Inne tomy

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pn paź 13, 2008 4:11 pm

samurajskie yaoi w walce ze zwierzętami :D

MattGrimp
Status: Offline

Post autor: MattGrimp » pn paź 13, 2008 7:04 pm

albo lepiej zwierzetco gejowskie samuraje =]

DAWN17
Status: Offline

Post autor: DAWN17 » śr paź 22, 2008 3:06 pm

MattGrimp pisze:albo lepiej zwierzetco gejowskie samuraje =]
nie chodziło mi raczej o coś ... śmiesznieszego... cicho sza,ale rajcują mnie wilkołaki ^^

Myszolka
Status: Offline

Post autor: Myszolka » pn sty 12, 2009 6:00 pm

No, klamka już zapadła. Ostateczny wybór padł na yaoi, buaha!

hihara
Status: Offline

Post autor: hihara » ndz mar 15, 2009 2:10 pm

A wie ktoś w jakim miesiacy mają zamiar to wydać, bo już czekam i czekam, a w zapowiedzich dalej nie ma TT-TT?

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » ndz mar 15, 2009 11:51 pm

Jak na razie w planach nie ma nawet przyblizonej daty wydania.

hihara
Status: Offline

Post autor: hihara » ndz mar 22, 2009 12:10 pm

No właśnie TT-TT, szkoda, nie pozostaje nic innego jak cierpliwie czekać :wink: ...

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pt sie 28, 2009 8:32 pm

Szkoda, ze yaoi jakoś mnie nie kręcą faceci obściskujący się xD te zwierzęta... może kiedyś wydadzą...

hihara
Status: Offline

Post autor: hihara » czw paź 15, 2009 1:57 pm

Ehhh... i tak zostanie wydane o samurajach.... szkoda, bo tak długo czekałam na to rysowanie panów z yaoi, a tu okazuje się, że nie wydadzą... trochę przykro...

Mai-Takeru
Status: Offline

Post autor: Mai-Takeru » czw paź 15, 2009 4:16 pm

Mikado13 pisze:Szkoda, ze yaoi jakoś mnie nie kręcą faceci obściskujący się xD
W JPM z podtytułem "Drawing yaoi" tak naprawdę nie ma ŻADNYCH obściskujących się facetów, ten poradnik powinien się nazywać "Drawing bishounens". :? Wiem, bo go mam w wersji angielskiej.

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » czw paź 15, 2009 4:37 pm

A jedno JPM o bishonenach już Waneko wydało, więc drugiego nie ma sensu.

hihara
Status: Offline

Post autor: hihara » czw paź 15, 2009 10:54 pm

I bardzo dobrze, że nie ma obściskujących się facetów, bo kto by chciał żeby się obściskiwali? Chodzi o to, że tych panów z tomu 10 trudno nazwać bishounenami, to raczej styl do mangi shounen, a nie do shoujo...

Awatar użytkownika
Akiho
nołlife
Posty: 2302
Rejestracja: ndz sie 22, 2010 11:49 pm
Lokalizacja: W-wa
Gender:
Status: Offline

Post autor: Akiho » ndz sty 16, 2011 6:42 pm

Witam może wydawnictwo mi odpowie dlaczego wydawanie JPM tak długo trwa strasznie długie te odstępy czasowe wydawania? seria schodzi widać po tomach których już nie można kupić,a planuje kupić cała serie ale z początkowymi numerami to jakiś koszmar ciężko zdobyć :(

Czy będzie możliwe wydawania JPM częściej?? fajna seria i wolałabym kupić ją w rodzimym języku niż sięgać po importy
Obrazek

FloweRose
Status: Offline

Post autor: FloweRose » wt mar 15, 2011 5:10 pm

Mai-Takeru pisze: W JPM z podtytułem "Drawing yaoi" tak naprawdę nie ma ŻADNYCH obściskujących się facetów, ten poradnik powinien się nazywać "Drawing bishounens". :? Wiem, bo go mam w wersji angielskiej.
Myślę, że chodzi tu hasło "yaoi" - ściąga potencjalnych klientów, mała yaoistka nie będzie się zastanawiać, a sprzedaż rośnie :wink: (nie mam tu na myśli polskiego fandomu tylko fandom w ogóle oczywiście)

Kirimichi
Status: Offline

Post autor: Kirimichi » sob lip 19, 2014 5:37 pm

Ja proszę o kontynuacje,(mam mnóstwo miejsca na nią) kupię wszystko (tomy) mam na razie 2 ale bardzo bym chciała resztę, nie tylko ja ale też inni,
nie zawiedzie chyba fanów (zawsze chciałam coś takiego napisać)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości