efekty ruchu

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
kakashi
Status: Offline

efekty ruchu

Post autor: kakashi » pn paź 31, 2005 10:40 pm

mam pyt, z ktorego tomu moglbym dowiedziec sie wiecej o wlasnie rysowaniu tych efektow, ktore ukazuja ruch, nie wiem jak to okreslic, gdy np osoba biegnie to takie kreski ja pokrywaja, mam nadzieje ze zrozumieliscie, z gory dzieki

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lis 01, 2005 10:25 am

WANEKO pisze: tom 9 "SCENY WALKI"
Wszystko, co dotyczy walki wręcz. Autor szczegółowo opisuje różne rodzaje ciosów, kopnięć, uników, a także chwyty stosowane w zapasach i wrestlingu. Dowiadujemy się też jak skutecznie unieruchomić przeciwnika.
W tym tomie powinienes cos znalezc, ale glowy sobie za to uciac nie dam :P
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

kakashi
Status: Offline

Post autor: kakashi » wt lis 01, 2005 11:12 am

mozliwe, myslalem nad tym ale wkoncu ruch to nie tylko walka dlatego nie chce kupowac w ciemno

Awatar użytkownika
Gotenks
nołlife
Posty: 2684
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:24 pm
Lokalizacja: Stalowa Wola
Gender:
Status: Offline

Post autor: Gotenks » wt lis 01, 2005 11:23 am

To wez najlepiej wyslij maila, albo zadzwon, do Waneko. W koncu kto jak kto, ale oni powinni wiedziec najlepiej gdzie moglbys znalezc interesujacy Cie material ;)
My anime & manga list | Lubimy Czytać
Insta

Droga do raju
wyścielona jest jasnymi
płatkami śliwy

Sadoko
Status: Offline

Post autor: Sadoko » śr lip 26, 2006 9:36 pm

Zdecydowanie tom 4. Tam jest wszystkiego po trochu. Nie zawiedziesz się na pewno. 6 Sceny walki też jest dobry, ale w czwartym wszystko jest wyjaśnione. W tomie 5 masz zasady perspektywy i tam też sie coś znajdzie. :wink:

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » sob lip 29, 2006 2:47 pm

Tom 9 rulezzzzz ;)

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob lip 29, 2006 2:57 pm

Kisara pisze:Tom 9 rulezzzzz ;)
Cóż za rozbudowny i inteligentny post :P A co do efektów ruchu... Myślełem nad kupnem seri "Jak powstaje manga" jdnak mam przykre doświadczenia z tego typu poradnikami. One napradę pomagają zrozumieć jak rysować ruch itd ? Z góry thx za odpowiedź =]

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob lip 29, 2006 3:37 pm

To zależy. Mi na przyklad pomagaja, bo ucze sie z obserwacji rysunku, innej osobie natomiast samo patrzenie na rysunek nic moze nie dac :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » sob lip 29, 2006 4:03 pm

To tylko dla rysunków to masz :D ? Tak to chyba lepiej artbooka kupić :] No ale nie wiem... Zobacze. Jak będzie troche luźnej gotówki to sobie odłoże na kilka tomów =]

luis66
Status: Offline

Post autor: luis66 » sob lip 29, 2006 4:06 pm

a wg mnie te podreczniki kosztuja troche za drogo.

..wiem, strasznie to odkrywcze.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz lip 30, 2006 1:49 pm

Ray rysunki mi wystarcza, żeby sie nauczyc tego co chce, a artbooki sa drozsze niz to XD i wg mnie cena nie jest specjalne wygorowana :wink:

Ray
Status: Offline

Post autor: Ray » ndz lip 30, 2006 3:37 pm

No zobaczymy :] Kupie 1 tomik i zobacze czy coś da :D Jeżeli pomoże to kupie i 2 tomik :D Jeżeli nadal będzie lepiej to 3, 4, 5 itd :)

PS. Tylko skąd ja na to kase wezme :P ?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości