Trochę o sobie :]

Forum główne, na którym możecie rozmawiać na wszystkie tematy związane z wydawnictwem Waneko :]
Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pt mar 25, 2016 12:15 pm

vishaad pisze: Jak miło jest zobaczyć, że ilość tęczowych ludzików, którzy nie boją się śmiało mówić o swojej niepowtarzalności, wciąż wzrasta!
Upps, źle zostałam zrozumiana (chociaż dziewczynę - fankę też mam, ale to nie te same osoby xD). Chodziło mi o mieszkanie studenckie :) Tak nam los dał, że trafiłyśmy do jednego mieszkania, a potem pokoju i przy wieczorku zapoznawczym wyszło to na jaw :3 Prawie 4 lata mieszkania ze sobą zaowocowały masą tytułów obejrzanych razem - a że różne gusta, to jednego dnia horror, drugiego ckliwy romans, wspólnymi konwentami etc. :)
Dziękuję za powitanie!

kuras, o Empiku nie marzę, a najbliższa komiksiarnia dopiero w Katowicach :) Naah, mamy jedynie mały Matras, który ledwo dyszy i na półkach ma jedynie stare tomy Bleach :/ Dlatego tylko zamówienia bezpośrednio od Waneko :)
Dziękuję za przyjęcie :)

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pt mar 25, 2016 12:21 pm

Nie wiem czy jeszcze jakiekolwiek wydawnictwo dostarcza do Matrasu mangi (my przestaliśmy chyba z 2-3 lata temu).

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pt mar 25, 2016 12:23 pm

kuras pisze:Nie wiem czy jeszcze jakiekolwiek wydawnictwo dostarcza do Matrasu mangi (my przestaliśmy chyba z 2-3 lata temu).
Chyba Hanami jeszcze dostarcza (przynajmniej tomy Mushishi są na ich stronie, a to nowa seria).
Obrazek

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pt mar 25, 2016 12:24 pm

Nawet nie pytam, dlaczego - nawet książek się nie opłaca u nich już kupować :/ W dodatku (nie wiem, jak w innych) w naszej księgarni pracują bardzo niemiłe panie, co dodatkowo odstrasza potencjalnych klientów.

Awatar użytkownika
kuras
Weteran
Posty: 1455
Rejestracja: pn cze 06, 2011 2:30 pm
Lokalizacja: NDM
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: kuras » pt mar 25, 2016 12:31 pm

W matrasie można znaleźć ciekawe rzeczy, ostatnio znalazłem mangi od Kasenu :D

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pt mar 25, 2016 12:34 pm

Może w tych większych :D Póki studiowałam w Opolu i miałam pod ręką duży Matras, to mieli szczodrze zapełnioną półkę, ale nic co by wtedy porywało ;) A co ciekawego znalazłeś?

Awatar użytkownika
Angu
nołlife
Posty: 2694
Rejestracja: pt sty 07, 2011 1:38 pm
Lokalizacja: Wejherowo
Gender:
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Angu » pt mar 25, 2016 12:45 pm

Ayu, zawsze można zamówić sobie na ich stronie i odebrać osobiście w sklepie :p
Obrazek

Ayu
Status: Offline

Post autor: Ayu » pt mar 25, 2016 1:19 pm

Angu, wolę zamówić ze Świata Książki, bo zazwyczaj i tak natrzaskam darmową wysyłkę, a mają większy wybór i lepsze zniżki ^^

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » wt lip 12, 2016 11:10 pm

Dzień dobry.
Jestem tu nowy więc wypadałoby się jakoś przywitać ^^ Ale nie mam pomysłu jak D:

No to może tak:

Anime interesuję się od jakiś 7~8 lat, mangą trochę krócej (tak o 2~3 lata krócej). Mimo tylu lat stażu dopiero od jakiegoś roku regularnie rozbudowuję swoją mangową biblioteczkę, przez co wciąż jest raczej uboga :< Strony wydawnictw stalkuję jeszcze krócej, ale w końcu dojrzałem do tego by wyjść z cienia i dołączyć do jakiejś bardziej oficjalnej społeczności niż te do których dotąd należałem.

Tak więc oto i ja!

Maniak liczby 888 (nie pytajcie dlaczego - sam nie wiem, po prostu tak jest), miłośnik fantastyki (zwłaszcza high-fantasy i wszelkich zabaw z czasem), w gruncie rzeczy o dziwnych upodobaniach muzycznych (od ballad Kaczmarskiego do ciężkich utworów z podgatunków metalu). Nie robiący w życiu właściwie nic konkretnego, z nadmiarem wolnego czasu do zabicia, a jednak w ciągłym biegu :O

Oto i cały ja. Miło mi. Mam nadzieję, że zagoszczę na dłużej :]

Lilka
Status: Offline

Post autor: Lilka » śr lip 13, 2016 3:39 pm

Ooo, doberek Alex :D

Awatar użytkownika
Alexandrus888
nołlife
Posty: 3291
Rejestracja: wt lip 12, 2016 10:16 pm
Gender:
Status: Offline

Post autor: Alexandrus888 » śr lip 13, 2016 3:44 pm

Cześć Lil :D Jak widać gdzie nie pójdę tam tam znajomą twarz jakąś znajdę xP

Awatar użytkownika
Kakaladze
Fanatyk
Posty: 1893
Rejestracja: ndz kwie 26, 2015 7:09 pm
Lokalizacja: Szczecin
Gender:
Status: Offline

Post autor: Kakaladze » śr lip 13, 2016 6:56 pm

Alexandrus888, Witam w naszej małej społeczności forum :).
Obrazek

Miwa
Status: Offline

Post autor: Miwa » pn lip 18, 2016 9:40 pm

Ehm , no więc hej wszystkim. Mam na imię Gabriela, właśnie stuknął mi niedawno 24 roczek *cóż za radość :P!. Mieszkam w małej miejscowości pod Warszawą. Mangą interesuję się od gimnazjum i chyba tak mi już zostało :P w wolnych chwilach staram się coś narysować (chociaż głównie są to wymyślone postacie) chodziłam do liceum plastycznego gdzie nauczyciele,potępiali mój styl bo był bardzo zbliżony do mangi, wiele razy próbowałam od niego się wybić ale mi się to nie udało i chyba tak właśnie miało być, bo ogólnie niestety jestem człowiekiem który przejmuje się wieloma rzeczami i chciałam ,żeby nauczyciele się cieszyli,że umiem realizm i te inne głupoty xd (trochę się rozpisałam, łohoho) Potem chodziłam do policealnej szkoły(też o profilu artystycznym) ale wybrałam kierunek grafika komputerowa więc potrafię tam co nie co wydłubać :P. Dawniej moją lubioną mangą było naruto i zawsze lubiłam postacie które były albo zryte albo miały smutną przeszłość :D xD. Ogólnie tak o mnie... jestem dość wysoka (183cm). hmm...Moim pierwszym konwentem był Ecchicon którego nie wspominam najlepiej xD". Mianowicie poszłam tam ze znajomą ze szkoły,która po kilku godzinach porzuciła mnie na tym konwencie ,dodam,że to był mój pierwszy konwent w życiu xd Był niesamowity upał, stałam 3 godziny w kolejce a ona miała wejście dla vipa i okazało się to dopiero gdy dotarłyśmy na miejsce więc tam weszła porzucając mnie przed wejściem xd. Wtedy bałam się jeszcze trochę ludzi, bardziej niż teraz. Latałam i szukałam , dodam,że miałam tylko ją i żadnego innego znajomego. Po tym jak mnie zostawiła to wyszłam stamtąd o 6 rano i nie wróciłam tam więcej XD. A teraz najchętniej sama bym poszła sobie na konwent i zagadywała do obcych ludzi :P Mam niewielką kolekcję mang dlatego,że kilka tomów posprzedawałam dawno temu ale teraz mam ochotę rozbudować ją bardziej. Hej ho krótka nudna historia mego życia XD

Fingus
Status: Offline

Post autor: Fingus » ndz sie 07, 2016 11:58 pm

Hello, dopiero się zarejestrowałem, więc się witam. Do niedawna moja jedyna styczność z mangą/anime to czytany wieeeki temu Akira i oglądany Dragon Ball. Potem przestałem się interesować tym fragmentem popkultury, dopiero niedawno jakoś mnie naszło aby znów sie tu rozejrzeć, więc zacząłem ostrożnie próbować po tomiku z ukazujących się u nas (albo już ukazałych) rzeczy. Wpadłem tu głównie po to, by zorientować się co ciekawego jeszcze wydano, więc raczej nie spodziewam się żywo uczestniczyć w miejscowych dyskusjach i dramach, ale może się zdarzyć że od czasu do czasu podzielę się wrażeniami po przeczytaniu tego czy owego. :wink:

WindWhisper
Posty: 27
Rejestracja: ndz sie 14, 2016 6:07 pm
Status: Offline

Post autor: WindWhisper » ndz sie 14, 2016 10:15 pm

Cześć wszystkim :oops:

Przeglądam to forum już od dłuższego czasu, w końcu postanowiłam się zarejestrować :D

Nigdy nie wiem, co o sobie napisać, ale spróbuję. No więc: lat mam 21. M&A interesuję się od 2008 roku, czyli już 8 lat (kiedy to zleciało?! :shock: ). Tak naprawdę to o wiele więcej anime niż mangi w tym moim interesowaniu się, ale ostatnio staram się to nadrobić :? Straszna ze mnie prokrastynatorka, niestety. Polski i zagraniczny rynek mangowy śledzę regularnie od jakichś 2-3 lat. Od tamtego czasu wróciłam również do kupowania mang (w czasach liceum miałam trochę przerwy od m&a). Poza tym lubię grać w gry komputerowe/konsolowe i od czasu do czasu przeczytam jakąś książkę. To tyle, nic specjalnego :wink:

Awatar użytkownika
KubciO
Fanatyk
Posty: 1930
Rejestracja: pn lip 18, 2016 12:36 am
Lokalizacja: Nowy Sącz
Gender:
Status: Offline

Post autor: KubciO » pt sie 19, 2016 11:07 pm

Dobry wieczór
No cóż, minął już miesiąc od kiedy dołączyłem do społeczności tego forum. Nie uczyniłem jednak jeszcze czegoś oczywistego. Zapomniałem bowiem się przedstawić. Przyznaję, niegrzecznie z mojej strony.
Na imię mi Jakub, i jak się u nas przyjęło, wołają mnie Kuba. Co jeszcze mogę o sobie powiedzieć, hmm? Niech pomyślę...Dobrze by było rozpocząć od przedstawienia, bardzo pobieżnie, drzewa genealogicznego. Pradziadek po kądzieli... No dobra, bez obaw nie zamierzam Was zanudzać :P
I tak, przechodząc do meritum.. Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów. Liczę na miłą, owocną i przynoszącą obopólne (w relacji ja-Forumowicze) korzyści współpracę. :wink:

Awatar użytkownika
k.x.
Adept
Posty: 289
Rejestracja: pt wrz 16, 2016 10:34 am
Gender:
Status: Offline

Post autor: k.x. » pt wrz 16, 2016 10:54 am

Dzień dobry :D
Za chwileczkę się przedstawię, ale najpierw...
Miwa pisze:jestem dość wysoka (183cm)
Miwa, jesteś wspaniała *.* mam 176cm i tak bardzo żałuje, że już niewiele rosnę :< Moim marzeniem z dzieciństwa było przerosnąć mojego tatę (198cm) xD

Wracając do tematu...
Mam 19 lat, M&A interesuje się od maleńkości właściwie (mając 6 lat oglądałam z siostrą "W krainie bogów" na VHS), ale dowiedziałam się, że "te fajne rysunki" to manga w wieku lat 13 xD

Jestem dość nieśmiała, ale jak już zacznę nawijać to ciężko mnie powstrzymać, więc zakończę prośbą o ciepłe przyjęcie :D

P.S. Nadużywam emotikonek radości, z góry za to przepraszam.
Ktooo stwooorzyyyył.... falujące morze, falujące morze.... ~~~~~~

Daminox
nołlife
Posty: 2661
Rejestracja: pn gru 17, 2012 7:33 pm
Lokalizacja: Skierniewice
Kontakt:
Status: Offline

Post autor: Daminox » pn wrz 19, 2016 9:42 pm

Witam, rozgrzeszam.
"Gdy w pobliżu nie ma dźwięku, słychać dźwięk własnego serca"
Mushishi przeł. Radosław Bolałek

Ewka
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Ewka » czw maja 24, 2018 3:26 pm

Witam, jestem Ewka mam 34 lata (nikt nie jest za stary na anime i na czytaniu mang ;) ). Uwielbiam oglądać anime, dobre filmy i seriale, a w wolnych chwilach czytać mangi :) Moje hobby to mój trzyletni synek ;) Moje marzenie to wyjechać do Japonii, a w szczególności do Kyoto i zobaczyć jak najbliżej górę Fuji, ale ominąć wielkim łukiem słynny 'las samobójców'. :mrgreen: :shock:
No to małe co nieco o mnie :mrgreen:
Pozdrawiam wszystkich serdecznie :wink:

Awatar użytkownika
Koichi
Weteran
Posty: 1355
Rejestracja: pt mar 08, 2019 3:11 pm
Status: Offline

Trochę o sobie :]

Post autor: Koichi » pt mar 08, 2019 5:11 pm

Cześć!
Dopiero co założyłem konto, więc nie ogarniam jeszcze tego forum, ale widzę tematy, które mogą mnie zainteresować, więc wkrótce pewnie zacznę coś pisać. Jestem osobą nieśmiałą i nie bardzo lubię o sobie pisać, więc proszę o wyrozumiałość.
To na razie tyle, chciałem się przywitać, pozdrawiam wszystkich :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Main”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości