Inne tomy

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » sob wrz 13, 2008 10:13 am

Ja jednak zwierzęta i samuraje

moonlight
Status: Offline

Post autor: moonlight » sob wrz 13, 2008 12:29 pm

Głos na zwierzęta :)
Ninja od biedy tez by mogli być :)
Byle nie yaoi :P

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » sob wrz 13, 2008 2:21 pm

byr pisze:choć na fali popularności Naruto założę się że ten tytuł zajmie pierwsze miejsce w ankiecie.
a ja się założę że nie ;)

muszę przyznać, że nieźle celują w doborze tomów do ankiety :)
tak by się przydało jeszcze Amazing Effects i Creating Stories. Czymże jest w końcu dobra manga bez dobrej fabuły ;)

Awatar użytkownika
ociesek
nołlife
Posty: 2281
Rejestracja: pn lip 09, 2007 9:55 pm
Status: Offline

Post autor: ociesek » sob wrz 13, 2008 2:28 pm

baka-oni-ri pisze:Creating Stories
Tez bym bardzo chcial to u nas zobaczyc, bo ciekawi mnie sposob przygotowania tej pozycji i rady w niej zawarte ;)

byr
Status: Offline

Post autor: byr » sob wrz 13, 2008 4:52 pm

baka-oni-ri pisze:byr napisał/a:
choć na fali popularności Naruto założę się że ten tytuł zajmie pierwsze miejsce w ankiecie.

a ja się założę że nie ;)
Z chęcią idę na ten zagład - co innego opinie na forum, co innego spaczony polski fandom mangi (żartuję tylko, proszę mnie nie bić :P ). Liczę jedynie że za wielu narutowców nie zagląda na stronę wydawnictwa.
baka-oni-ri pisze:tak by się przydało jeszcze Amazing Effects i Creating Stories.
Popieram w 100% - te dwie pozycje kupiłbym bez wahania.
Ostatnio zmieniony sob wrz 13, 2008 10:40 pm przez byr, łącznie zmieniany 1 raz.

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » sob wrz 13, 2008 6:26 pm

faktycznie przydałoby sie, ale bardziej by mi zależało na tych animals i ninja

Myszolka
Status: Offline

Post autor: Myszolka » czw paź 02, 2008 4:53 pm

Buahaha! =><=
Yaoi zdecydowanie i ostatecznie góruje na prowadzeniu.
O ile dobrze sobie przypominam, Waneko wspominało, że jeśli różnica nie będzie większa niż 15%, oni sami tak czy siak zadecydują, który tytuł zostanie wydany?
W każdym bądź razie różnica była większa niż te wspomnanie 15% z czego niezmiernie się cieszę =3

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » czw paź 02, 2008 5:26 pm

mam nadzieję że nie wydadzą tego, 17% to nie jest wielka różnica, w ogóle te pomysły na JRM były jak dla mnie trafione jak kulą w płot, no ale cóż - życie to nie koncert życzeń

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw paź 02, 2008 5:56 pm

MattGrimp, to że Ciebie nie interesują te pozycje, nie znaczy, że innych nie ;) 47% nie wzięło się z niczego.
Z wyniku jestem zadowolona, to pewnie będzie jedyny tomik JPM jaki zakupię :3

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw paź 02, 2008 6:48 pm

Rozczaruję was, ale ten tom ma tyle wspólnego z yaoi ile ja mam z baletnicą.
Nie ma tam absolutnie niczego, co by sugerowało, że to yaoi... raczej malowanie anatomii męskiej, nic więcej.
Lepiej sobie kupić Let's Draw Manga Yaoi, bo tam i kreska wyraźnie nastawiona jest na podział uke i seme, i są sceny pocałunków... ale w każdym razie, w żadnym z tych tomów nie ma scen łóżkowych, jeśli ktoś na takową ewentualność jest nastawiony ;)

Silvera
Status: Offline

Post autor: Silvera » czw paź 02, 2008 7:22 pm

E tam, nie chodzi o sceny łóżkowe, szkoda tylko, że pocałunku brak... A chociaż trzymają się za ręce albo obejmują?

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » czw paź 02, 2008 9:45 pm

Yaoi czy anatomia męska - dla mnie obie opcje są dobre. JPM o facetach nie wystarcza do moich potrzeb.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt paź 03, 2008 1:30 am

Silvera pisze:E tam, nie chodzi o sceny łóżkowe
Tzn chcesz yaoi bez yaoi? xD

Ja sie rozczarowalam, bo liczylam, ze zwierzeta beda mialy o wiele wiecej.
Tak naprawde rysowanie ludzi bylo w poprzednich tomach, a ubrac ich w zbroje ninja mozna patrzac w google ^^'

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt paź 03, 2008 10:50 am

baka-oni-ri pisze:Tzn chcesz yaoi bez yaoi? xD
Dokładnie tak się prezentuje ten tom .... jak pojadę do domu na weekend po Wszystkich Świętych zeskanuję wam parę stron. Sami zobaczycie, że to miernota ; )
Ja chcę moich samurajów ;____;

baka-oni-ri
Status: Offline

Post autor: baka-oni-ri » pt paź 03, 2008 12:12 pm

a ja chce moje zwierzeeetaaaaa XD
czyli ot, kolejna taka sama sytuacja jak ZAWSZE. Waneko otwiera ankiete, fani glosuja, Waneko publikuje wyniki, fani sa niezadowoleni xD padlo haslo "yaoi" i wszyscy sie na to rzucili, a na koniec nikt nie kupi ^^"

Mori
Status: Offline

Post autor: Mori » pt paź 03, 2008 1:36 pm

Szkoda Kisara że nie napisałaś wcześniej jak ten tom się prezentuje może wtedy niektórzy by na niego nie zagłosowali :) ale Waneko wyda chyba wszystkie z podanych opcji?? tylko na resztę trzeba będzie trochę poczekać?

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pt paź 03, 2008 2:53 pm

Mori pisze:tylko na resztę trzeba będzie trochę poczekać?
Nie mam pojęcia, jak to Waneko chce rozegrać....

Myszolka
Status: Offline

Post autor: Myszolka » pt paź 03, 2008 7:13 pm

No to pudło pudlaste _-_
Uhum, szkoda, że Kisara nie uprzedziłaś nas, oddałabym głos na 'Zwierzęta' chociażby.
Kupić kupię, ale z nie wesołą minką =<

Freequ
Status: Offline

Post autor: Freequ » pt paź 03, 2008 7:39 pm

Yanek będzie miał co wydawać ^.^'' Na polskim rynku zaroi się od pseudo-mang-yaoi... :/

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pt paź 03, 2008 8:04 pm

hmmm nie rozumiem co fajnego jest w yaoi i jestem strasznie rozczarowana że nie będzie zwierząt ;(

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości