Requiem Króla Róż #6

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Itachi Uchiha
nołlife
Posty: 3783
Rejestracja: pn paź 20, 2014 9:10 pm
Status: Offline

Requiem Króla Róż #6

Post autor: Itachi Uchiha » wt gru 20, 2016 3:26 pm

Obrazek
Premiera tego tomu już 19 stycznia 2017.

Awatar użytkownika
Meliona
nołlife
Posty: 3925
Rejestracja: wt sty 01, 2013 2:10 pm
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Meliona » czw mar 30, 2017 11:59 am

NO W KOŃCU. Stwierdziłam, że jeśli znowu coś powstrzyma Ryszarda przed dowiedzeniem się pewnego faktu (nie chce mi się bawić w spoilertagi), to mnie szlag trafi. Ale na szczęście w końcu się stało :D

Małżeństwo Anny z synem Henryka jest dobrane idealnie. Dwóch głupków. Ale Edwarda lubię, ma taki dziecinny entuzjazm.
Henryk wciąż jest moją ulubioną postacią. Jest tak niewinny i czysty, że chyba nadawałoby się to do leczenia <3
Autorka ma problemy z kobiecymi postaciami, albo są złe do szpiku kości jak Małgorzata (swoją drogą, to chyba najrozsądniejsza postać z całej serii) lub Cecylia, albo są głupiutkie jak Anna z siostrą, albo są złe do szpiku kości i w dodatku głupie jak Elżbieta.
No ale jest Ryszard, który w sumie jest kobietą...

I co z tym całowaniem ojca w usta, ja się pytam.
Obrazek

Awatar użytkownika
mika
Fanatyk
Posty: 1600
Rejestracja: wt sty 21, 2014 4:55 pm
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: mika » śr kwie 19, 2017 12:11 am

Mieć pod ręką wszystkie 6 tomów do lektury na raz (no dobra, pierwszy przeczytałam miesiąc-dwa wcześniej), cały czas wyczekiwać jednej sceny i... dostać ją na ostatniej stronie 6. tomu, to normalnie chamstwo :cry: Dajcie mi następny tom :cry:

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Requiem Króla Róż"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość