Wasze prace

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz kwie 19, 2009 12:16 am

jak nie poświęcisz pracy czasu to nie oczekuj postępów, ani pozytywnych ocen. Po prostu nie. Po co prosisz o rady w takim razie? W 15 minut niektórzy nawet ogólnego konspektu (czyli nawet nie szkicu) pracy nie są w stanie zrobić, a gotowy projekt może liczyć sobie po kilkadziesiąt godzin. Sorki. Albo albo.

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz kwie 19, 2009 10:00 am

*wskazuje palcem na koment powyżej*

Nic dodać, nic ująć... A powtarzać nie będę.

Inez
Status: Offline

Post autor: Inez » pn kwie 20, 2009 6:05 pm

baka-oni-ri, Jeżeli to do mnie, to nie proszę o r a d y, tylko o ocenę. I przyjmę nawet negatywną ocene co do moich rysunków. Każdy ma swój styl, tak samo jak i czas jaki poświeca rysunkowi.

Moje zdanie. :)

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » czw kwie 23, 2009 8:08 pm

to znowu ja xD
http://mikado13.deviantart.com/art/Lynd ... -120229750
2 godziny siedziałam (a może 1,5?)

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » czw kwie 23, 2009 9:38 pm

Nieźle Mikado! Naprawdę! Jego broda jest trochę dziwna tylko XD z rad-porad proponowałabym ci pociągnąć delikatnym konturem oczy (no, oczy troche mocnieszym, bo wygląda jak bezrzęsy) i "szparę ustową", ew widoczny dla widza kąt żychwy :]

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » pn kwie 27, 2009 3:57 pm

Adelaide pisze:szkic (koncept) z matematyki
Masz tam więcej wyliczeń niż w zadaniu matematycznym :P a efekt końcowy niczego sobie.

[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2009 ]
baka-oni-ri pisze:W 15 minut niektórzy nawet ogólnego konspektu (czyli nawet nie szkicu) pracy nie są w stanie zrobić
Mnie się zdarza kilka tygodni, raz zasiądę to stworzę twarz, innym razem dorysuje coś z ubioru itd. itd. Problemem jest tu przelotna wena którą trzeba wiedzieć kiedy pochwycić :D

[ Dodano: Pon 27 Kwi, 2009 ]
Mikado13 pisze:http://mikado13.deviantar...zzard-120229750
Kolorystyka mnie urzekła Mikado

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pn kwie 27, 2009 7:42 pm


Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » pn kwie 27, 2009 8:44 pm

Mikado13 pisze:http://mikado13.deviantar...rmaid-120627650
Wow, to ci dopiero wyszło, niezłe

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » wt kwie 28, 2009 8:43 am

hehe :D tylko nad tłem muszę jeszcze sporo poćwiczyć - może ktoś dałby mi parę rad?

[ Dodano: Sro 06 Maj, 2009 ]
dobra! jako ze nikt nie odpowiada to pokażę wam swój najnowszy eee.. no obrazek!
http://mikado13.deviantart.com/art/Summ ... -121550188

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » pt maja 15, 2009 8:09 am


moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » pt maja 15, 2009 10:19 am

Nie podoba mi się :P Brak jakichkolwiek szczegółów, wygląda jak ninja ze skrzydłami (które mu wcale nie pasują.)
A, i jak na Anioła Piorunów to nie ma żadnych piorunów, więc skąd tytuł?

salemus
Status: Offline

Post autor: salemus » sob maja 16, 2009 7:14 pm

moonlight pisze:Nie podoba mi się :P Brak jakichkolwiek szczegółów, wygląda jak ninja ze skrzydłami (które mu wcale nie pasują.)
A, i jak na Anioła Piorunów to nie ma żadnych piorunów, więc skąd tytuł?
Może się mylę ale "angel of lighting" to raczej anioł światła a nie pirorónów

A praca ogólnie fajna tylko rzeczywiście trochę mało szczegółów :P

Orcrest
Status: Offline

Post autor: Orcrest » sob maja 16, 2009 7:57 pm

salemus pisze: Może się mylę ale "angel of lighting" to raczej anioł światła a nie pirorónów
Nie. Lightning to nie światło, a błyskawica.

To może przy okazji pokażę swoją pracę: http://mrpokemon.deviantart.com/art/Gen ... -119484815

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob maja 16, 2009 8:43 pm

Orcrest pisze:To może przy okazji pokażę swoją pracę: http://mrpokemon.devianta...eness-119484815
pretty much gay to me XD

no dobra, nabijam się. Proporcje spoko, ale nad anatomią trzeba popracować ;)

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz maja 17, 2009 12:44 pm

Jakoś nie mogę nie przyklasnąć Baka-oni-ri.

Orcrest - Spodnie (?) wyglądają po prostu jak gołe nogi, co sprawia całkiem fajne wrażenie przy takim haori (bo to dla mnie takie dłuższe haori przewiązane obi)...
Nieco zbyt dziewczęcy styl jak na dorosłego faceta z zarostem. Brak mi cieniowania odróżniającego np, materiał spodni od skóry.

Orcrest
Status: Offline

Post autor: Orcrest » ndz maja 17, 2009 4:09 pm

baka-oni-ri pisze:Proporcje spoko, ale nad anatomią trzeba popracować ;)
A o co dokładnie chodzi? Rozmiar dłoni, kształt twarzy?

I co do diabła znaczy dziewczęcy styl? Masz na myśli, że wygląda jak kobieta?

A strój to ni Haori ani kimono, ale moja własna wariacja na ich temat, rysowana całkowicie z głowy.

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » ndz maja 17, 2009 7:02 pm

Orcrest pisze: I co do diabła znaczy dziewczęcy styl? Masz na myśli, że wygląda jak kobieta?
Znaczy pewnie tyle, ze gdyby nie zarost i kanciasta twarz to bylaby z niego fajna dziewuszka :wink:
Mi sie jakos ta glowa nieproporcjonalna wydaje do reszty ciala o_O

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » ndz maja 17, 2009 9:03 pm

kształt twyrzy ulepszy ci się z czasem, natomiast najbardziej razi mnie jego zestaw ramię-bark-plecy. To co prawdopodobmnie miało być jego ramieniem wygląda jak garb, a fałdy ubrania układają się tak jakby ręka chudła w miarę zbliżania się do owego garba i kończyła się gdzieś po drodze.
Jeśli byś ją pogrubił tak jak mi się wydaje że powinna być, wówczas tułów okaże się za krótki (zresztą on i tak chyba jes ciut za krótki)
Ale spoko, kwestia wprawy i obserwacji :)

Adelaide
Status: Offline

Post autor: Adelaide » ndz maja 17, 2009 10:07 pm

Orcrest pisze:I co do diabła znaczy dziewczęcy styl? Masz na myśli, że wygląda jak kobieta?

A strój to ni Haori ani kimono, ale moja własna wariacja na ich temat, rysowana całkowicie z głowy.
Tak. Przez swoje nogi, tyłeczek (że tak to ujmę) i biodra wygląda jak kobieta.
Nie mam nic do mężczyzn, nawet w kwiecistych koszulach (ba! nawet w sukienkach), ale facet musi dla mnie wyglądać na faceta. Natomiast ja widzę krągłości w dolnych partiach ciała...
To wszystko z czasem da się wyćwiczyć. Ja na przykład nadal nie umiem dobrze rysować kobiet. Szczególnie na odcinku piersi-biodra. *wzrusza ramionami*

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » pn maja 18, 2009 12:57 pm

moonlight pisze:A, i jak na Anioła Piorunów to nie ma żadnych piorunów, więc skąd tytuł?
Dzięki za ocenę moonlight, zgodzę się, że jest brak szczegółów bo to stara praca tylko pokolorowana (nie chciało mi się bardziej przy niej grzebać). A co do tych piorunów, to po prostu on jest w istocie aniołem piorunów ale na tym zdjęciu nie używa ich mocy :P

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości