżyło. Fabuła zapowiada się bardzo ciekawie i nie chciałabym mieć takich potworków na obwolucie.

[ Dodano: Pią 22 Lip, 2016 ]
Właśnie dotarł do mnie tomik. Jeszcze nie czytałam, ale mogę potwierdzić, że napis wygląda ZNACZNIE lepiej. Waneko dodało również jasną poświatę dookoła tekstu, która wygląda bardzo dobrze. Nie ma również żadnych schodków i nierówności. Kolorystyka napisu bardzo mi się podoba i pasuje do okładki.

Jestem mile zaskoczona :D
Skip Beat!, Love so Life, Hikaru no Go, Lovely Complex, Great Pretender
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Krzych_Ayanami
Status: Offline

Post autor: Krzych_Ayanami » pt lip 22, 2016 8:24 pm

Tylko ta kolorowa strona w środku wygląda beznadziejnie...
Po za tym szybko zacząłem się gubić.
W trakcie spotkania w karaoke jest mowa o tym, że publiczne okazanie sobie uczuć mogło być zabiegiem taktycznym dwójki uczniów. Tylko, że chociaż ta para uczestniczy w spotkaniu - to pozostali mówią o nich w trzeciej osobie. Jakby wcale tam ich nie było...
Nie wiem, jakoś mi się to gryzie.

Po za tym odnoszę wrażenie ilość pojawiających się postaci rośnie bardzo szybko i trochę ciężko się rozeznać kto z kim kiedy i dlaczego. Zaczyna to być chaos - i nie wiem czy uda się nad nim zapanować...

Awatar użytkownika
Canis
nołlife
Posty: 2874
Rejestracja: pt sty 14, 2011 10:11 am
Lokalizacja: Rzeszów
Gender:
Status: Offline

Post autor: Canis » czw sie 04, 2016 9:41 am

Jestem po lekturze drugiego tomu. Nauczony doświadczeniem, czytałem go bardzo uważnie, bo łatwo się zgubić/pomylić (dopiero w połowie pierwszego tomu zorientowałem się że Takao i Kamioka to 2 różne osoby :roll: ). Mogę powiedzieć jedno: wciągnęło mnie na maksa.
Nie licząc LNek już od ponad pół roku żadne wydawnictwo nie wydało nic, co mógłbym zbierać, a do Naszego Cudu podchodziłem trochę jak pies do jeża. Ale ostatecznie skusiłem się i nie żałuję. Szykuje się niezła zadyma, a tomik skończył się w takim momencie że... uhh! =D> Idealne zastępstwo za Pandorę.

Podoba mi się kreska. Co prawda trzeba się opatrzeć na twarze bohaterów, żeby później wykminić co się dzieje, ale mimo to wydała mi się dość ładna. Przypadła mi do gustu.

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw sie 04, 2016 6:10 pm

Canis pisze:(dopiero w połowie pierwszego tomu zorientowałem się że Takao i Kamioka to 2 różne osoby :roll: )
Czyli nie byłam jedyna...
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
engrisz
Wtajemniczony
Posty: 577
Rejestracja: ndz sie 17, 2014 11:25 am
Status: Offline

Post autor: engrisz » czw sie 04, 2016 7:50 pm

Miałam tak samo. :D Przeglądałam ten tomik jeszcze raz i nadal nie widziałam między nimi różnicy. :? Oby w następnych tomach było lepiej.

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » czw sie 04, 2016 11:21 pm

Canis pisze:(dopiero w połowie pierwszego tomu zorientowałem się że Takao i Kamioka to 2 różne osoby :roll:
Chyba każdy przez to przechodził, ja też. :)

Ale z doświadczenia mogę wam powiedzieć, że po kilku tomach ta dezorientacja mija i spokojnie będziecie mogli rozpoznać każdą z postaci (kreska też się poprawia, więc na późniejszym etapie historii Takao i Kamioka rzeczywiście wyglądają już zupełnie inaczej), a ileś ich tam jeszcze dojdzie. :wink:
Krzych_Ayanami pisze:W trakcie spotkania w karaoke jest mowa o tym, że publiczne okazanie sobie uczuć mogło być zabiegiem taktycznym dwójki uczniów. Tylko, że chociaż ta para uczestniczy w spotkaniu - to pozostali mówią o nich w trzeciej osobie. Jakby wcale tam ich nie było...

Nie wiem, jakoś mi się to gryzie.
Przyjrzyj się jeszcze raz tej scenie. To dwie odrębne grupy osób, które znajdują się w dwóch różnych pomieszczeniach (dlatego dwa razy proszono o zachowanie spotkania w tajemnicy). Haruko, Minami i Midou są w jednym pokoju, a Hiroki z pozostałymi są w innym. I to ta druga grupa mówi o tym, że chodzenie mogło być wybiegiem. :wink:

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » czw sie 18, 2016 5:55 pm

Właśnie skończyłam czytać 2 tom. Kurczę, rozkręca się... Niestety, chyba muszę wpisać tytuł na stałą listę zakupów... :mrgreen:
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Awatar użytkownika
Reviolli
nołlife
Posty: 2121
Rejestracja: pn gru 29, 2014 7:58 am
Status: Offline

Nasz Cud #2

Post autor: Reviolli » sob paź 07, 2017 8:38 pm

A ja nie wiem. Jak na razie tytuł strasznie trudny w odbiorze. Masa postaci sama z siebie i to jeszcze razy 2, bo z tego świata i tego poprzedniego magicznego. Jak na razie nic ciekawego nie wynika.
Chyba najbardziej przeszkadza mi warstwa wizualna, bo większość postaci jest do siebie bardzo podobna.
Muzyczne, Yuri, sportowe +2
Przygodowe, gender bender, komedie +1
Horrory, SF, Kryminały -1

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości