Trochę o sobie :]

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
ODPOWIEDZ
Lilu
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Lilu » śr cze 11, 2003 11:18 am

Mysle, ze grono forumowiczow jest raczej waskie, wiec wypadaloby dowiedziec sie czegos wiecej o sobie :)

Tak wiec jestem chyba jedna z najstarszych osob na forum :] Mam 23 lata i koncze akurat chemie na Politechnice Wroclawskiej :] prócz mangi i anime, koltury japonskiej, kocham samochody :}, grafike komputerowa, konie fryzyjskie, dobre ksiazki i jeszcze mase innych rzeczy ;D

Jako ze nie mam wprawy w rozpisywaniu sie wiec teraz Wasza kolej ;P

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr cze 11, 2003 11:24 am

Ja mam jeszcze 21 lat (w tym roku kończę 22) i kończę studia licencjackie z Finansów i Bankowości.
Oprócz Japonii, mangi i anime interesuję się filmem, komiksem i motoryzacją.

Elficzka
Status: Offline

Post autor: Elficzka » śr cze 11, 2003 12:19 pm

ja mam na imię Jola (ze względu na nick mówią do mnie Długoucha Istotka :), mieszkam w Lublinie, mam 15 lat i właśnie za tydzień kończę gimnazjum z całkiem niezłymi wynikami. :)))

mangą interesuję się od około 3 lat, ale uwielbiam również czytać (Paulo Coelho RULEZZZ ^^), pisać opowiadania, rysować, uczyć się języków obcych (do you speak english? :>), no i szaleć na świeżym powietrzu. moja ulubiona pora roku to chyba zima, kiedy to się urodziłam ^^. znak zodiaku: Wodniczek, żywioł: powietrze (ale na co to komu :P).

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr cze 11, 2003 12:23 pm

nyo ykhm nie czesto mowie o sobie ale co mi tam.
czesc z was zna mnie juz z innych forum na ktorych nawet dawalem foty..... ale teraz sie wstydze i nie dam zadnej :P

nyo wiec mam na karku 18 latek (w tym roku a dokladniej 29.X bede mial 19). mam 186 wzrostu i jestem chudy jak patyk. mam dlugie wlosy (ciemny blad), ktorych za cholere nie da sie uczesac bo kreca i placza sie jak salone (argh,... ale duzo pan to lubi :wink: - np. moja pani ktora ma podobne do mnie wlosy :twisted: ).
nyo wiec oczywiscie interesuje sie komixem (wszelkiej masci w tym manga), anime, lubie dobry film z kazdego gatunku (no prawie nie nawidze seriali brazylijskich... ale to nie jest dobry film :lol: ), lubie dobra ksiazke (np. Pratchet, Tolkien, Rowling, Card, Lovecraft, Masterton -kurde z tego co widze to lubie angolow :wink: , ale tez Sapek itp. itd - glownie lubie s-f i fantasy)

kurcze pozniej dokoncze bo musze spadac

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » śr cze 11, 2003 1:11 pm

Ja mam 15 lat, chodzę do 2 klasy Gimnazjum ;]
Oprócz komiksów lubię książki, języki obce, pisanie, rysowanie a resztę dopiszę jak sobie przypomnę ;P
Jestem mała i chuda ;] znak zodiaku skorpion :]

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr cze 11, 2003 1:46 pm

Licealistka z Opola. Jestem średniego wzrostu i średniej postury, ciągle potykam się o własne nogi i jestem całkowicie pozbawiona jakichkolwiek zdolności manualnych. Lecą, lecą szklanki i talerze...
Mangą interesuję się od... ja wiem, od dosyć dawna. Z przerwami, kiedy to dochodzę do wniosku, że to wszystko śmieci.
Lubię czytać, włóczyć się po polach i lasach, chodzić po górach i siedzieć nad etymologią dziwnych wyrazów. Nie lubię rowerów, chodzenia po sklepach i towarzystwa, które przesiaduje u mnie w bloku i kopci - aż strach z domu wyjść.
Jeśli chodzi o zodiak, to jestem Lwicą. ;)

if

Krejt
Status: Offline

Post autor: Krejt » śr cze 11, 2003 2:25 pm

Mnie właśnie leci 22 roczek życia. Jestem facetem :P , mieszkam pół/na/pół w Brzegu (zameldowanie) i Opolu (studia - kończę drugi rok zarządzania na polibudzie). Wysoki, srednio-gruby blondyn z sianem na głowie, okularki w wąskich czarnych oprawkach. Usposobienie raczej życzliwe, niestety z żyłkami chronicznego pesymizmu ;) . Zainteresowania - typowe (manga, dobra książka, muza chill-outowa, grzebanie w wiecznie rozbebeszonym kompie...). Nie chwaląc się ;) - sporej wielkości talent językowy (niestety nie japoński...). Zodiak? Byk...
That's all...

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr cze 11, 2003 3:21 pm

widze Nai ze takze jestes skorpionem
i ja takze lubie jezyki obce dlatego wlasnie startuje na filologie angielska do poznania, a jak sie nie poszczesci to colege...
pora roku: zdecydowanie gorace lato, uwielbiam upaly :D

ps. Lilu masz jak na dziewczyne dosc ciekawe zainteresowania. grafika komputerowa i samochody. skad one sie u ciebie wziely? wplyw taty, starszego brata? a moze tak jakos same z siebie?

ogolnie widze ze wiekowo to tu sa sami dorosli (lub prawie :wink: ) ludzie

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » śr cze 11, 2003 4:39 pm

rety, jak ja sie nie lubie rozpisywac na taki temat .. czuje sie jak w podstawowce :evil:

coz ... mam 20 lat (chyba), ale juz nie długo :P jestem na drugim roku - jeszcze - psychologii. Wygląd i zainteresowania raczej standardowe, zachowanie moze juz mniej :twisted:
upodobania podobne do Ithil: Lubię czytać, włóczyć się po polach, lasach i górach, uwielbiam zwierzeta. Z wysilku fizycznego nie znosze chyba jedynie siatkowki. A bardzo lubie jezdzic konno.
Nienawidze natomiast chodzenia po sklepach, zwlaszcza z ciuchami, i gdy sie mnie do czegokolwiek zmusza :evil:

jak mi sie cos przypomni to dopisze

Shig
Status: Offline

Post autor: Shig » śr cze 11, 2003 4:51 pm

Sayane pisze:A bardzo lubie jezdzic konno.
Czekaj niech się tylko WaRrioR, Kaji i Stachu dowiedzą :twisted:

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » śr cze 11, 2003 5:00 pm

Hmmm.... czuje się jak dziecko :P :D
Z pór roku najbardziej lubię lato bo nie marznę ;) lubię chodzić po górach :D
A nie lubię łazić po sklepach (wyłaczając księgarnie :twisted: ), kupować ciuchów (tego wręcz nienawidzę :evil: tyle czasu się marnuje na to), uczyć się i gadać przez telefon ;]

Setokun
Status: Offline

Post autor: Setokun » śr cze 11, 2003 5:03 pm

No to do dzieła.

Mam 22 lata (stary jestem :wink: ). Studiuje w Wyższej Szkole Bankowej (Shig->bankowość sie kłania, witaj w klubie :) ) a moja specjalizacja to Finanse i Zarządzanie w Ochronie Środowiska. Interesuję się całościowo Japonią, jej kulturą (w tym mangą i anime :D ), religią, muzyką i filmem. Interesują się też muzyką i filmem z innych stron świata, fantastyką (s-f & fantasy), książkami (Philip K.Dick, Stephen King - i wszelkie pokrewne s-f, fantasy, horror). No i jeszcze komputery (ale w mnieszymn stopniu niż reszta) i gry (tylko RPG i Przygodówki).

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr cze 11, 2003 5:23 pm

Pora roku - zdecydowanie zima. Nie ma robali, nie muszę się smarować trzydziestką tylko dlatego, że jest za gorąco na długi rękaw (uczulenie! :evil:), nie ma robali, nie ma upałów, nie ma robali. No i nie ma robali. :twisted:
Zapomniałam wspomnieć, że podobnie jak Naiya nie znoszę również gadać przez telefon. Uczyć się bardzo lubię przez ostatni tydzień roku szkolnego, kiedy już nie trzeba - o ileż przyjemniej jest robić zadania z chemii, kiedy nie wisi mi nad głową żaden przymus! ;)
Poza tym robię KISSy, choć to bardziej z musu niż dla przyjemności. Wprawdzie nikt mi nad głową z siekierą nie stoi, ale i tak się czuję (wewnętrznie?) przymuszana. ;P

if

kuso
Status: Offline

Post autor: kuso » śr cze 11, 2003 5:42 pm

widze ze tu nikt nie lubi robic zakupow. mnie mama jak juz wyciagnie to kupuje mi od razu ubran na 0,5 roku bo wie ze taka okazja nie predko sie zdarzy znowu :)
przez telefon tez gawedzic nie lubie
przecietna rozmowa:
czesc
czesc
spotkamy sie za 10 min.
dobra gdzie?
u mnie
ok
nara
czesc :wink:

Ithil> moze mi podeslesz swoje Kissy? chetnie przejrze

nyo

Naiya
Status: Offline

Post autor: Naiya » śr cze 11, 2003 5:53 pm

Ja nienawidzę jak się ktoś rozgada szlag mnie trafia przy tym telefonie :x
Pamiętam jak kiedyś do mnie kumpela z klasy zadzwoniła i gada gada gada a ja tam zdycham po drugiej stronie i się modlę żeby wreszcie skończyła a tu nagle <piiii> i przerwało rozmowę :D jesoof jak ja się wtedy cieszyłam :D

Krzych Ayanami
Wtajemniczony
Posty: 692
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 6:33 pm
Lokalizacja: Czubkoland czyli Warszawa
Status: Offline

Post autor: Krzych Ayanami » śr cze 11, 2003 6:57 pm

Mam nadzieję , że znajdą się tutaj osoby starsze ode mnie... Ja mam lat dwadzieścia i pięć. Obecnie pracuje w firmie rodzinnej.

Mam jakieś 178 centymetrów wzrostu , brązowe włosy (oczy zresztą też) i uważam się za osobę szczupłą. Chociaż niektórzy twierdzą , że to wyłącznie moja opinia.

Jeśli chodzi o charakter to już niektórzy mnie znają. I wiedzą , że można się po mnie spodziewać wszystkiego najlepszego i najgorszego. Jednocześnie :twisted: .

Jeśli chodzi o zainteresowanie to lubie książki , komiksy (mandragorę pod mur za Universe w twardej okładce :evil: :evil: :evil: ) komputery. Jestem również fanem filmów dokumentalnych z Discovery. lubie też zwięrzea , do których mam większy sentyment niż do ludzi.

GonZo
Status: Offline

Post autor: GonZo » śr cze 11, 2003 7:20 pm

Okej, teraz moja kolej. Mam 17 lat, pochodzę z Kielc i uczę się w pierwszej klasie LO (we wrześniu będzie już druga ;]). Jestem wysokim (186cm), szczupłym (ok. 70kg) ciemnym blondynem. Interesuję się dosłownie wszystkim. Lubię oglądać filmy, słuchać muzyki (nie mam swojego ulubionego gatunku ani wokalisty/zespołu), czytać książki (przeważnie o tematyce fantastycznej, ale na przykład ostatnio zaczytuję się w powieściach W.Whartona), pracować na kompie, uprawiać sport (przede wszystkim gry zespołowe) i robić jeszcze wiele innych rzeczy, o których tutaj nie wspomniałem.
Jeśli chodzi o mój charakter to z natury jestem człowiekiem spokojnym i ugodowym (chociaż niektórzy mówią inaczej ;]). Aha, a moim znakiem zodiaku jest Wodnik. To byłoby narazie tyle.

Sayane
Status: Offline

Post autor: Sayane » śr cze 11, 2003 8:02 pm

do rozmow przez telefon nic nie mam - pod warunkiem, ze to nie ja musze nawijac. Niech sobie kostam ględzi a tymczasem zawsze mozna robic duzo innych rzeczy, i tylko w chwilach na oddech rozmowcy wtrącac inteligentnie ''mhm'', ewentualnie ''aha'' lub ''niesamowite!!na prawde !?'' :twisted:
a zakupy to mordęga :evil: no, chyba ze książkowe lub sprzetowe - wtedy jak najbardziej :D
hm...jednak zdecydowanie wole jesien (urodzinki :) ) i zimę - nienawidze upalow !!! wołami mnie na słonce nie wyciagnie, a zeby sie jeszcze opalac !!! nigdy !! co najwyzej sie pławic w wodzie :) a w zimie i na nartach pojezdzic mozna, i sie snieżkami porzucac ... :) sama radosc :)

Ithil
Status: Offline

Post autor: Ithil » śr cze 11, 2003 8:21 pm

Naiya>> Znam to, oj znam. Zdarzyło mi się raz, że koleżanka zadzwoniła dokładnie w połowie dobrego filmu, który chciałam oglądać, i jak raz zaczęła gadać, do tego same głupoty, nic co by mnie w najmniejszym stopniu interesowało... Chyba z godzinę jej zeszło, film się zdążył dwa razy skończyć. A ja już taka jestem, że nie umiem człowiekowi przerwać, w każdym razie nie ostro i otwarcie, zaś moich subtelnych aluzji i zniecierpliwionego tonu nikt nie jest łaskaw zauważyć. :?

Kuso>> Tylko dwa ostatnie są takie, że ludziom mogę bez zbytniego wstydu pokazać, bo trzy pierwsze... Fuj. ;)

if

harloczek
Adept
Posty: 215
Rejestracja: czw kwie 24, 2003 7:54 pm
Lokalizacja: zależy kto pyta
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: harloczek » śr cze 11, 2003 9:07 pm

jestem alkoholikiem od... oops... chyba cos nie tak. jeszcze raz ;]

mam xxx lat. jestem bezrobotny, gdzies tam sie ksztalce jeszcze. mam cielawe spojrzenie na swiat, dla niektorych byc moze niezrozumiale...

jestem maniakiem japonskiego rocka. uwielbiam dziwna muze grana przez japonskich chlopcow poprzebieranych za kobiety.
Abstract Overload 'zine => piszemy o japońskiej muzyce
rock, pop, gothic, industrial, metal, electro, visual kei...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości