Bokura no Kiseki

Czy kupiłbyś wydane w Polsce ,,Bokura No Kiseki''?

Tak
44
57%
Nie
33
43%
 
Liczba głosów: 77

Lian
Status: Offline

Post autor: Lian » wt mar 26, 2013 8:38 am

Nie lubię gender bender, ale opis jest na tyle ciekawy, że na pewno zakupiłabym przynajmniej pierwszy tom.

Awatar użytkownika
romanova
Wtajemniczony
Posty: 667
Rejestracja: sob paź 08, 2011 11:04 am
Status: Offline

Post autor: romanova » ndz mar 31, 2013 2:28 pm

Brzmi całkiem ciekawie, spróbowałabym.
the only sea i saw was the see-saw sea with you riding on it

MisakiYuki
Status: Offline

Post autor: MisakiYuki » czw kwie 25, 2013 6:36 pm

Flota pisze:Na pewno nikt nagle nie zamieni się w faceta albo kobietę, więc możesz czytać spokojnie.
Komentarz mnie powalił, zarąbisty! :D

Zaintrygował mnie opis mangi na tyle, że kupiłabym :twisted:

l33
Status: Offline

Post autor: l33 » wt maja 07, 2013 10:20 pm

Tak, kupiłabym z pewnością.

Awatar użytkownika
gg gonia
nołlife
Posty: 2598
Rejestracja: pn sty 25, 2010 3:46 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: gg gonia » wt gru 10, 2013 5:25 pm

Flota mówi że dobre wiec chętnie spróbowałabym pierwszy tom. :D

Awatar użytkownika
Mephisto
Weteran
Posty: 1296
Rejestracja: czw sty 31, 2013 4:01 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Mephisto » wt gru 10, 2013 5:34 pm

Flota mówi że dobre wiec na pewno nie spróbowałbym nawet jednego chaptera :twisted:

..a na poważnie. Zdecydowanie jestem na nie jeśli chodzi o kombinacje zamiana płci-romans- szkolne , dodatkowo wciąż wychodzi i już ma 9 tomów. Nie dla mnie po prostu.
Za słowami widzę wyłącznie wątpliwości.
https://twitter.com/meurtvolant

yumiyoshi
Status: Offline

Post autor: yumiyoshi » śr wrz 23, 2015 12:26 am

W ogóle nie rozumiem dlaczego nikt tu nie pisze i nie nalega, żeby wydać tę mangę :) Jest naprawdę dobra, fabuła jest zarysowana z dbałością o szczegóły i to tak że ciężko przewidzieć co będzie dalej. I od razu uprzedzam wszystkich uprzedzonych, nie występują tu jak mówi Mephisto "kombinacje zamiana płci-romans- szkolne". Tu chodzi po prostu o reinkarnację. W końcu jak ludzie mówią, że w poprzednim wcieleniu byli delfinem albo czymś tam to nikt się nie oburza. I tu właśnie o to chodzi. Nikt nie próbuje zacząć żyć poprzednim życiem bo przecież przez kilkanaście lat żyli własnym życiem, dla większości jednym i jedynym. To tak jakby uczniowi Markowi powiedzieć że w poprzednim wcieleniu kochał ucznia Tomka i nagle on postanowiłby kontynuowac przeszłość. Mało realne, prawda? ;)

W każdym razie polecam spróbować poczytać choć parę rozdziałów i wrócić tu by udzielać się razem ze mną w kwestii błagań o wydanie tej mangi XD

Reiha
Status: Offline

Post autor: Reiha » śr wrz 23, 2015 9:54 am

zandam pisze: Kreska jest średnia
O, a mnie się właśnie bardzo spodobała :) taka inna, oczy w inny sposób rysowane niż przywykłam, ale pasuje mi. Kupiłabym.

Obrazek

Awatar użytkownika
zandam
Moderator
Posty: 3063
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 8:13 pm
Lokalizacja: Wronki
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: zandam » śr wrz 23, 2015 12:41 pm

yumiyoshi pisze:W ogóle nie rozumiem dlaczego nikt tu nie pisze i nie nalega, żeby wydać tę mangę :)
Khem...khem... :wink: Od lat próbujemy to zrobić (tak, nie jestem w tym osamotniona), ale wydawnictwa mają awersję do dobrych josei, a jak już jakiś chcą wydać, to interesują się zakończonymi. :( Mam nadzieję, że w USA w końcu ktoś przejrzy na oczy, bo niemieckie wydanie jest kiepskie.
Reiha pisze:O, a mnie się właśnie bardzo spodobała :) taka inna, oczy w inny sposób rysowane niż przywykłam, ale pasuje mi. Kupiłabym.
Ostatni raz wypowiadałam się w 2012 r., a kreska z rozdziału na rozdział jest coraz ładniejsza. :) Jak ostatnio robiłam sobie powtórkę całości, to na początku zwróciłam uwagę właśnie na różnicę w kresce.

Zablokowany

Wróć do „"Nasz Cud"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości