Jak powstaje manga tom 1

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
Makro
Status: Offline

Jak powstaje manga tom 1

Post autor: Makro » śr gru 22, 2004 10:18 pm

Czy ktokolwiek wie, gdzie można nabyć tom 1 Jak Powstaje Manga? Błagam, pomocy!

Nataku
Status: Offline

Post autor: Nataku » czw gru 23, 2004 12:46 pm

Chyba na allegro np. http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=37705006 pod tym linkiem odbywa sie aukcja ciekawiącego cie podręcznika do rysowania , a w sklepach internetowych nie ma więc tylko allegro . :wink: :roll:

Gość
Status: Offline

Post autor: Gość » pn gru 27, 2004 12:07 pm

Wiesz...mnie też to interesuje dlatego parę dni temau napisałam do Waneko maila w tej sprawie i dostałam odpowiedź.
Na początku 2005 roku mają wydrukować pierwszy tom i sprzedać w sklepie Waneko(adres dostępny na stronie głównej Waneko).
Pozdro :) .

Kloe
Status: Offline

Post autor: Kloe » pn gru 27, 2004 12:10 pm

Wiesz...mnie też to interesuje dlatego parę dni temau napisałam do Waneko maila w tej sprawie i dostałam odpowiedź.
Na początku 2005 roku mają wydrukować pierwszy tom i sprzedać w sklepie Waneko(adres dostępny na stronie głównej Waneko).
Pozdro :D .

fanka_mangi
Status: Offline

1 numer Jak powstaje manga?

Post autor: fanka_mangi » sob lut 05, 2005 3:03 pm

Niewiem gdzie można to znaleźć. Mam nadzieje że w moim małym miaswteczku znajdzie się takli tom. Jak będzie lub z własnej woli pisz na nr GG: 6188127!!! :lol: ok :?:

Ina86
Status: Offline

Post autor: Ina86 » śr paź 19, 2005 10:46 am

Kloe pisze:
Na początku 2005 roku mają wydrukować pierwszy tom i sprzedać w sklepie Waneko(adres dostępny na stronie głównej Waneko).
No to piknie^^ Też na niego polowałam^^

Vampire
Status: Offline

Post autor: Vampire » sob kwie 29, 2006 10:51 am

Na całe szczęście jest już dodruk i można go spokojnie kupić w empikach :) Nareszcie!!!

Kisara
Status: Offline

Jupi

Post autor: Kisara » sob maja 13, 2006 11:09 am

No...już mam ten dodruk i jestem szalenie zadowolona :D

pustynny GAARA
Status: Offline

Re: Pytanie o tom I

Post autor: pustynny GAARA » pt lip 07, 2006 5:31 pm

Niedawno w maju jeszcze był ten tom i go sobie kupiłem :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości