Galeria czytelników Waneko

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Lilu
Status: Offline

Galeria czytelników Waneko

Post autor: Lilu » śr cze 11, 2003 10:58 am

Jesli kochacie rysowac i chcecie pokazac swoje prace innym, to w tym wlasnie temacie mozna umieszczac wlasne rysunki. Gdyby temat stal sie poularny to pomyslimy nad zalozeniem nowego podforum :]

A oto pierwszych kilka prac nadeslanych przez Szatanke :)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » śr cze 11, 2003 6:43 pm

O w morde ... To moje prace :D hihi a reszte mozna zobaczyc na www.galeria.szatanki.prv.pl

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » pt cze 13, 2003 12:03 am

No no no, Wielki Sinbad jest pod wrazeniem :D

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » pt cze 13, 2003 2:15 am

Muszę przyznać że robi wrażenie. :)
Jak dla mnie extra. :D

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » pt cze 13, 2003 11:55 am

Szatanko nie obrazilabys sie gdybym kiedys sobie jako avatarka dal tego fajnego zuczka? fajniusi jest ^^

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » pt cze 13, 2003 2:46 pm

NIe taka zla Szatanka jak ludzie mowia :wink: Jak sie zuczki podobaja to nie mam nic przeciwko jak sie ktos w taka czarniusia skorubke odzieje :D Dziekuje wszystkim ladnie za dobre slowo :P Wspomne Belzebubowi to moze w piekielku tak zle miec nie bedziecie jak traficie :? hihi ( Baaardzo szatanskie hi hi)

Maxas
Status: Offline

Post autor: Maxas » pt cze 13, 2003 11:06 pm

Co tu dużo pisać, to siem nazywa talent.

Po co tam Belzebuba, lepiej poleć do Japonii zdobywać sławę :D

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » sob cze 14, 2003 12:41 am

Ładne, powiedziałbym nawet, że bardzo ładne. Nie wiedziałem, że w czeluściach piekielnych żyją tak zdolni artyści ;]. Szatanko masz może portret Lucyfera ? Zawsze się zastanawiałem jak wygląda ten jegomość :).

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » ndz cze 15, 2003 9:47 am

Lucyfer? Nie on nie lubi sie ilustrowac a ja nie lubie miec przechlapane u przelorzonych :twisted: Postarajcie sie Zrozumiec :wink:

I jeszcze raz zapraszam na moja internetowa galerie www.galeria.szatanki.prv.pl i prosze o wpisy do ksiegi !! :wink:

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » ndz cze 15, 2003 4:49 pm

Szatanka pisze:Lucyfer? Nie on nie lubi sie ilustrowac a ja nie lubie miec przechlapane u przelorzonych :twisted: Postarajcie sie Zrozumiec :wink:
Kurka, wielka szkoda. Miałem nadzieję, że moja ciekawość zostanie zaspokojona. Ale jeszcze nic straconego. Jak to mówią "ciekawość to pierwszy stopień do piekła", a więc jestem na dobrej drodze :wink:

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » pn cze 16, 2003 4:19 pm

Ja również rysuję, niestety ostatnio padł mi skaner i nie bede w stanie przesłać swoich prac. Co do prac Szatanki... no muszę przyznać, zatkało mnie :shock: , kreska dobra, postacie orgyginalne, czego chcieć więcej... kto wie może nasza Szatanka w przyszłości okaże się polską Naoko Takeuchi...

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » pn cze 16, 2003 9:26 pm

No no no!! Ne trzeba wiele by wasze rysunki tu trafily!!! A przeciez nie chce tu gnic sama! To nie jest warzne czy wasze rysunki sa idealne, dobrze sie juz na poczastku kariery pokazac! Nie wmowicie mi ze jestem bezkonkurencyjna! ( na ziemi rzesz jasna :P w piekielku to inny bajer )
Ostatnio zmieniony śr lip 16, 2003 8:15 pm przez Szatanka, łącznie zmieniany 1 raz.

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » pn cze 23, 2003 7:11 pm

Wy sobie nawet nie zdajecie sprawy, że przez takie posty wprawiacie niektóre Elfy w kompleksy! ;)))))

marti
Status: Offline

Post autor: marti » pt cze 27, 2003 9:45 pm

w prawdzie bardzo po czasie rozpoczecia dyskusji,ale ja tez dozuce kilka swoich artow :>porosze o komentaze :>! zapraszam takze na moja stronke:D

pozdrawiam
marti

www.marti.presents.prv.pl

Obrazek
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » sob cze 28, 2003 12:46 pm

marti pisze::>porosze o komentaze :>!
W takim razie bardzo proszę, uwaga zaczynam :twisted: :

Kreska dość orgyginalna i ostra, dobrze się prezentuje, podoba mi
się twoja tematyka fantasy, jednak gdzie niegdzie przydałoby się
trochę więcej szczegółów. Co do mojej krytyki to się nie przejmujcie
jak naprawię skaner to będziecie mogli mnie obrzucić błotem :D
A tym czasem proponuję Ci małe wyzwanie (dobrze by było aby
Szatanka też się w to włączyła), chodzi o rysunek, a dokładnie o
narysowania centaura (dowolnej płci i maści :) ) , co wy na to?

marti
Status: Offline

Post autor: marti » sob cze 28, 2003 1:45 pm

ja za centaura podziekuje.stanowczo nie jest to chwilowo temat,ktory mam chec podjac.ale zastanowie sie :P.

