QQ sweeper!

Zablokowany

kupowalibyście mangę?

tak
25
44%
nie
20
35%
może
12
21%
 
Liczba głosów: 57

DaisyBell
Status: Offline

QQ sweeper!

Post autor: DaisyBell » pt mar 28, 2014 4:21 pm

Kyousuke Motomi zasłynęła chyba najbardziej serią Dengeki Daisy. Jest dużo osób, które uwielbiają jej dzieła i wydaje mi się, że dobrym pomysłem byłoby wydanie w Polsce mangi: QQ sweeper. Jest to "Oczyszczająca historia o miłości i odwadze" zostanie poświęcona w zupełności Kyoutaro, chłopcu, który nigdy nie pozostawia drobinek kurzu podczas „sprzątania”. Pewnego dnia spotka on dziewczynę, która zechce zostać jego uczennicą. Kreska jest sympatyczna, a i historia na pewno nie zawiedzie i całość okaże się kolejnym uroczym shojo.

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2305
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » pt mar 28, 2014 4:30 pm

a gdzie wydawnictwo,ilość tomów,data wydania?
Obrazek

Awatar użytkownika
maciejko
Adept
Posty: 247
Rejestracja: śr cze 20, 2012 7:05 pm
Lokalizacja: Pyrlandia
Status: Offline

Post autor: maciejko » pt mar 28, 2014 4:32 pm

Proponować tytuł po 1 chapku to chyba rekord.
Obrazek

Awatar użytkownika
Ajsza
Fanatyk
Posty: 1732
Rejestracja: pt maja 25, 2012 10:30 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Ajsza » pt mar 28, 2014 10:26 pm

maciejko pisze:Proponować tytuł po 1 chapku to chyba rekord.
Oj tam, ja tam proponowałam to przed wydaniem 1 rozdziału, tylko że nie tutaj ;P

Pierwszy rozdział był całkiem niezły, zobaczymy jak się rozwinie historia. Ale i tak bym brała zapewne :)
Obrazek

Nyuu Manga - nowe mangi, manhwy, manhuy, animangi, light novele, artbooki, guidebooki i inne dobrocie od naszych wspaniałych polskich i amerykańskich wydawców

Mixik
Status: Offline

Post autor: Mixik » sob mar 29, 2014 12:09 pm

Ja tam wolę zaczekać na liczbę rozdziałów na co najmniej jeden tom. :P Ale jako że lubię tę autorkę, to pewnie bym kupiła. Ale wstrzymuję się tymczasowo od głosu w ankiecie.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pn cze 02, 2014 10:53 am

Ja z kolei pasuje. Jestem na NIE :P

Awatar użytkownika
Carnivall
Weteran
Posty: 1331
Rejestracja: czw maja 23, 2013 8:54 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Carnivall » pn cze 02, 2014 1:53 pm

Atobe-san pisze:Ja z kolei pasuje. Jestem na NIE :P
Wystarczyło zaznaczyć w ankiecie :P Ty też nabijasz posty?

Sama jestem fanką autorki, więc pewnie bym kupiła. Same założenia fabularne tytułu wydają mi się dość obiecujące, zostawiają spore pole do manewru pod względem elementów komediowych, jestem też spokojna o projekty bohaterów i ich osobowość, bo jak dotąd wychodziły jej bardzo pod mój gust, naturalnie i ludzko.

Atobe-san
Status: Offline

Post autor: Atobe-san » pn cze 02, 2014 2:03 pm

Wystarczyło zaznaczyć w ankiecie :P Ty też nabijasz posty?
Akuratnie tak zrobiłem, ale nie podałem zadowalającego argumentu dlaczego. Po za poznaniu się z 1 rozdziałem uznałem,że nic ciekawego w nim nie było. Chyba, że jak wyjdzie więcej to może zmienię zdanie 8-)

Ps. Jeżeli Cie zirytowałem to wybacz :?

Awatar użytkownika
DarkNighty
nołlife
Posty: 2045
Rejestracja: ndz maja 25, 2014 1:25 pm
Lokalizacja: Warszawa/Łódź
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: DarkNighty » pn cze 02, 2014 3:14 pm

Zaznaczyłam "może" głównie ze względu na sympatię do Dengeki Daisy i Beast Master. Nie mogłam z czystym sumieniem dać "tak", ponieważ po pierwszym rozdziale nie jestem w stanie zdecydować, czy kupiłabym całą serię. Zdecydowanie za szybko.

Likorys
Status: Offline

Post autor: Likorys » ndz maja 10, 2015 11:53 am


Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » ndz maja 10, 2015 4:40 pm

Kurczę,nie pomiatam co zaznaczyłam w ankiecie :lol: Przeczytałam 4 rozdziały i mi się nawet spodobała.Kupię :P

Zablokowany

Wróć do „"QQ Sweeper"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości