Jak zacząc?

Czy jesteście zadowoleni z tych podręczników? Z których tomów najczęściej korzystacie? Zapraszamy do dyskusji na temat "Jak powstaje manga"
Zablokowany
Ray
Weteran
Kontakt:
Status: Offline

Jak zacząc?

Post autor: Ray » czw lut 23, 2006 6:25 pm

Witam :D Lubie sobie na lekcji ( jak ktos troche przynudza) pobazgrac po koncu zeszytu :) Teraz zauwazylem ze nie wyglada to tak bardzo zle jak na poczatku i postanowilem sprobowac mang... Powie mi ktos jaki jest "ekwipunek" itd? ewentualnie moze mnie ktos podszkoli ? :D Z gory thx :wink:

J-C-P
Kontakt:

Post autor: J-C-P » pt lut 24, 2006 7:25 pm

co rozumieszjako ekwipunek ... żeby rysować wystarczy przecież ołówek (najlepiej B albo HB)i gumka (najlepiej chlebowa)... a potem jak kto woli .. jak masz już szkic to rysujesz kontór cieńkopisem albo piórkiem ...
żeby nauczyć się rysować msisz poprostu rysować ... przerysowywać obrazki albo wymyślać swoje własne
z góry przepraszam za błędy ortograficzne... prosze mnie poprostu poprawiać jak coś walnę

Ray
Weteran
Kontakt:

Post autor: Ray » pt lut 24, 2006 11:04 pm

A te rastry?? Czy rastyry czy jak to sie tam wabi? po co to jest?

Shig
nołlife

Post autor: Shig » sob lut 25, 2006 12:30 pm

Ray pisze:A te rastry?? Czy rastyry czy jak to sie tam wabi? po co to jest?
Poczytaj "Jak powstaje..." albo użyj googla.
雲の切れ目から 星1つ2つ3つ4つ晴れわたり

J-C-P
Kontakt:

Post autor: J-C-P » sob lut 25, 2006 1:10 pm

rastrami można się pobawic jak już się ma gotowy obrazek i chce się go 'upiększyć' ...
z góry przepraszam za błędy ortograficzne... prosze mnie poprostu poprawiać jak coś walnę

Ivo

Post autor: Ivo » czw mar 09, 2006 3:41 pm

A ja mam problem... Chce nałożyć raster na mój rysunek, ale nie umiem. Jak nakładać (chyba tak się mówi) raster? Proszę o pomoc!

Zablokowany

Wróć do „"Jak powstaje manga"”