pozdrawiam

marti

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt lip 01, 2003 1:10 pm

marti pisze:porosze o komentaze
A mi rysunki sie bardzo podobaja szczegolnie ta spiaca dziewczyna na Twojej stronie glownej :)

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » śr lip 02, 2003 10:58 am

Xantus pisze:.
Jednego jestem pewien: każdy ma talent ale nie każdy umie go wykorzystać. Za to uważam, że "Jak powstaje manga" może doskonale wspomóc w rozwijaniu zdolności rysunkowych i jeżeli ktoś naprawdę poważnie i rzetelnie podejdzie do tematu sztuki graficznej z fachowego punktu widzenia jak w "Jak powstaje manga", to bez większych problemów będzie w stanie się nauczyć ładnie rysować i wyrobić własny styl. Problem w tym, że większość osób tutaj nie będzie w stanie tego zrobić, gdyż raczej nie będą się w stanie podjąć takiej nauki obok swoich codziennych obowiązków. W końcu - hobby pozostanie hobby, a fan tylko fanem. Żeby już ładnie tworzyć, to trzeba najpierw się dokształcić w tej dziedzinie.
no to ja sie z Toba nie zgodze.osobiscie uwazam,ze takie ksiazki sa zupelnie bezwartosciowe i nauczyc sie z nich moze cokolwiek jedynie kompletny laik.jesli ktos ma minimum zdolnosci,to powinien sam znalesc swoj styl a nie kierowac sie instruktazem rysunku.a co do Twojej krytyki-coz...moze cos konstruktywniejszego?co masz na mysli,twierdzac,ze nasze rysunki nie maja swojego stylu?jak dla mnie maja i to jak najbardziej-sa rozpoznawalne,posiadaja wlasciwy danej osobie lineart i proporcje.uwazam,ze mylisz sie w swoim bardzo chlodnym stwierdzeniu,ze nikt z nas nigdy nie bedzie dobrym rysownikiem.musisz wziac pod uwage,ze mangowe srodowiski w Polsce jest jeszcze bardzo mlode.rysujacy ludzie robia to od ,gora ,kilku lat.jest to stanowczo zbyt krotki okres czasu,by wyrobic kresk.jednak uwazam,ze jak na poczatki(i wiek wiekszosci rysownikow wahajacy sie w granicach 16 lat) jest na prawde dobrze.nie uwazam tez,ze bez specjalistycznych szkol nie da sie do niczego dojsc,choc zapewne jest trodniej.wiec bede Ci wdzieczna za jakies konkretne uwagi,bo ze stwierdzenia "nie podoba mi sie" ani ja ani inni rysownicy nie jestesmy w stanie wyciagnac zadnych wnioskow a co za tym idzie nie mozemy poprawiac swojego warsztatu.pozdrawiam i czekam na konstruktywna krytyke :>

marti

Neko
Status: Offline

Post autor: Neko » śr lip 02, 2003 3:49 pm

Xantus pisze:Zbyt wiele ładnych grafik widziałem, by takie trochę błache rysuneczki robiły na mnie wrażenie... Albo to ten styl mi się nie podoba...
Taaak? W takim razie musisz bardzo pięknie rysować, skoro tak uważasz,
jeżeli tak jest, to składam hołd profesjonaliście, jeżeli nie to wiedz
Xantus, że rysować nie jest tak łatwo, a to forum jest także po to, aby
ludzie właśnie przysyłali swoje prace, żeby ktoś mógł im powiedzieć jakie robią ewentualne błędy. Tym co napisałeś nie wytyczasz błędów, ale jedynie bezsensownie krytykujesz. Co do książek "Jak powstaje manga", jak kupiłem pierwszy tom to rzeczywiście byłem kompletnym laikiem, ale z dnia na dzień jest co raz lepiej, a z upływem czasu każdy wyrobi swój własny styl.

marti
Status: Offline

Post autor: marti » śr lip 02, 2003 5:31 pm

coz,w innym temacie przeczytalam,ze Xantus takze rysuje.moze podeslesz nam swoje prace?obiecujemy konstruktywnie je skrytykowac.po takich komentazach jak Twoje nie dziwie sie,ze nikt w tym temacie nie umieszcza swoich artow.wiesz,taka bezpodstawna krytyka potrafi wiele osob na prawde zranic a czasen nawet zrazic do rysowania.wiec proponuje,abys nastepnym razem powstrzymal sie od komentaza,jesli nie masz nic sensownego do powiedzenia.bo "nie podoba mi sie bo widzialem lepsze" sensownym dla mnie nie jest.zawsze,w kazdym rysunku mozna znalesc cos ladnego.nie twierdze,ze wszystko musi Ci sie podobac,ani ze musisz nasze arty wlkejac na pulpit.byles tylko nas nie zrazal do robienia tego,co kochamy.a jesli swym fachowym okien wylapiesz jakies bledy w proporcjach czy perspektywie,zareczam,ze kazdy bedzie wdzieczny za kulturalne wytkniecie mu bledow.bo miedzy innymi po to umieszczamy tu swoje rysunki-aby inni pomogli nam wylapac niedociagniecia.pozdrawiam i czekam z niecierpliwoscia na Twoje rysunki :D

marti

www.marti.presents.prv.pl

Zablokowany

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości