Requiem Króla Róż #4

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Requiem Króla Róż #4

Post autor: Ame » pt sie 19, 2016 3:33 pm

Obrazek
Przed Wami obwoluta czwartego tomu Requiem Króla Róż. Co z zrobi Ryszard z uporczywymi myślami o możliwości przejęcia tronu?

Tego dowiemy się dokładnie za miesiąc- 19 września.

Kuro23
Status: Offline

Post autor: Kuro23 » pt sie 19, 2016 6:26 pm

Cudowna! :shock:

Awatar użytkownika
ninna
nołlife
Posty: 2960
Rejestracja: pt wrz 15, 2006 6:19 pm
Lokalizacja: Kutno
Status: Offline

Post autor: ninna » sob sie 20, 2016 12:29 am

Połączenie kolorów zabójcze! Okładka kojarzy mi się z pismem dla gejów :mrgreen:. Naprawdę, to pierwsze, co przyszło mi do głowy... Z pewnością nie będzie moją ulubioną. Jak dotąd najbardziej podobała mi się pierwsza.

Ale mangę bardzo polubiłam i mimo, że tomiki kupuję dla biblioteki, chętnie sama je czytam przed oddaniem.

Awatar użytkownika
Ame
nołlife
Posty: 3906
Rejestracja: ndz gru 04, 2011 3:26 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Ame » sob sie 20, 2016 12:40 pm

ninna pisze:Okładka kojarzy mi się z pismem dla gejów . Naprawdę, to pierwsze, co przyszło mi do głowy...
Rzeczywiście można odnieść takie wrażenie. :o
Opuściłam sobie tę serie, ale chyba kiedyś kupię 1 tom. Coś mnie kusi w tej serii.

Iris
Adept
Posty: 434
Rejestracja: śr gru 05, 2012 10:52 pm
Status: Offline

Post autor: Iris » pt wrz 23, 2016 6:02 pm

Właśnie skończyłam czytać. Tyle się działo w tym tomie, ale tak szczerze wolałam poprzednie. Według mnie było za mało Ryszarda, jednak tego wymagała fabuła. Koniec wywołał u mnie zaciekawienie, więc z niecierpliwością czekam na kontynuację. Szkoda, że piąty tom wyjdzie dopiero w listopadzie, a nie we wrześniu jak wskazywała to reklama na ostatniej stronie. ;)

Awatar użytkownika
wataken
nołlife
Posty: 2518
Rejestracja: śr kwie 23, 2003 4:12 am
Lokalizacja: Waneko
Status: Offline

Post autor: wataken » pn wrz 26, 2016 4:32 pm

ups... pomyliły mi się cyferki T_T przepraszam
Oficjalny (ale nie jedyny, drugi to kuras) przedstawiciel wydawnictwa Waneko. Jeżeli masz jakiś problem z forum - wyślij mi wiadomość.

http://www.glosywmojejglowie.pl/comics/ ... kt-wow.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Requiem Króla Róż"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości