Wasze prace

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
ODPOWIEDZ
kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » sob sty 02, 2010 1:53 am

HARDGEYf pisze:oh! jakie piekne prace trójwymiarowe :D

gratuluje, masz duze zdolnosci :)

włosy wychodzą Tobie lepiej niż mi tak w ogóle ;/ nie mam uwag raczej.
Dziękuje bardzo. Czy tam zdolności, jakoś robiłam byle sie by kupy trzymało XD. Włosy zrobone były opcją Hair and fur w 3d max studio, bardzo fajna opcja ale ma bardzo duże wymagania sprzetowe i bardzo wierza albo wyłacza program w czasie renderingu.
Podziwiam twoje zdolności do mapowana, niestety, mapowanie wg siatki nie moge rozpracować ^^"

HARDGEYf
Status: Offline

Post autor: HARDGEYf » sob sty 02, 2010 8:18 am

Podziwiam twoje zdolności do mapowana, niestety, mapowanie wg siatki nie moge rozpracować ^^"
tak dla mnie to też była czarna magia, ale znalazłem sposób ;)

jest taki plugin Texporter mozna go pobrac stad: http://www.cuneytozdas.com/software/3dsmax/ . Trzeba dac obiektowi modyfikator UVW Mapping , a potem uzyc tego plugina. Tworzy rzut obiektu ktory potem mozna pokolorowac np. w photoshopie :0 ale najlepsze efekty uzyska sie jednak jak sie uzywa fotografii jako tekstury ... wydaje mi sie ze jest to najlepszy sposob tego no ...mapowania

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » sob sty 02, 2010 9:55 pm

O dzięki, na pewno spróbuje tego plugina jak będę coś nowego robić w 3D bo chwilowo sesja się zbliża

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » wt sty 05, 2010 9:32 pm

hahaha świetne prace xD
co do komiksu... po prostu zastanawiam się co będzie po tym jak już w jakimś mmorpg osiągniemy maksymalny lvl, to co dalej z tą postacią? xD

HARDGEYf
Status: Offline

Post autor: HARDGEYf » pt sty 15, 2010 12:06 pm

http://www.youtube.com/watch?v=S3AYq7y72o4

zrobilem to na contest :) ale chyba zabraklo mi paru sekund, bo mejl potwierdzajacy cos sie spoznil, i nie wiem czy zakwalifikują ;/

zrobilem to w dwa dni :) bo ja zwasze wszystko an ostatnia sekunde zrobie :) musze tak nie robić :P shit happens

Arti
Status: Offline

Post autor: Arti » sob sty 16, 2010 11:06 am

Skąd ta moda na 3D? o_O

HARDGEYf
Status: Offline

Post autor: HARDGEYf » sob sty 16, 2010 12:14 pm

a co? problem? ;p

MinkDragon
Status: Offline

Post autor: MinkDragon » pt lut 05, 2010 8:41 pm

Popełniłam coś takiego ostatnimi czasy. ;3

BlackMayo
Status: Offline

Post autor: BlackMayo » sob lut 06, 2010 12:00 am

www.blackmayo.deviantart.com

Daje linka do galerii, bo prac mam tyle że ho hooo, z osobna wstawiać nie musze chyba, kto chce to sobie przejrzy (ostrzegam- jest tam shounen-ai).
A jeżeli chodzi o JPM... Jestem samoukiem i rysowałam już nim o tym usłyszałam, w ręku miałam kilka numerów i w sumie tylko je przejrzałam, bo nie przypadły mi do gustu. Coś tam się może i nawet z tego zapamiętało, bo jestem prawie pewna, że jeden numer miałam w łapkach na dłużej...

Iori
Status: Offline

Post autor: Iori » śr lut 10, 2010 10:48 pm

MinkDragon pisze:Popełniłam coś takiego ostatnimi czasy. ;3
Bardzo ładna praca, życia nadają jej szczególnie ta niezła kolorystyka :)
Widzę że ktoś tu jest fanem d.gray-mana? Road Kamelot i tak rządzi :P
Sporo ładnych rysunków, oby tak dalej.

BlackMayo
Status: Offline

Post autor: BlackMayo » czw lut 11, 2010 3:03 pm

Iori pisze:Widzę że ktoś tu jest fanem d.gray-mana
Fanem? Ja jestem totalnym MANIAKIEM.
(mam jeszcze galerie z doujinem KandaxAllen, ale co będe yaoi szerzyćxD)
Iori pisze:Sporo ładnych rysunków, oby tak dalej.
Dziękować, staram się, jednak czasem blokada mnie pokonuje.

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » wt lut 16, 2010 10:07 am


kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » pn mar 15, 2010 12:17 am

Mikado bardzo ładne prace, takie delikatne i wyglądają dzięki temu tłu ta takie starodawne, najbardziej podoba mi się pierwszy obrazek, ma w sobie coś magicznego ta dziewczyna ;)

Bliss
Status: Offline

Post autor: Bliss » wt sie 17, 2010 9:57 pm

Aaa! Jakie śliczne prace. Kurczę, po prostu Wam wszystkim zazdroszczę :D
Ze swoimi to chyba mogę się tylko schować. 8-[
chociaż w sumie, raz się żyje, te ładniejsze mogę pokazać.
http://sayuri95.deviantart.com/gallery/#/d2v1i9d
http://sayuri95.deviantart.com/gallery/#/d2uyo2d
http://sayuri95.deviantart.com/gallery/#/d2uyppe <- a w tym podoba mi się tylko cieniowanie.
Mam nadzieję, ze jakoś specjalnie się nie ośmieszyłam.

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pn sie 23, 2010 12:13 pm

W ostatniej pracy mogłabyś dodać trochę delikatności, bo to wygląda jak pień drzewa.
O długości postaci nie wspomnę bo to wszystko wyćwiczysz :)
Najbardziej podoba mi się druga praca. Ćwicz zagięcia! Ale to pewnie wiesz.
Najlepiej oglądaj jak autorzy twoich ulubionych mang rysują i próbuj rysować jak oni, aż w końcu twoja ambicja dojdzie do wniosku że chcesz mieć swój styl i zacznie się prawdziwe tworzenie własnego ja!
buahahhahahaha! ale żem się rozgadała.
Ludzie mam do was pytanie, nie widzę tu już tematu do offtopu więc piszę gdzie mogę.
Poszukuję muzyki, specyficznej bo starej i nie znam ani autora ani tytułu.
kiedyś kiedyś na stronie gensomadensaiyuki . net (przepraszam za link) w dziale audio czy video, były kiedyś teledyski z muzyką. Tematem był raczej (o ironio) gravitation.
Muzyka bardzo żwawa xD i facet fajnie tam jęczał.
Gdyby ktoś z was, jakimś cudem, przypadkiem pamięta lub zna tytuł albo chociaż autora, proszę powiedzcie mi!!! naprawdę mi na tym zależy!!!
A żeby tak do końca nie offtopować to daję rysunki.
Obrazek
Obrazek

Sheril
Status: Offline

Post autor: Sheril » czw gru 01, 2011 1:33 pm

Było trochę naśmiecone, posprzątałam, mam nadzieję, że wszystko- jeśli coś przeoczyłam to dajcie znać :)

kare_reiko
Status: Offline

Post autor: kare_reiko » wt lip 16, 2013 1:58 pm

Zapraszam na strone z moimi komikasami oraz ilustracjami do nich, a jeśli sie spodoba to proszę o fava na stronie, troszke by mi to pomogło w dalszej realizacji ;)

http://www.mangamagazine.net/authors-an ... ?tab=manga

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości