Wasze prace

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » sob wrz 20, 2003 7:39 pm

Inugami pisze: Manga kolorowa??? O zgrozo!!! W zyciu!!!
A ja widziałam całą mangę kolorową ( choć był kótka ) :twisted:
Stigma by Minekura Kazuya ( inna manga to Saiyuki :wink: )
Bardzo ładnie się prezentuje :D

Choć męczenie się nad malowaniem tego wszystkiego musiałao byc pracochłonne :shock:

Inugami
Status: Offline

Post autor: Inugami » sob wrz 20, 2003 9:22 pm

Gratuluję wytrwałości. Szkoda, że nie wyrobiłas się w terminie, bo miałabyś pewnie duże szanse na wygraną, skoro tak wiele pracy w to włożyłaś.
Yyy, dzieki, ale teraz mi sie nie podoba i zaczelam ja robic od nowa (tak wogole to nie wiem dlaczego - 10 stronskonczonych calkowicie, nastepnych 10 w 90%, a reszta - 12 - w szkicu...). Poki co robie pierwsza strone, jest o wiele lepsza i nie mam sie zamiaru z niczym spieszyc, nawet jesli bedzie jakis nowy konk.
A może to zależy od koloru ścian?
Dobra, czarne-(tu wstawic kolor sciany) - w razie czarnej sciany zglosic sie do lekaza-pyschiatry.
Chodziło mi o to, że mangi są czarno białe, ale wcale przez to nie są pozbawione życia. (to tak, żeby nie było niejasności...)
Spoks, rozumiem... Ale moze uzylam zlych slow.
Choć męczenie się nad malowaniem tego wszystkiego musiałao byc pracochłonne
W to nie watpie :roll:
Noi jesli juz mowa o kolorowych obrazkach, to osobiscie na nich zarabiam :twisted: . I to bez wkladu wlasnej inwencjitworczej (no chyba, ze cos upraszczam) - robie kopie na zamowienie, hiehie

marti
Status: Offline

Post autor: marti » ndz wrz 21, 2003 11:21 am

[nie mam sie zamiaru z niczym spieszyc, nawet jesli bedzie jakis nowy konk.



jest nowy konkurs,organizowany przez hony'e :>

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz wrz 21, 2003 1:01 pm

Jeśli chodzi o tworzenie komiksu to Kasen prawdopodobie robi II edycje swojego konkursu...

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz wrz 21, 2003 2:20 pm

ja mam czarno srebrno szare ściany.... a psyhiatra ma mnie dośc....

Hmm niemam ostatnio na nic czasu.... z ledwością znajduje te 1-2h dziennie na poczytanie czegoś nie mówićą już o ćwiczeniu rysunku :(

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » ndz wrz 21, 2003 5:06 pm

Hm, czarno-srebrno-szare ściany. Pewnie ciekawie wygląda... Musisz mieć spory pokój, skoro go tak pomalowałeś.
A ja, jak się przeprowadzę do własnego gniazdka, to może sobie namaluję mangowe aniołki w sypialni ^^ (jak się mąż zgodzi...;P)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz wrz 21, 2003 5:13 pm

Heh... ja też chcialam sobie tak ściany pomalować ale siostra sie nie zgodziła :(
Za to w szkole w klasie od plastyki mi sie udało :twisted: :D

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz wrz 21, 2003 7:55 pm

Ja mam malutki pokoik w bloku... jak odjade z krzesłem od biórka to uderzam w ściane :P.... no w mebloścainke :P:P:P.....
A co tam i tak tu jest zawsze ciemno to ścian nie widze ^^

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 21, 2003 8:06 pm

Ja mam ścianę w pokoju jednolitego koloru - kawy^^ Sam wolę na niej nic nie tworzyć.. bo napewno by mi fikuśnie i brzydko wyszło :roll: Wolę powieścić jakiś obraz, zdjęcie bądź plakat..

Inugami
Status: Offline

Post autor: Inugami » ndz wrz 21, 2003 8:16 pm

jest nowy konkurs,organizowany przez hony'e :>
Jeśli chodzi o tworzenie komiksu to Kasen prawdopodobie robi II edycje swojego konkursu...
Jasne, wysle pierwsza strone :evil: , a z tego co wiem to Kasen zyczy sobie minimum 32, haha, spoks...

Kolor sciany? Obrazki? Biala. W trakcie twozenia.

Trzymajcie za mnie kciuki, jutro przyjazdzaja do mnie dziadki... A ja bym chciala wkoncu skonczyc ta pierwsza strone (koncze juz, jeszcze tylko na kmpie... 8) )

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz wrz 21, 2003 8:32 pm

Ja mam ściany niebieskie :D
A na ścianie... :twisted:
Mozna to nazwać plakatem... mangowe obrazki ładnie druknięte na drukareczce... całośc ma wymiary 1m x 1,70m.

Jak już się chwalimy :twisted: 8)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 21, 2003 9:14 pm

Hehe ja też mam wydrukowane mangowe małe obrazki które wiszą na korku^^

btw.. ostatnio zacząłem rysować modele samochodów.. jakoś najlepiej mi to wychodzi..^^"

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 21, 2003 9:26 pm

no ja mam zielono-zolte sciany(jak wszyscy to wszyscy;P).ale nic na nich nie pomaluje;P az tak zdolna to ja nie jestem:] moje prace spoczywaja w pieknej teczuszce,zafoliowane i schowane do szafy na wszelki zeby nikt ich nie ogladal 8) bo i po co 8)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » ndz wrz 21, 2003 9:40 pm

Sheril pisze:moje prace spoczywaja w pieknej teczuszce,zafoliowane i schowane do szafy na wszelki zeby nikt ich nie ogladal 8) bo i po co 8)
Jak prace są dobre to warto się nimi pochwalić^^ A jeśli nie są to człowiek dzięki odpowiedniej :twisted: krytyce dużo się uczy (przynajmniej ja^^)

Mitsuishi
Status: Offline

Post autor: Mitsuishi » ndz wrz 21, 2003 9:44 pm

_Keitaro_ pisze:Hehe ja też mam wydrukowane mangowe małe obrazki które wiszą na korku
Tez mam druczki na korku a poza tym na ścianie (białej-jeszcze... ;P) plakat z Evangeliona, taki duży, ładniutki, ofoliowany, który kupiłam na Pierwszym Dniu Sailor Moon... snif, snif, aż się wzruszyłam... (co to były za czasy!)

P.S.Swojej twórczości raczej nie wieszam. Dlaczego? Nie wiem.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz wrz 21, 2003 9:45 pm

_Keitaro_ pisze:
Sheril pisze:moje prace spoczywaja w pieknej teczuszce,zafoliowane i schowane do szafy na wszelki zeby nikt ich nie ogladal 8) bo i po co 8)
Jak prace są dobre to warto się nimi pochwalić^^ A jeśli nie są to człowiek dzięki odpowiedniej :twisted: krytyce dużo się uczy (przynajmniej ja^^)
oh,moje prace wiem ze nie sa super:] na forum mozebym i jeszcze jakies wrzucila i posluchala co i jak,ale tak ludkom z mojego otoczenia to lepiej nie pokazywac :?

Inugami
Status: Offline

Post autor: Inugami » pn wrz 22, 2003 7:03 am

Ludzie z twojego otoczenia przewaznie chwala prace, jedni szczerze, drudzy z poczycia kolezenstwa, a jeszcze inni oblodnie. Forum to calkiem dobe miejsce do oceny prac, zwlaszcza jak sobie narobic wrogow,ludzie wtedy, odziwo, staja siebardziej obiektywni.

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn wrz 22, 2003 8:08 am

JA tam na ścianie duzy [plakacik z Lowe hiny, oraz mały plakacik z Włądcy pierścieni.... kiedyś miałem z Heroes 3 ale się zniszczył Buuuuuuuu a swoich obrazków nie iweszam bo poco na ścianie wieszać Buzdygan albo Gelwie namalowaną na kartce z zeszytu ?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn wrz 22, 2003 9:04 am

Mój tata kiedyś powiedział, że jak namaluje coś "normalnego" 8) to oprawi to w rame i powiesi na ścianie...
Jak dotąd nie zdarzyło mi się jeszcze nic "normalnego" narysować 8) ...

Tori_Jr
Status: Offline

Post autor: Tori_Jr » pn wrz 22, 2003 9:54 am

moje rysunki aktualnie znajdują się w magazynie PSX EXTREME

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości