Wasze prace

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
Sinbad
Status: Offline

Wasze prace

Post autor: Sinbad » pt maja 30, 2003 9:00 pm

Na pewno mnostwo prac stworzyliscie studiujac JPM. Jesli macie skaner, podajcie adresy do swoich prac. Moze stworzymy na ich podstawie galerie ^^ ludzi pozytywnie uzdolnionych ^^

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » pt maja 30, 2003 9:43 pm

Jesli ktos nie ma konta na umieszczenie obrazkow niech sie zglosi do mnie :]

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » ndz cze 08, 2003 3:15 pm

A wiec co mam zrobic?? Mam juz swoja strone z galeria i jestem szczesliwa posiadaczka JPM, i co dalej ???

Szatanka
Status: Offline

Post autor: Szatanka » ndz cze 08, 2003 9:14 pm

Pomyslodawco! rozpisz sie torszeczke wiecej na ten temat, inwencja mi sie baaardzo podoba :D

Sinbad
Status: Offline

Post autor: Sinbad » pn cze 09, 2003 3:06 pm

Ekhem ekhem, prosze zglosic sie do pani administator ^^

marti
Status: Offline

Post autor: marti » pt cze 27, 2003 9:32 pm

no to ja sie dozucam ze swoja galeryjka :>.zapraszam do odwiedzenia i skometowania.

pozdrawiam
marti

www.marti.presents.prv.pl

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » ndz sie 24, 2003 9:30 am

Hej masz talent ! (czyli długo czwiczyłeś ^^), podoba mi się twoja +noskowata+ kreska :D przy tym co ja popełniam twoje prace są profesjonalne ^^

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » ndz sie 24, 2003 3:30 pm

Marti to dziewczyna ;P

GoDziO-KuN-HenTaii
Status: Offline

Post autor: GoDziO-KuN-HenTaii » ndz sie 24, 2003 4:06 pm

Lilu pisze:Marti to dziewczyna ;P
No comments ^^
Marti pisze:no to ja sie dozucam ze swoja galeryjka :>.zapraszam do odwiedzenia i skometowania.
Naprawdę podobają mi się twoje sketche jak i czarno-białe rysunki...z kolorowych najbardziej przypasował mi ten z aktualnej strony głównej...a star is born ^^

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » pn sie 25, 2003 8:16 am

Dziewczyna powiadasz :D tym lepiej ^^

Inugami
Status: Offline

Post autor: Inugami » wt wrz 16, 2003 9:07 am

No coz, kopiesz kroporcje Marti, a przynajmniej jeden obrazek (jeszcze nie wszystko przejrzalam) wyglada jaby nie byl zrobiony przez ciebie.

Lilu
Status: Offline

Post autor: Lilu » wt wrz 16, 2003 10:26 am

Chetnie bym zobaczyla Twoje prace Inugami :] I mysle ze reszta uzytkownikow tez

Inugami
Status: Offline

Post autor: Inugami » wt wrz 16, 2003 5:03 pm

Nie ma sprawy, tylko ja mam malo rzeczy wymyslonych przez siebie, a wlasciwie to najpierw sie uczylam robiac kopie, a teraz twoze swoje wlasne prace. Skoncze jesdna rzecz i przesle ci cala kolekcje :P 8)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » wt wrz 16, 2003 6:29 pm

Inugami pisze:Nie ma sprawy, tylko ja mam malo rzeczy wymyslonych przez siebie, a wlasciwie to najpierw sie uczylam robiac kopie, a teraz twoze swoje wlasne prace. Skoncze jesdna rzecz i przesle ci cala kolekcje :P 8)
Robiąc kopie szybko można się nauczyć dobrze rysować^^ Czekamy więc na nadesłanie prac^^

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » wt wrz 16, 2003 7:39 pm

Heh cokolwiek ja bym robił i tak zamiast mangowych postaci wychodzą mi jakieś dziwne kalfasy i frykasy ^^

Inugami
Status: Offline

Post autor: Inugami » wt wrz 16, 2003 9:03 pm

Bo widzisz Pan_Feanor, do rysowania trzeba miec odpowiednie nastawienie. Nie mowie, ze talent nie jest potrzebny (qrde, we mnie sie chyba talent z dwoch poprzednich pokolen, ze obu rodzin skumulowal... Bo jakos z mojego pokolenia w naszej rodzinie nikt inny nie potrafi rysowac, a jest nas dobrze ponat 30 - samodowartosciowanie, hehe).
Zdaj mi sie, ze mam troche malo tolerancji dla osob krore nie potrafia ladnie rysowac... Nie dlatego, ze czuje sie lepsza (wrecz mnie wkuza jak sie ludzie zachwycaja nad moimi rysami, a ja wiem, ze nie wyszly...), po prostu jak widze jak te osoby ciagna olowkiem po papieze to az mnie skreca. Przeciez zeby najechac kursorem na wybrana ikone (to tylko przyklad) nie trzeba miec taletu! Tu jest bardzo podobnie. Nie bardzo wiem jak opisac to co mysle..., to jest troch dziwne i bardzo mozliwe, ze zle mnie zrozumiscie, trudno, ale przypatrzcie sie kiedys, jak bedziecie miec okazje, jak rysuje czlowiek ktory "uwaza" - to dobre slowo - ze rysowac nie potrafi, a jak czlowiek ktory jest swiadom tego, ze jak bedzie sie starac - tu by sie chyba lepsze slowo znalazlo - to moze uzyskac cos co mozna bedzie nazwac pozadnymrysumkiem...
Uff, chyba jednak mi sie udalo... Burza mozgu, haha

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » śr wrz 17, 2003 2:38 pm

Inugami pisze: Zdaj mi sie, ze mam troche malo tolerancji dla osob krore nie potrafia ladnie rysowac... Nie dlatego, ze czuje sie lepsza (wrecz mnie wkuza jak sie ludzie zachwycaja nad moimi rysami, a ja wiem, ze nie wyszly...),po prostu jak widze jak te osoby ciagna olowkiem po papieze to az mnie skreca.
Wiesz, może być też tak że ktoś może i umiłby coś narysować ładnie, ale nie posiada wyobraźni przestrzennej, ani zmysłu kompozycji, co jest bardzo ważną rzeczą w rysowaniu. Bo co z tego jeżeli zna sie reguły skoro nie ma sie pomysłu, ani wyobrażenia tego co sie rysuje. ( troche to skomplikowane :? )
... ale przypatrzcie sie kiedys, jak bedziecie miec okazje, jak rysuje czlowiek ktory "uwaza" - to dobre slowo - ze rysowac nie potrafi, a jak czlowiek ktory jest swiadom tego, ze jak bedzie sie starac - tu by sie chyba lepsze slowo znalazlo - to moze uzyskac cos co mozna bedzie nazwac pozadnymrysumkiem...
Mam taką koleżanke, która potrafi ładnie odwzorować rysunek, czy jakiś plakat, ale nie potrafi narysować niczego wymyślonego.
I mimo że się stara to jej nie wychodzi, a moze po prostu nie ma wiary w siebie???
Dlatego wmawiam jej aby sama usiłowała rysować nie patrzac na jakiś rysunek, moze na początku nie bedzie to wyglądać zachęcająco, ale nie można nauczyć sie rysować w jeden dzień ( niestety )...

Sorry za tak długiego posta 8)

_Keitaro_
Status: Offline

Post autor: _Keitaro_ » śr wrz 17, 2003 4:59 pm

Kira the Demon pisze:
Inugami pisze: Zdaj mi sie, ze mam troche malo tolerancji dla osob krore nie potrafia ladnie rysowac... Nie dlatego, ze czuje sie lepsza (wrecz mnie wkuza jak sie ludzie zachwycaja nad moimi rysami, a ja wiem, ze nie wyszly...),po prostu jak widze jak te osoby ciagna olowkiem po papieze to az mnie skreca.
Wiesz, może być też tak że ktoś może i umiłby coś narysować ładnie, ale nie posiada wyobraźni przestrzennej, ani zmysłu kompozycji, co jest bardzo ważną rzeczą w rysowaniu. Bo co z tego jeżeli zna sie reguły skoro nie ma sie pomysłu, ani wyobrażenia tego co sie rysuje. ( troche to skomplikowane :? )
Hehe racja. Niektórzy sześcianu nie potrafią narysować porządnie^^" Co do tolerancji.. to też kiedyś nie mogłem patrzeć jak niektórzy "poruszają" się po kartce ołówkiem^^, ale teraz sam mało rysuję i nie zwracam na to jakoś uwagi.. ehh.. tyle jest do zrobienia, tyle ciekawych zajęć, ale zawsze w życiu wszystko sprowadza się prosto do jednego.. do b.r.a.k.u c.z.a.s.u. :(

Pan_Feanor
Status: Offline

Post autor: Pan_Feanor » śr wrz 17, 2003 10:29 pm

Na rysowanie jest zawsze czas ! szczególnie na lekcjach ^^....
A co do kogoś tam wyrzej ^^.... Rysować potrafie całkiem dobrze i mam odrobine talentu (ale dużo osiągnąłem dzięki ćwiczeniom) fajnie rysuje wszelkiego rodzaju postacie fantastyczne i mityczne stwory, wg świtni potrafie narysować średniowieczną broń... tylko mangowe rysuneczki mi nie wychodzą.... no niby coś wyjdzie kupel z drugim pochwalą ale ja wiem ze to jest badziew i denerwuje mnie to że nie potrafie lepiej :D (hehe przerost ambicji ^^) :wink:

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » czw wrz 18, 2003 10:07 am

Pan_Feanor pisze:kupel z drugim pochwalą ale ja wiem ze to jest badziew i denerwuje mnie to że nie potrafie lepiej :D (hehe przerost ambicji ^^) :wink:
Heh... ja mam tak samo :evil: wszyscy sie zachwycają, a mi sie nie podoba jak rysuje :?

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości