Nasz cud - temat ogólny

ODPOWIEDZ
Hellslinger69
Status: Offline

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Hellslinger69 » ndz sie 18, 2019 5:55 am

Karlan pisze:
sob sie 17, 2019 10:29 pm
Tak to wszyscy zachwalają, że może w końcu kupię... :P Chociaż zbieram w tej chwili zdecydowanie za dużo serii, muszę najpierw ponadrabiać te, które zaczęłam. Oby się nakład nie wyczerpał do tego czasu. :P
Ja również zwlekałem z zakupem serii, ale nie żałuję ani jednej złotówki wydanej na te mangi. Z czystym sumieniem mogę ja polecić :)

Awatar użytkownika
Ame
nołlife

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Ame » ndz sie 18, 2019 9:14 am

Karlan pisze:
sob sie 17, 2019 10:29 pm
Oby się nakład nie wyczerpał do tego czasu. :P
Też tak myślałam z inną serią... Powinnaś wziąć za priorytet NC, bo potem będzie za późno.

Awatar użytkownika
Nanami

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Nanami » czw paź 10, 2019 9:32 pm

Ojej, ale nam świeżynek przybyło!
W listopadzie wychodzi 21. tom w Japonii, jak dla mnie będzie jeszcze góra kilka, obecnie mamy 91 rozdział wydany (ciekawe czy Kumeta-sennsei planuje coś WOW na 100-tny rozdział...). Ja jestem tak wciągnięta w serię, że na bieżąco kupuję sobie co miesiąc Comic Zero-Sum i czytam z wypiekami. Ciekawe jak sobie dalej poradzi też polskie tłumaczenie, bo ścian zawiłego tekstu jest tyle, że nieraz omal nie płakałam nad nimi :lol: a niestety BnK cierpi na regularne zmiany redakcyjne i tłumacze ciągle się zmieniają, przez co sadzą piękne kwiatki. Ale nawet z tymi kwiatkami jestem w stanie to wybaczyć, bo to naprawdę manga-perełka.

No i powoli buduje się niemałe napięcie, jak w końcu jedna osoba drugiej wyzna (bądź zostanie do ściany przyparta i zmuszona) kim tak naprawdę jest. Klaruje się też cały motyw ataku na zamek - kto, po co, dlaczego. Ciekawe czy jakimś cudem poznamy też dalsze losy, bo ja jestem niezwykle ciekawa co było po ich śmierci. Ha.

Awatar użytkownika
MarcinManga
Adept

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: MarcinManga » wt paź 29, 2019 3:44 pm

Okładka tomu 21
► Pokaż Spoiler
Okładka specjalnej edycji tomu 21
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Nanami

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Nanami » ndz lis 03, 2019 1:06 pm

Haha przez chwilę zwątpiłam, jak na oficjalnym twitterze Zero-Sum napisali, że na okładce jest Nishina i... Zeze. A to Minami przecież. No chyba, że Kumeta-sensei go aż tak bardzo wystylizowała... ale nie, poprawili się, przeprosili za pomyłkę. Uff.

No i ciekawe jest to, dlaczego tych dwoje jest zestawionych razem... :twisted:
► Pokaż Spoiler

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Status: Online

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Meliona » pn lis 04, 2019 8:18 pm

Nie ma co się dziwić pomyłce, na kolorowych stronach wszystkie postacie wyglądają identycznie.
Ostatnio zmieniony pn lis 04, 2019 8:42 pm przez Meliona, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Weteran
Kontakt:
Status: Online

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: mika » pn lis 04, 2019 8:39 pm

To ta poza. Też myślałam, że to Zeze. Nawet nie przyglądałam się twarzy.

Awatar użytkownika
Nanami

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Nanami » pt lis 15, 2019 4:49 pm

Krążą pogłoski po forum, że Nasz Cud wróci do 2-miesięcznego trybu wydawniczego... :wink:
W sumie nie dziwie się, bo zostało "zaledwie" 6 tomów do dogonienia wydania japońskiego (pod koniec miesiąca wychodzi 21 tom), a każda dłuższa przerwa nie wychodzi jej na dobre, bo łatwo zapomnieć kto co gdzie na co i po co ;) choć ja ją mogłabym czytać jeszcze raz od nowa i jeszcze raz i za każdym razem widzę nowe szczegóły.
Spoiler do tomu 21.
► Pokaż Spoiler
No i coś czuję, że jeszcze kilka tomów, ale zdecydowanie bliżej końca, niż początku... :D

Awatar użytkownika
ociesek
Weteran

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: ociesek » pt lis 15, 2019 4:58 pm

Nanami pisze:
pt lis 15, 2019 4:49 pm
każda dłuższa przerwa nie wychodzi jej na dobre, bo łatwo zapomnieć kto co gdzie na co i po co
Jakby w normalnym trybie ten problem nie występował ze wszystkimi postaciami, które wyglądają prawie tak samo :P

Awatar użytkownika
DarkNighty
Fanatyk

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: DarkNighty » pt lis 15, 2019 5:54 pm

ociesek pisze:
pt lis 15, 2019 4:58 pm
Nanami pisze:
każda dłuższa przerwa nie wychodzi jej na dobre, bo łatwo zapomnieć kto co gdzie na co i po co
Jakby w normalnym trybie ten problem nie występował ze wszystkimi postaciami, które wyglądają prawie tak samo :P
Ja tam nie uważam, że postacie wyglądają tak samo. Po prostu jest ich dużo i jest dużo tajemnic i mieszania, stąd utrudnienie w czytaniu. :P

Nanami, z ciekawości otworzyłam spoiler. I teraz jestem jeszcze ciekawsza, co tam się wydarzyło. :D
Skip Beat!, Cat Street, Magi: Sinbad no Bouken, Love so Life, Hikaru no Go, Kusuriya no Hitorigoto
Saiunkoku Monogatari (LN), Oregairu (LN), Classroom of the Elite (LN), One Outs, Taiyou no ie
Obrazek
> MY ANIME / DRAMA LIST <

Awatar użytkownika
Nanami

Nasz cud - temat ogólny

Post autor: Nanami » pt lis 15, 2019 7:34 pm

ociesek pisze:
pt lis 15, 2019 4:58 pm
Nanami pisze:
Dla mnie już nie... choć początek to była masakra 8-) Teraz to mam problem z odróżnieniem ich w nietypowych sytuacjach, czyli jak np. któryś zdejmie okulary, zmieni fryzurę i tak dalej. Bo wtedy ciężko bywa, ale poza tym nie mam problemu z odróżnieniem ani pamiętaniem kto był kim w przeszłości i jaką miał rolę.

DarkNighty akurat sytuacja jest w fazie rozwijania się, więc jestem ogromnie ciekawa, co z niej wyjdzie :D Nowy rozdział pod koniec miesiąca!
Mała zrzuteczka z rozdziału 92.
► Pokaż Spoiler

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Nasz Cud"”