Tom 13

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » pn lis 12, 2007 6:20 pm

no nie..... ja sie nastawiłą...nawet kase odkłądałam...a bu..

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt lis 13, 2007 11:19 am

pare dni temu jak sprawdzałam na stronie to byl na grudzien zapowiedziany O_o

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt lis 13, 2007 4:50 pm

Kira the Demon pisze:pare dni temu jak sprawdzałam na stronie to byl na grudzien zapowiedziany O_o
Ja do nich w ciągu ostatniego pół roku dzwoniłam z 4 razy z pytaniem o ten tom.. za każdym razem było -> to już na pewno ostateczny termin.... dno... :roll:

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » wt gru 11, 2007 1:45 pm

ja zamówiłam i sie okazało że naraie ich nie ma bo isę wyczerpały? no coś w tym stylu. teraz mam czekać i pewnie przyjdzie jak będę się wyprowadzać....eh....

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » wt gru 11, 2007 2:01 pm

The same ze mną... zamówiłam z 2 tygodnie temu, ale napisali, że mam czekać... wiem, że wydrukowali około 100 tomów, widocznie nie zmieściłam się w tych 100... mam wrażenie, że sobie do marca poczekam...

[ Dodano: Wto 11 Gru, 2007 ]
I na pewno przyjdzie w taki dzień, że kasy nie będę mieć... :roll:

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » wt gru 11, 2007 2:07 pm

Oj, to tego jest tak mało? O.o Dobrze, ze się załapałam. Ale też niedługo się wyprowadzam, wiec mam nadzieję, ze naprawdę wydadzą to w grudniu :P
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » wt gru 11, 2007 3:22 pm

Najwidoczniej zainteresowanych bylo wiecej niz sie spodziewali, a to chyba dobrze (tez sie nie załapałam >_> )

I.Flame
Status: Offline

Post autor: I.Flame » śr gru 12, 2007 10:10 pm

Witam drogie panie, mnie również zastanawia co takiego dzieje się z tomem 13. Zamówiłem go 30.11, w dniu wydania(raczej, a przynajmniej oficjalnym dodaniu newsa) ok godziny 15 i dostałem powiadomienie, że jest niedostępny. Sprawdzałem stronę o 7 rano i newsa o JPM 13 jeszcze nie było. Mało prawdopodobne by wszystkie egzemplarze rozeszły się w mniej więcej 8 godzin :D. Ale czytając uważnie newsy można się ciekawych rzeczy dowiedzieć mianowicie:
o fakcie jego pojawienia się w sprzedaży powiadomimy odpowiednim newsem
vide Waneko. Nie widziałem żadnego oficjalnego newsa, więc może wystarczy poczekać :). Życzę cierpliwości, oby JPM 13 przyszedł przed gwiazdką.

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » czw gru 13, 2007 11:52 am

Na komikslandi pojawił się 13 tom JPM...
Pięknie, skoro oni mają, to pewnie dodrukowali i lada dzień przyjdzie...
...trzeba iść po pożyczkę do rodziców, bo normalnie nie mam tyle kasy, by zapłacić... :(

[ Dodano: Czw 13 Gru, 2007 ]
Waneko pisze:Zamówienie zostało wczoraj wysłane (JPM 13), proszę czekać aż dostarczy je poczta.
No to teraz naprawdę muszę kombinować z kasą... :?

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » sob gru 15, 2007 7:17 pm

też dostałam tego maila ^^ i sie ciesze ^^
a teraz czekam na newsiki o chrno crusade na pewnej stronie ze skanami ^^

Kisara
Status: Offline

Post autor: Kisara » pn gru 17, 2007 4:57 pm

Dzisiaj dostałam 13 tom JPM.
Tak jak się spodziewałam, nie ma obwoluty, tylko matowa okładka... w dotyku jak obwoluta z Death Note.
Tomik obszerny, nie powiem, jednak nie mam czasu na jego studiowanie, dopiero w czasie przerwy świątecznej mu się przyjrzę.
No i co się rzuca w oczy - oczojebna okładka. Mam wrażenie, że wpakowali do jej drukowania masę tuszu... ale może to tylko u mnie ;)

Kira the Demon
Status: Offline

Post autor: Kira the Demon » pn gru 17, 2007 5:32 pm

Kisara pisze:w dotyku jak obwoluta z Death Note.
bosko *_* kocham ten papier XD
mam nadzieje, ze moj tomik dojdzie do mnie jutro :D

Sir Hellsing
Status: Offline

Post autor: Sir Hellsing » śr gru 19, 2007 7:06 pm

Jak ktoś kupi i już przejrzy niech koniecznie opisze wrażenia.. bo nie mam kasy ale jak by fajna książka była to bym skądś coś skołowała >.>

Otis
Status: Offline

Post autor: Otis » śr gru 19, 2007 8:13 pm

Tez czekam na ten Tom. Tylko że brakuje mi 5 tomiku. Musze poczytać na ten temat czy w ogóle będzie dodruk.

Me-ouch
Adept
Posty: 396
Rejestracja: pt lis 14, 2003 2:27 pm
Lokalizacja: Warszawa
Status: Offline

Post autor: Me-ouch » śr gru 19, 2007 8:49 pm

Ja dostałam i przejrzałam. Generalnie super, niesamowita różnorodność, ładne wydanie, takie bajery. Ale jest jeden spory minus - przynajmniej dla mnie: przytłaczająca ilość ciuchów i wskazówek dotyczy kobitek. Ja rozumiem, że babeczki mają bardziej różnorodne ciuchy, ale o wiele trudniej mi sie wymyśla i rysuje ciuchy dla facetów, więc wolałabym żeby było trochę więcej męskich fasonów. No, ale to nie wina Waneko, tylko samego poradnika. Generalnie polecam, rzecz przydatna, mankiety, fałdki i inne bajery.
Nienormalnymi rządzą nienormalne prawa.

Mikado13
Status: Offline

Post autor: Mikado13 » czw gru 20, 2007 7:51 am

uhi uhi ja też już mam ^^ <kręci się>
tylko faktycznie szkoda ze nie ma tych męskich strojów... albo tematycnych...
jak np. zakonnica czy ktoś.
Ale og jest super :D

Mirax
Status: Offline

Post autor: Mirax » pt gru 21, 2007 3:55 pm

Ja dostałam jakoś na początku tygodnia, ale musiałam oddać mamie, bo to prezent gwiazdkowy będzie :P Ale przejrzałam i wydaje się niezłe. Szczególnie jak ktoś nie ma pomysłów jak ubrać swoich bohaterów :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „"Jak powstaje manga"”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości